Zapoznaj się z kampusem!

  • 12.03.2019, 11:11 (aktualizacja 12.03.2019, 11:23)
  • bek
Zapoznaj się z kampusem!
PIŁA  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile organizuje dzień Drzwi Otwartych Uczelni, który odbędzie się w sobotę 16 marca, od godz. 10.00 do 14.00

 

- Chcielibyśmy zaprosić mieszkańców regionu do zapoznania się z kampusem akademickim, z bazą dydaktyczną PWSZ w Pile, z laboratoriami i pracowniami wszystkich Instytutów – zaprasza Aleksandra Fabiszak z Biura Informacji i Promocji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. S. Staszica.

Szczególną uwagę poświęcimy nowo otwartemu Centrum Symulacji Medycznych. Pragniemy zaprezentować krótkie pokazy oraz możliwości kształcenia w tym nowoczesnym obiekcie, przygotowującym kadry medyczne regionu – mówi A. Fabiszak.

Dla odwiedzających Uczelnię w tym dniu, przygotowano również ofertę miniprezentacji i spotkań z wykładowcami oraz studentami z kierunków inżynierskich, ekonomicznych, humanistycznych oraz pozostałych kierunków medycznych.

Co ważne, uczestnicy Dnia Otwartego, będą mogli spotkać się także z zagranicznymi studentami PWSZ oraz zdobędą szczegółowe informacje o procedurze rekrutacji.

Wszyscy odwiedzający mury PWSZ w Pile, będą mogli liczyć na wsparcie ze strony Samorządu Studenckiego, który pomoże w uzyskaniu wszelkich informacji oraz oprowadzi po miejscach na terenie kampusu, które doskonale oddają akademicki klimat regionu.

(bek)

 

 

bek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe