"Przekaż pluszaka..." - policjanci i strażacy z wizytą w szpitalu

  • 27.12.2018, 09:52
  • bek
"Przekaż pluszaka..." - policjanci i strażacy z wizytą w szpitalu
Policjanci przekazali zabawki chorym dzieciom.

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. Kierując się słowami Jana Pawła II, funkcjonariusze Szkoły Policji w Pile, Komendy Powiatowej Policji w Pile, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pile, w czerwcu bieżącego roku, na pikniku rodzinnym  z okazji Dnia Dziecka, przeprowadzili zbiórkę zabawek pod hasłem „Przekaż pluszaka dla  Dzieciaka”.

Okres Świąt Bożego Narodzenia to doskonały moment na przekazanie zabawek młodym pacjentom z oddziału dziecięcego pilskiego szpitala.  Policyjni i strażaccy wolontariusze gościli w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. Zaskoczone taką miłą niespodzianką, dzieci nie kryły radości, bardzo cieszyły się z otrzymanych prezentów. Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia oraz samych radosnych chwil i codziennego uśmiechu.

Szkoła Policji

Sebastian Wegner

 

bek

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe