Projekt za prawie 8 mln zł dla Miasteczka Krajeńskiego i Szamocina

  • 17.04.2019, 00:57
  • contact contact
Projekt za prawie 8 mln zł  dla Miasteczka Krajeńskiego i Szamocina
178 instalacji fotowoltaicznych w Miasteczku Krajeńskim i 181 w Szamocinie. Gmina Mia-steczko Krajeńskie jest beneficjentem projektu, który zostanie dofinansowany dzięki uchwale zarządu województwa wielkopolskiego. Wartość inwestycji to niespełna 8 000 000 złotych.

O dofinansowaniu projektu poinformował radnych gminy Miasteczko Krajeńskie Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa, który przyjechał na szóstą w tej kadencji sesję, odbywającą się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostowie.

- Gratuluję samorządowi gminy Miasteczko Krajeńskie, pani wójt Małgorzacie Włodarczyk, a przede wszystkim mieszkańcom, którzy najbardziej zyskają na tej inwestycji. Pozwoli ona na produkcję energii z odnawialnych źródeł, rzecz jasna na potrzeby mieszkańców– mówi Jacek Bogusławski.

Mikroinstalacje fotowoltaiczne zostaną zamontowane na dachach budynków i na gruntach znajdujących się na terenach gmin objętych projektem, czyli Miasteczko Krajeńskie i Szamocin. Projekt, którego beneficjentem jest Miasteczko Krajeńskie, jest wart niespełna 8 mln zł, natomiast dofinansowanie wynosi 85%. Oznacza to, że na realizację inwestycji samorząd województwa przekaże beneficjentom prawie 6,2 mln zł.

(red)

 

contact contact

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sandra
Sandra 12.05.2019, 13:14
Hej, umówię się z Panami na dyskretne i sekretne schadzki. Mam 21 lat jestem po rozwodzie i nie oczekuje mężczyzny na stałe. Zachęcam do kontaktu przez ten portal : http://www.czatkobiet.pl/xsand…
antykmiot
antykmiot 22.04.2019, 18:05
O Szamocinie ani słowa - jak zwykle w tej zrujnowanej przez zsl gminie - totalna indolencja.
dorota
dorota 18.04.2019, 17:39
Brawo Panie Jacku. Dobrze że nie bierze Pan przykładu z pilskich pieniaczy samorządowych. Właściwa osoba na właściwym miejscu :)
I nic
I nic 22.04.2019, 18:49
Podobno w Szamocinie wiele lat szamotał się poseł Adam Szejnfeld. I co?
zdunek
zdunek 23.04.2019, 10:53
A dziś wygląda jak by dostał szamotówką w coś.

Pozostałe