Wszystkiego najlepszego, panie Kazimierzu

  • 17.02.2019, 12:58
  • Anna Czapla-Furtacz
Wszystkiego najlepszego, panie Kazimierzu UG Kaczory
Wójt Gminy Kaczory Brunon Wolski odwiedził w miniony wtorek, 12 lutego Kazimierza Solarka, jubilata, obchodzącego 96 urodziny. Życzenia od władz dla długowiecznych seniorów to w gminie pielęgnowana od wielu lat tradycja.

Jak informuje Jadwiga Wojnicka, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Kaczorach, pan Kazimierz urodził się w 1923 r. w Skorzęcinie. W Kaczorach mieszka już ponad 30 lat. Razem a małżonką Alicją przyprowadzili się do Kaczor z Wałbrzycha i mieszkają razem z synem Henrykiem i jego małżonką Barbarą.

Państwo Kazimierz i Alicja Solarkowie doczekali szczęśliwie w 1998 roku Złotych Godów, w 2008 roku Diamentowych Godów a w 2018 roku obchodzili 70 -lecie pożycia małżeńskiego.

Jadwiga Wojnicka:- Pan Kazimierz jest bardzo pogodnym i życzliwym człowiekiem, wspomina, jak lubił zawsze pracować. Teraz już siły mu nie pozwalają, razem z małżonką oglądają swoje ulubione programy telewizyjne, słuchają radia, wspominają minione lata, opowiadają wnukom i prawnukom wiele ciekawych historii ze swojego życia.

Wójt życzył dostojnemu jubilatowi dalszych lat w zdrowiu.

Anna Czapla-Furtacz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe