Na dobre samopoczucie

  • 27.12.2018, 06:25
  • boczny
Na dobre samopoczucie
Niebawem nowy 2019r, ale zanim wyznaczą nowe cele biegowe, to najpierw podsumowali to co było najważniejsze w 2018 roku. I uczynili to na biegowo.

 

- To był ciężki rok i mimo tego, że po drodze zdarzyło się kilka kontuzji i innych przeszkód finansowych (rosnące ceny pakietów startowych) uważamy ten sezon za udany – mówią nam zgodnie przedstawiciele Stowarzyszenia Biegowego Lokator Piła.

Tegoroczne starty traktowali tylko i wyłącznie jako wielka, świetna zabawa.

Wychodzimy z mijającego sezonu mądrzejsi i z nowymi doświadczeniami, z których na pewną wyciągniemy wnioski :)

W mijającym sezonie, w którym zrobili mały krok do przodu, startowali w miejscach, w których jeszcze nie byli.

I tak Maciej Fiałka spróbował swoich sił w biegach Ultra 3x Śnieżka jak i maratonie w Lizbonie ukończył z nową życiówką na tym dystansie.

Starty na hali, w randze Mistrzostw Polski Masters Karol Tereszczuk potraktował jako przygotowania do zbliżających się w marcu 2019 Mistrzostw Świata Masters w Toruniu.

- Dla Karola ten start to będzie coś więcej niż przygoda życia! Po raz kolejny wysoką formę potwierdził Krzysztof Zawistowski, który startował w Mistrzostwach Polski Strażaków zajmując, 5 m-ce w kat M-20.

Lokatorzy startowali również w cyklu biegów powiatu pilskiego ,,Biegaj z nami’’. Należy zaznaczyć w tym miejscu że była to już dziewiąta edycja i jako jedyny wszystkie biegi na koncie ma Dariusz Skowera. W rozpoczynającym się wiosną 2019r. dziesiątej edycji biegów Darkowi życzymy wytrwałości w pokonywaniu kolejnych kilometrów – podkreśla Mariusz Białczyk.

Lokatorom pozostaje tylko trenować, trzymać kciuki za dobrą dyspozycję oraz przede wszystkim za brak kontuzji.

Bieganie to przecież najlepszy sposób na dobre samopoczucie. Takowe mieli także tuż przed Wigilią.

boczny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe