Dzisiaj w Złotowie Kongres Kobiet!

  • 16.03.2019, 12:09
  • Janusz Justyna
Dzisiaj w Złotowie Kongres Kobiet!
Zapraszamy 16 marca 2019 r. od godz. 13.00 do Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej przy alei Piasta 26 (Złotowski Dom Kultury).

Rozpoczniemy (godz. 13.30) filmem „Siłaczki”, fabularyzowany dokument o działalności Polek na początku XX wieku i w okresie dwudziestolecia międzywojennego. O ich patriotyzmie i wpływie na odzyskanie niepodległości, uzyskaniu praw wyborczych przez kobiety 28.11.1918 r.

Przez cały dzień będą nam towarzyszyły:
> atrakcje w Parku Kobiet – coś dla ciała, coś dla ducha, rękodzieło, gastronomia,
> występy artystyczne,
> konkurs na „Złotowiankę stulecia”.

Odwiedzą nas osobistości i wezmą udział w panelu: „Ewolucja praw kobiet na przestrzeni XX i XXI wieku”, później odbędą się panele tematyczne, a na koniec rozlosujemy nagrody w konkursie „Złotowianka stulecia”, zakończymy występem artystycznym.

Szczegóły na plakacie

Janusz Justyna
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
o dziennikarstwie
o dziennikarstwie 24.03.2019, 14:00
Ciekawe, że dzienniknowy nie dał relacji z konferencji prasowej Marka Światopełk Mirskiego o inkryminowanej karierze tego pana jako kapusia bezpieki. To pewnie z kobiecej osobowości redaktora naczelnego i wydawcy, która jest bardzo delikatnej konstrukcji. Może też chlali coś w pół drogi?

Pozostałe