Koncert centralnie odjechany - Lao Che zagra w Pile

  • 26.11.2018, 16:20
  • bek
Koncert centralnie odjechany -  Lao Che zagra w Pile
PIŁA Mikołajki z… „Wiedzą o społeczeństwie”. Wygraj zaproszenie!

 

Lao Che ponownie w Pile. Płocka grupa tym razem promować będzie swoją najnowszą płytę „Wiedza o społeczeństwie”. Koncert odbędzie się w scenerii Auditorium Maximum w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej… w mikołajki – czyli 6 grudnia br. o godz. 19.00.

Wydarzenie organizuje Agencja Artystyczna „Powsinoga” i zaprasza na „koncert centralnie odjechany” - jak czytamy w materiałach reklamowych. Znając wcześniejsze koncertowe poczynania Lao Che – faktycznie nietrudno spodziewać się występu wyjątkowego i nietuzinkowego… Dotychczasowe wydawnictwa grupy (m.in. Powstanie Warszawskie, Gospel, Dzieciom) – i pochodzące z nich niejednokrotnie wybitne utwory - pozwalają z ciekawością i wielkimi nadziejami oczekiwać tego koncertu.  Płyta „Wiedza o społeczeństwie”, która ukazała się w lutym br. także ma już swoich fanów, wielbicieli i absolutnych pasjonatów. Utwory z niej pochodzące - choćby takie jak „Kapitan Polska”, „Nie raj”, „Polak, Rusek i Niemiec”, „Zbieg z krainy dreszczowców” – to ponownie dynamiczne granie z tekstem, co stało się nie tylko wyróżnikiem twórczości Lao Che, ale ich mocną stroną i atutem potwierdzającym jakość tej muzyki. Grupa sięga tu do brzmień znanych już z wcześniejszych produkcji - mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych i podanych w charakterystyczny dla ich twórczości przetworzony sposób, sięgający po brzmienia z przeróżnych gatunków muzycznych.

Za produkcję albumu ponownie odpowiada Piotr „Emade” Waglewski oraz Filip „Wieża” Różański.

Osoby, które chciałyby wybrać się na ten koncert prosimy o maila na adres [email protected] – zaproszenia rozlosujemy spośród tych, którzy odpowiedzą poprawnie na pytanie: Na której płycie Lao Che znalazł się utwór „Bajka o misiu”? Na odpowiedzi czekamy do 1 grudnia. O wygranej oraz o sposobie odebrania biletu poinformujemy mailowo.  

Uwaga! MIEJSCA SIEDZĄCE SĄ NUMEROWANE!

cena biletów: : 65/75/85 zł do nabycia na stronach: https://biletyna.pl/event/sector/id/182946 oraz

https://www.kupbilecik.pl/impreza-30599-lao.che.pila.html

bek

bek

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe