Powitanie nowych członków zarządu w Starostwie

  • 26.11.2018, 15:57
  • bek
Powitanie nowych członków zarządu w Starostwie
W poniedziałek, 26 listopada w Starostwie Powiatowym w Pile odbyło się spotkanie pracowników z nowo wybranymi członkami Zarządu Powiatu w Pile. 

Pracownicy pogratulowali Eligiuszowi Komarowskiemu za ponowny wybór na stanowisko starosty pilskiego, Arkadiuszowi Kubichowi, nowemu wicestaroście  pilskiemu i Marii Bratkowskiej, która objęła stanowisko etatowego członka Zarządu Powiatu w Pile.

Starosta pilski przedstawił nowe kierownictwo, ponadto wszyscy zadeklarowali współpracę. Przypomnijmy, że wyboru członków Zarządu Powiatu w Pile dokonali radni VI kadencji Rady Powiatu w Pile podczas sesji 22 listopada 2018 r. 

Pełen skład nowego Zarządu Powiatu w Pile: Eligiusz Komarowski, starosta pilski, Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski, Maria Bratkowska, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile, Przemysław Pochylski, członek Zarządu Powiatu w Pile, Marek Kamiński, członek Zarządu Powiatu w Pile.

 

bek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wódko, pozwól żyć
Wódko, pozwól żyć 27.11.2018, 20:03
Wódka, to wymysł diabła, ale dar Boży.
ok
ok 27.11.2018, 19:38
rozpiją starostwo członkowie

Pozostałe