Wigilijne spotkania w Warsztatach Terapii Zajęciowej 

  • 17.12.2018, 14:46
  • bek
Wigilijne spotkania w Warsztatach Terapii Zajęciowej 
W Warsztatach Terapii Zajęciowej funkcjonujących w powiecie pilskim odbywają się spotkania wigilijne.

W Gminnym Ośrodku  Kultury w Kaczorach odbyła się podwójna uroczystość. Spotkanie opłatkowe połączono z jubileuszem 15-lecia WTZ Motylewska i Morzewo.

Z życzeniami dla wychowawców i uczestników Warsztatów przybyli liczni goście. Wśród nich członkowie Zarządu Powiatu w Pile: Eligiusz Komarowski, starosta pilski, Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski, Maria Bratkowska, etatowy członek zarządu i Marek Kamiński, członek zarządu.

Gratulacje i życzenia świąteczne uczestnikom Warsztatów złożył również Kazimierz Wasiak, Przewodniczący Rady Powiatu w Pile. 

Na świątecznej wigilii spotkali się również uczestnicy i opiekunowie Warsztatu Terapii Zajęciowej działającego przy parafii pw. św. Mikołaja w Ujściu.  Przy świątecznym stole zasiedli również Arkadiusz Kubich, wicestarosta pilski i Marek Kamiński, członek Zarządu Powiatu w Pile.

Warsztaty Terapii Zajęciowej mają na celu rehabilitację, edukację i indywidualny rozwój każdego z ich uczestników. Uczęszczają do nich osoby niepełnosprawne, które uczą się tu zaradności życiowej, poprawiają sprawność  psychofizyczną i są  przygotowywane w miarę możliwości do samodzielnej egzystencji. Uczestnicy rozwijają tu swoje indywidualne umiejętności zawodowe, które mają im pomóc w podjęciu pracy zarobkowej.

bek

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe