Pilskie Targi Pracy i Kariery - dla uczniów, pracodawców i pracowników

  • 30.03.2019, 16:12 (aktualizacja 30.03.2019, 16:17)
  • contact contact
Pilskie Targi Pracy i Kariery - dla uczniów, pracodawców i pracowników
Wiosenna edycja XI. Pilskich Subregionalnych Targów Pracy i Kariery będzie poświęcona rozwojowi zawodowemu i podnoszeniu kwalifikacji. To impreza dla uczniów, pracodawców jak i osób poszukujących na „rynku pracownika” bardziej atrakcyjnego zatrudnienia.

Targi odbędą się w pilskim Inwest-Parku w dniach 12 i 13 kwietnia (piątek – sobota). Organizatorzy – Urząd Miasta Piły oraz spółka Invest-Park – przygotowali urozmaicony program szkoleń i spotkań, które przybliżą odwiedzającym możliwości rozwinięcia swoich umiejętności zawodowych. Z kolei dla pracodawców to okazja do zdobycia wiedzy na temat pozyskiwania funduszy na rozwój zatrudnianych pracowników oraz zapoznania się z różnorodną ofertą szkoleniową pilskich firm i instytucji. Tradycyjnie będzie można skorzystać z porad doradców zawodowych, uatrakcyjnić swoje CV oraz zapoznać się z najnowszymi ofertami pracy dostępnymi w naszym subregionie. Będzie też okazja, by porozmawiać z przedstawicielami firm o możliwościach zatrudnienia. Pilskie firmy mogą liczyć na wsparcie w postaci darmowej powierzchni wystawienniczej. Zgodnie z tradycją imprezy organizatorzy zaprezentują pracodawcom i pracownikom możliwości pozyskiwania ofert pracy z wykorzystaniem Platformy Praca 2.0.

 

Główna atrakcja Dnia Edukacyjnego to spotkanie z gościem specjalnym. Naukowcy z firmy Space is More opowiedzą o prowadzonych projektach badawczych w Habitacie Lunares – symulowanej bazie kosmicznej.

 

Dzień Edukacyjny skierowany jest głównie do uczniów, którzy stoją przed trudnym wyborem szkoły średniej. Pilskie szkoły zaprezentują swoją ofertę edukacyjną i najciekawsze kierunki. Uczniom planującym swoją ścieżkę edukacyjną dedykowana będzie „Strefa doradców zawodowych”. Dzięki analizie swoich predyspozycji pod okiem specjalistów będą oni mogli łatwiej odnaleźć kierunek dalszego rozwoju edukacji, a przynajmniej się do tego nieco przybliżyć.

 

W ramach „Strefy rzemiosła i rękodzieła” pilscy rzemieślnicy zaprezentują swoją codzienną pracę i zainspirują do zainteresowania się pięknem ręcznie wykonanych wyrobów. W czasie imprezy nastąpi też rozstrzygnięcie konkursu na nazwę pilskich stref ekonomicznych. Sponsorami strategicznymi XI. Pilskich Subregionalnych Targów Pracy i Kariery są firmy: Colours Factory, Thule Group oraz Sanita Footwear.

 

contact contact

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
poeta nieznany
poeta nieznany 14.05.2019, 13:52
Pilskie Targi Pracy i Kariery
Do Sandry
Jej droga do kariery
Wiedzie przez cztery litery.
Sandra
Sandra 12.05.2019, 13:17
Hej, umówię się z Panami na dyskretne i sekretne schadzki. Mam 21 lat jestem po rozwodzie i nie oczekuje mężczyzny na stałe. Zachęcam do kontaktu przez ten portal : http://www.czatkobiet.pl/xsand…
Liga Obrony Cnoty
Liga Obrony Cnoty 12.05.2019, 16:33
Jak Barabasz tego nie wywali, to zostanie się pierwszym burdelmajstrem powiatowym.

Pozostałe