Kolejna inwestycja w gminie Krajenka - rowerzyści się ucieszą

  • 03.04.2019, 23:35 (aktualizacja 03.04.2019, 23:40)
  • contact contact
Kolejna inwestycja w gminie Krajenka - rowerzyści się ucieszą
Będą kolejne kilometry ścieżek rowerowych w Krajence. Burmistrz Stefan Kitela podpisał umowę z przedstawicielami firmy Asta-Bud Sp. z o.o. na budowę drogi dla rowerów o długości 1,85 tys. metrów z infrastrukturą towarzyszącą w Krajence. Koszt inwestycji, to 1 609 895,82 zł.

Do przetargu stanęły dwa podmioty: firma Asta-Bud spółka z o.o. w Pile oraz firma Roboty Drogowo – Budowlane Jacek Karpiński w Złotowie. Po przeprowadzeniu procedury przetargowej, za najkorzystniejszą uznano ofertę firmy z Piły. Inwestycja zostanie zrealizowana za kwotę 1 609 895,82 zł. Kryteriami wyboru oferty były: cena – 60% oraz okres gwarancji i rękojmi – 40%. Asta-Bud otrzymała 100 punktów, firma ze Złotowa – 91,16 pkt.

Budowa zostanie zrealizowana w ramach projektu „Poprawa infrastruktury komunikacyjnej, łączącej jednostki osadnicze Pilskiego OSI wraz z rozbudową i unowocześnieniem transportu zbiorowego POSI wspierającą integrację różnych form transportu zbiorowego na terenie Gminy Krajenka”. Ścieżka rowerowa prowadzić będzie od skrzyżowania ul. Złotowskiej z ul. Parkową do ul. ks. Antoniego Januszewskiego.

Termin realizacji zadania wyznaczono do 15 listopada br. W następnej kolejności będzie realizowany odcinek ścieżki obejmujący ul. ks. Antoniego Januszewskiego i ul. Dworcową, do początku ul. Grochowskiego. Etap ten zaplanowany jest do realizacji w latach 2020 – 2021. Łącznie, długość ścieżki będzie wynosiła ok 2,58 km.

(ab)

 

 

contact contact

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sandra
Sandra 12.05.2019, 13:16
Hej, umówię się z Panami na dyskretne i sekretne schadzki. Mam 21 lat jestem po rozwodzie i nie oczekuje mężczyzny na stałe. Zachęcam do kontaktu przez ten portal : http://www.czatkobiet.pl/xsand…

Pozostałe