Gwiazdkowy turniej ma klimat

  • 21.12.2018, 08:19
  • boczny
Gwiazdkowy turniej ma klimat
Turniej został rozegrany został w czterech kategoriach wiekowych: pomarańczowej, zielonej oraz w młodzikach I kadetach.

Hala tenisowa spółki miejskiej przy Aquapark-u w Pile, uz po raz 5 była areną Turnieju Gwiazdkowego w tenisie ziemnym dla dzieci. I nie mogło być inaczej, by za przedsięwzięciem nie stał Krzysztof Luchowski – szef Szkoły Tenisa Skrzat.

Gwiazdkowy klimat i urok tego turnieju, udzielił się wszystkim uczestnikom. Czapki Świętego Mikołaja na głowach wszystkich uczestników turnieju oraz nastrojowa muzyka, dodawały kolorytu temu wydarzeniu.
Turniej ten od lat cieszy się wysoką popularnością.
 - Aspekt rywalizacji sportowej w tym  turnieju odgrywa drugorzędna rolę. Liczy się przede wszystkim świąteczna atmosfera, możliwość pogrania wielu pojedynków w grupie, zabawa – podkreśla Krzysztof Luchowski.
Tradycyjnie zaproszenia do Restauracji McDonald’s dla wszystkich uczestników turnieju, zapewniła Katarzyna Drozdowska. Sprawdzony przyjaciel tenisa Janusz  Polaszek i firmy Goliat Sp. z o.o. ufundował upominki, z kolei podobne nagrody wpłynęły od  Państwa Ani i  Dawida Kalinowskich i firmy EURO FINANNCE Sp. z o.o
Słodkości to zasługa kolejnych darczyńców - Edyty i Marcina Hinc (Gospodarstwo Szkółkarskie Hina) oraz  Roberta Mareta z firmy LOKATOR.

 

A oto wyniki:

kategoria pomarańczowa do 9 lat:
1.Ratajczak Nikodem
2.Bedołek Igor
3.Młotkowska Laura
Myszczyszyn Klaudia
kategoria zielona do 10 lat
1.Bogusławska Wiktoria
2.Manszewski Antek
3.Andrzejewski Maksym
   Jędraszczak Maciej

MŁODZICY kategoria wiekowa do 14 lat
1.Gański Jan
2.Jasiukiewicz Agatka
3.Riske Zuzanna
  Łosoś Letycja


KADECI kategoria wiekowa powyżej 14 lat
1.Jabłońska Monika
2.Skierski Mateusz
3.Warszawski Igor
   Cerajewski Filip

boczny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe