Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi

  • 12.04.2019, 17:20 (aktualizacja 12.04.2019, 17:29)
  • contact contact
Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi

W miniony czwartek w Szamocinie (powiat chodzieski) odbyło się spotkanie z cyklu „Wspólnie dla Wielkopolskiej Wsi” adresowane do rolników a organizowane pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego. Celem cyklu spotkań jest przybliżenie wiedzy na tematy najbardziej aktualne w dzisiejszym rolnictwie.

Na terenie województwa wielkopolskiego spotkania są organizowane w ramach wspólnej inicjatywy instytucji rolniczych takich jak: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Wielkopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Zaproszone instytucje zaprezentowały zagadnienia i informacje przydatne przy prowadzeniu gospodarstw rolnych oraz działalności na obszarach wiejskich. Przedstawiciele ARiMR promowali nowy portal „IRZ plus”, którego główną funkcją jest umożliwienie rejestracji zdarzeń zwierzęcych. Przedstawiono również zagadnienia promujące dotyczące działalności Kół Gospodyń Wiejskich.

Wiesław Pietruczuk

contact contact

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sandra
Sandra 12.05.2019, 13:15
Hej, umówię się z Panami na dyskretne i sekretne schadzki. Mam 21 lat jestem po rozwodzie i nie oczekuje mężczyzny na stałe. Zachęcam do kontaktu przez ten portal : http://www.czatkobiet.pl/xsand…
brygida
brygida 16.04.2019, 20:46
Najważniejsze, to chronić wieś przed zsl-em, zwanym bezprawnie PSL.

Pozostałe