Największy w roku zlot morsów w Pile

  • 19.03.2019, 09:56
  • bek
Największy w roku zlot morsów w Pile
 Około 300 morsów z całego kraju wzięło udział w 4.Pilskim Zlocie Morsów na Płotkach. Wydarzenie zorganizował Klub Morsów Piła, a honorowym patronatem objął je Starosta Pilski Eligiusz Komarowski.

Zlot trwał dwa dni, a liczba uczestników przerosła nawet oczekiwania organizatora.

- Przyjechały kluby z całej Polski, a z roku na rok jest ich coraz więcej. Wspólne morsowanie w Pile staje się bardzo popularne – mówi Aneta Kurnikowska, prezes Klubu Morsów Piła.

Atrakcji nie brakowało. W sobotę morsowanie zaczęło się wieczorem, przy blasku pochodni. Było też wspólne ognisko. W niedzielę wspólna kąpiel odbyła się o godz.  13.00. Morsy zadbały o oprawę  tego wydarzenia, by przyciągnąć jak najwięcej widzów. Najpierw odbyła się parada klubów, a przed wejściem do wody - rozgrzewka.

Powiat Pilski reprezentował na tym wydarzeniu Marek Kamiński, członek Zarządu Powiatu w Pile.

bek

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe