Reiss u Starosty

  • 10.02.2019, 09:45 (aktualizacja 10.02.2019, 09:51)
  • boczny
Reiss u Starosty
Honorowym gościem Eligiusza Komarowskiego, starosty pilskiego, był piłkarz, ikona poznańskiego Lecha - Piotr Reiss. Okazją było m.in. coroczne podsumowanie sportu w powiecie pilskim. Wcześniej Lechita gościł u Starosty w w gabinecie.

 

Nagrody i wyróżnienia Starosty za osiągnięcia sportowe dla sportowców to już tradycja. Za każdym razem Eligiusz Komarowski podkreśla wartość osiągnięć oraz ich autorów, a także osoby wspierające daną dyscyplinę.

 

Nie inaczej było i teraz, gdy w wypełnionej po brzegi sali pilskiego MDK, dokonano uroczystego podsumowania dokonań 2018 roku.

Nie zabrakło przedstawicieli rady powiatu i także rady miasta. Swoistą niespodziankę stanowiło pojawienie się Piotra Reisa, ikony poznańskiego Lecha.

- Nie wahałem się, by przyjąć zaproszenie waszego Starosty. Bywam na tego rodzaju okazjach, ale w Pile gościłem pierwszy raz. Zaskoczyło mnie in plus spektrum wyróżnień. To ważne momenty dla sportowców oraz ich opiekunów, trenerów. Gratuluję – mówił nam popularny ,,Reksio”

boczny
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Darek
Darek 11.02.2019, 22:25
Nagroda dla 13 drużyny w Polsce U14 koszykówka kobiet - dyplom!!!
Panowie mogli byście się bardziej postarać. Miasto stanęło na wysokości zadania - Starostwo jak co roku ?

Pozostałe