O nowych członkach Zarządu Powiatu w Pile

  • 27.11.2018, 13:42 (aktualizacja 27.11.2018 13:48)
  • bek
O nowych członkach Zarządu Powiatu w Pile
Podczas pierwszej sesji Rady Powiatu w Pile kadencji 2018-2023 wybrano nowy Zarząd Powiatu. Jak już informowaliśmy, starostą pilskim ponownie został wybrany Eligiusz Komarowski, a Przewodniczącym Rady Powiatu w Pile - Kazimierz Wasiak.

Radni dokonali także wyboru wicestarosty pilskiego, został nim Arkadiusz Kubich (zastępca kierownika pilskiego oddziału KRUS w Poznaniu), etatowym członkiem Zarządu Powiatu została Maria Bratkowska, zastępca dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pile, członkami zarządu zostali jeszcze: Przemysław Pochylski i Marek Kamiński (dyrektor Szkoły Podstawowej w Ujściu). Troje z nich to nowi ludzie w Zarządzie. Toteż...

 

PRZEDSTAWIAMY BLIŻEJ NOWYCH CZŁONKÓW Zarządu Powiatu w Pile:
 

Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski
Absolwent Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku, oraz Kolegium Teologicznego Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Odbywa studia podyplomowe w Bydgoszczy na Wyższej Szkole Gospodarki – Wydziale Nauk Stosowanych. Posiada doświadczenie w jednostkach samorządu terytorialnego, m.in. w jednostkach Powiat Pilskiego. Odbył liczne kursy i szkolenia. Od sierpnia 2018 roku pełnił funkcję Zastępcy Kierownika Placówki Terenowej w Pile Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddziału Regionalnego w Poznaniu. Jest aktywnym działaczem społecznym.

Maria Bratkowska, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile
Ukończyła politologię o specjalności administracja samorządowa na UAM w Poznaniu. Ponadto ukończyła studia podyplomowe audyt i kontrola wewnętrzna w gospodarce i administracji na Wyższej Szkole Handlu i Rachunkowości w Poznaniu, administracji europejskiej o specjalności Zarządzanie Projektem Unii Europejskiej na UAM w Poznaniu. Ukończyła także studia podyplomowe zamówienia i dyscyplina finansów publicznych na Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. W swojej karierze zawodowej pracowała w wielu przedsiębiorstwach, ma również bogate doświadczenie samorządowe. Ostatnio pełniła funkcję zastępcy dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pile. W latach 2007 – 2014 Burmistrz Wyrzyska. Była także głównym specjalistą ds. kontroli w Urzędzie Miejskim w Chodzieży. Ponad 14 lat pracowała w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Poznaniu, w tym 7 lat jako inspektor kontroli gospodarki finansowej.

Marek Kamiński, członek Zarządu Powiatu w Pile
Absolwent Państwowego Uniwersytetu Wychowania Fizycznego i Sportu w Kijowie. Ukończył studia podyplomowe – organizacja i zaradzanie „Menadżer w Oświacie”. Jest nauczycielem, trenerem tenisa, pomysłodawcą i organizatorem wielu imprez sportowych, kulturalnych i oświatowych o zasięgu powiatowym, wojewódzkim i krajowym. Od 2006 roku pełni funkcję Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ujściu. Jest aktywnym działaczem społecznym. Przewodniczący Nadnoteckiego Szkolnego Związku Sportowego w Pile oraz wiceprezes uczniowskiego Klubu Sportowego „Noteć” w Ujściu. W latach 2002 – 2006 radny Rady Miasta w Ujściu. Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej.


 

Radni Rady Powiatu w Pile VI kadencji lata 2018-2023

Porozumienie Samorządowe
KAMIŃSKI MAREK
KOMAROWSKI ELIGIUSZ
MADEJ MARIAN
NASRULLAH ALMUETAZ BELLAH
PABICH KRZYSZTOF
POCHYLSKI PRZEMYSŁAW
RAMUSIEWICZ EWA
SCHULZ IWONA
STOKŁOSA HENRYK – Przewodniczący Klubu
WASIAK KAZIMIERZ
ZAŁACHOWSKA EMILIA

Prawo i Sprawiedliwość
BOSAK-KAWA ZDZISŁAWA
KUBIAK-MAJEWSKA MONIKA
STRZELECKA TERESA
ZGIEP-PORZUCEK MAGDALENA – Przewodnicząca Klubu

Koalicja Obywatelska
AUGUSTYN MARIA
DĄBEK STANISŁAW
JARCZAK PAWEŁ
KARWACKA MAŁGORZATA
RYMER STEFAN
SZUTKOWSKI WOJCIECH
ŚLUGAJSKA EWELINA
WĄDOŁOWSKI GRZEGORZ
ZDZIERELA RAFAŁ – Przewodniczący Klubu

Polskie Stronnictwo Ludowe
PIECHOCKI STEFAN

bek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe