Gwiazdkowy turniej ma klimat

  • 17.12.2018, 19:58
  • boczny
Gwiazdkowy turniej ma klimat
Hala tenisowa spółki miejskiej przy Aquapark-u w Pile, uz po raz 5 była areną Turnieju Gwiazdkowego w tenisie ziemnym dla dzieci. I nie mogło być inaczej, by za przedsiewzieciem nie stał Krzysztof Luchowski – szef Szkoły Tenisa Skrzat.

Gwiazdkowy klimat i urok tego turnieju, udzielił się wszystkim uczestnikom. Czapki Świętego Mikołaja na głowach wszystkich uczestników turnieju oraz nastrojowa muzyka, dodawały kolorytu temu wydarzeniu.

Turniej ten od lat cieszy się wysoką popularnością.

- Aspekt rywalizacji sportowej w tym turnieju odgrywa drugorzędna rolę. Liczy się przede wszystkim świąteczna atmosfera, możliwość pogrania wielu pojedynków w grupie, zabawa – podkreśla Krzysztof Luchowski.

Tradycyjnie zaproszenia do Restauracji McDonald’s dla wszystkich uczestników turnieju, zapewniła Katarzyna Drozdowska. Sprawdzony przyjaciel tenisa Janusz Polaszek i firmy Goliat Sp. z o.o. ufundował upominki, z kolei podobne nagrody wpłynęły od Państwa Ani i Dawida Kalinowskich i firmy EURO FINANNCE Sp. z o.o

Słodkości to zasługa kolejnych darczyńców - Edyty i Marcina Hinc (Gospodarstwo Szkółkarskie Hina) oraz Roberta Mareta z firmy LOKATOR.

 

A oto wyniki:

kategoria pomarańczowa do 9 lat:

1.Ratajczak Nikodem

2.Bedołek Igor

3.Młotkowska Laura

Myszczyszyn Klaudia

 

kategoria zielona do 10 lat

1.Bogusławska Wiktoria

2.Manszewski Antek

3.Andrzejewski Maksym

Jędraszczak Maciej

 

MŁODZICY kategoria wiekowa do 14 lat

1.Gański Jan

2.Jasiukiewicz Agatka

3.Riske Zuzanna

Łosoś Letycja

 

 

KADECI kategoria wiekowa powyżej 14 lat

1.Jabłońska Monika

2.Skierski Mateusz

3.Warszawski Igor

Cerajewski Filip

 

 

 

 

 

 

boczny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mama
mama 21.12.2018, 12:43
A nie można było napisać po polsku? Bo tak, to pomieszanie z poplątaniem.

Pozostałe