Kierowca ciężarówki zginął w Niemczech. Ciało znaleziono sześć kilometrów od auta

  • 13.03.2019, 10:27
  • Krzysztof Kuźmicz
Kierowca ciężarówki zginął w Niemczech. Ciało znaleziono sześć kilometrów od auta
Tragiczne wieści napłynęły do nas z Niemiec. 34-letni pilanin Damian O., na co dzień kierowca ciężarówki został znaleziony martwy sześć kilometrów od pojazdu. Jak udało nam się dowiedzieć, mężczyzna poszedł biegać podczas przymusowego postoju. Okoliczności jego śmierci nie są obecnie znane.

Pierwsze niepokojące informacje zaczęły napływać w minioną niedzielę. 34-letni Damian O., wykorzystując przymusową przerwę postanowił udać się na krótką przebieżkę. Wówczas rodzina utraciła z nim kontakt. W poniedziałek rano o zaginięciu Polaka powiadomiono policję, która przeszukała teren w okolicy miejscowości Sangerhausen, gdzie po raz ostatni widziano Damiana. Niestety po kilku godzinach potwierdziły się najczarniejsze przypuszczenia.

 

- Polski kierowca został znaleziony martwy, a jego ciało leżało nieopodal kopca “Hohe Linde”. Punkt ten znajduje się ponad sześć kilometrów od parkingu, z dala od jakichkolwiek zabudowań - informuje portal 40ton.net, który poinformował o całej sprawie. - Policja nie wyklucza, że mężczyzna padł ofiarą przemocy lub też popełnił samobójstwo. Dokładne przyczyny śmierci mają zostać ustalone w ramach dochodzenia.

 

Rodzinie zmarłego składamy głębokie wyrazy współczucia.

Krzysztof Kuźmicz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe