Kobietom z… Awansem!

  • 12.03.2019, 11:20
  • bek
Kobietom z… Awansem!
- W wigilię Dnia Kobiet spotkaliśmy się w auli Szkoły Policji w Pile, aby uczcić wyjątkowy dzień, święto naszych wspaniałych Pań – mówi nadkom. Sebastian Wegner, ekspert Sekcji Prezydialnej Szkoły Policji w Pile.

Uroczystość została przygotowana przez Samorząd Słuchaczy Szkoły Policji w Pile we współpracy z NSZZ Policjantów i IPA działającymi przy Szkole Policji.

Zebranym Paniom życzenia złożyli m.in.: mł. insp. Michał Kominowski i nadkom. dr Marcin Druszcz - Zastępcy Komendanta Szkoły Policji w Pile oraz podkom. Przemysław Zublewicz – Przewodniczący NSZZ Policjantów.

Najbardziej wyczekiwanym punktem spotkania był debiutancki występ zespołu muzycznego „Awans”, w skład którego wchodzą aktualnie słuchacze szkoleń i kursów z pilskiej Szkoły.

- Organizatorzy przygotowali dla wszystkich gości słodki poczęstunek. Nasze wspaniałe Panie otrzymały również czerwone róże jako symbol szacunku i wdzięczności – relacjonuje S. Wegner.

Późnym popołudniem, również w auli szkoły, słuchaczkom Szkoły Policji w Pile życzenia złożyła męska cześć samorządu, z przewodniczącym, post. Adrianem Stępniem na czele.

(bek)

bek

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe