Dbają o sponsora

  • 04.01.2019, 11:12
  • boczny
Dbają o sponsora
Lekkoatleci pilskiej „Gwdy” niedawno uroczyście w hotelu GROMADA obchodzili swoje 25-lecie.

 

Była okazja do podsumowania sportowo-szkoleniowego, spotkania kilku pokoleń zawodników oraz podziękowania zasłużonym dla klubu zawodnikom, trenerom, działaczom oraz sponsorom.

Z ważnych względów w uroczystości nie mógł wziąć udział prezes „Gwda” Spółka z o.o. Tomasz Wojciechowski. Była zatem okazja by delegacja klubu PLKS Gwda złożyła wizytę w siedzibie Spółki.

Prezes klubu Czesław Pachowicz w asyście wiceprezesa Ignacego Krzewińskiego i kierownika klubu Zbigniewa Łapacza, wręczył  prezesowi Spółki Tomaszowi Wojciechowskiemu odznaczenie „ Za zasługi w rozwoju LZS województwa wielkopolskiego”.

Była też okazja do przekazania na ręce prezesa  grawertonu  z podziękowaniem za wspieranie lekkoatletów klubu w sezonie 2018.

Prezes Tomasz Wojciechowski otrzymał też Medal 25-lecia PLKS Gwda Piła, dedykowany dla osób szczególnie  zasłużonych dla klubu.

boczny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe