Leszek Miller spotka się z mieszkańcami Piły

  • 15.05.2019, 12:06
  • contact contact
Leszek Miller spotka się z mieszkańcami Piły
W środę 22 maja były premier odwiedzi Piłę. O godz. 14:00 spotka się z mieszkańcami na placu Konstytucji przy fontannie, a następnie na pilskim deptaku.

Leszek Miller kandyduje do parlamentu Europejskiego z list Koalicji Europejskiej. Jest na pozycji drugiej wielkopolskiej listy – za byłą premier Ewą Kopacz. Formacje tworzące Koalicję europejską to: PO, PSL, SLD, Nowoczesna, Zieloni, Partia Teraz, Unia Europejskich Demokratów, Komitet Obrony Demokracji, Inicjatywa Polska, Wolność i Równość, Socjaldemokracja Polska oraz Inicjatywa Feministyczna.

Ci którzy przyjdą na spotkanie będą mogli liczyć na książkę Leszka Millera pt. „Tak to było”, którą były premier będzie podpisywał przy ławeczce Staszica.

Książka przedstawia decydujące miesiące negocjacji na temat przyjęcia naszego kraju do Unii Europejskiej widziane oczami głównego świadka i twórcy tych wydarzeń. Autor prezentuje w niej kulisy negocjacji akcesyjnych, w tym np. poufne kontakty z „ojcem rozszerzenia” Gunterem Verheugenem, które tłumaczą wiele z niejasnych do dziś okoliczności wielkiego rozszerzenia wspólnoty europejskiej. W kilku dygresjach Leszek Miller wychodzi poza problematykę integracji europejskiej przypominając kulisy afery Olina i okoliczności wejścia Polski do NATO.

(red)

contact contact
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
adm
adm 06.06.2019, 20:07
wielep to leman hejter - i wszystko jasne
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 04.06.2019, 23:11
Generalnie chętnie bym wziął udział w tym spotkaniu,jednak w tym czasie byłem w pracy,mam nadzieję że Leszek Miller jeszcze do Piły przyjedzie i pojawi się w miejscu i czasie,który będzie odpowiedni dla tych,którzy chcieliby na to spotkanie się udać
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 07.06.2019, 15:16
A jeżeli skomentuję prognozę pogody,na dzień jutrzejszy to czy także będę mógł się spodziewać z Waszej strony krytyki mojej gramatyki,wierszyka i całego szeregu inwektywów?
Przykład Wielepa i jemu podobnych świadczy niezbicie o tym,że wprowadzenie wolności słowa tak powszechnie to błąd,powinna istnieć jedynie możliwość prowadzenia merytorycznej dyskusji i swoboda wyrażania swojego światopoglądu oraz prawo do merytorycznego sporu pozbawionego jakiejkolwiek wrogości.Nienawiść,epitety,szkalowanie i nękanie powinno być surowo zabronione pod grożbą grzywny,po co w ogóle niektórzy nauczyli się pisać i czytać?,z całą pewnością Wielep i jemu podobni gdyby pozostali analfabetami wyświadczyli by przysługę wielu ludziom,których już zdążyli obrazić lub wkrótce obrażą ,nie wydaje mi się aby hejt,inwektywy i epitety były ważną składową gramatyki,z kulturą pisania jest podobnie jak z kulturą jazdy,jeżeli komuś jej brakuje po prostu nie nadaje się ani do pisania ani tym bardziej do jazdy,ale skoro mimo że się nie nadaje może to robić,to skutkiem jest dyskomfort i straty innych wykonujących dobrze te czynności,mam co robić więc nie będę dzisiaj zgłębiał tajników gramatyki,być może jakiś dobry psycholog byłby właściwą osobą aby przedyskutować z Wami Wasze gramatyczne obsesję i patologiczną potrzebę obrażania innych.
Mniejlep
Mniejlep 07.06.2019, 22:07
Zauważyłem postęp. Mianowicie Mastalerek użył kropki. Cytat: "...merytorycznego sporu pozbawionego jakiejkolwiek wrogości.Nienawiść,epitety,szkalowanie i nękanie powinno być surowo zabronione pod grożbą grzywny,...".
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 07.06.2019, 22:56
Dziękuję,dzięki Twojemu komentarzowi Mniejlep zyskuję nadzieję na możliwość dyskusji w przyjacielskiej atmosferze
Wielep
Wielep 05.06.2019, 20:51
Generalnie Mastalerek, ty jesteś dalej głąb gramatyczny.
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 05.06.2019, 23:19
Wielep Twój komentarz nie ma nic wspólnego z rzeczywistością,jest jedynie zwykłą złośliwością,zwyczajnie okazujesz mi brak szacunku,co dyskwalifikuje Cię jako uczestnika sensownej merytorycznej dyskusji,nie wiem po co to robisz,ale nie jest to właściwe,nie obrażaj ludzi,nie uzyskasz w ten sposób satysfakcji,bądź pozytywnym człowiekiem
złośliwiec łągodny
złośliwiec łągodny 07.06.2019, 11:41
Niestety, ale patologia Mastalerka jest rzeczywistą rzeczywistością w wirtualnym świecie Internetu.
Wielep
Wielep 06.06.2019, 11:55
Co jest merytorycznego w tym, że chcesz się spotkać ze starym rupieciem komuny? Jeśli tę swoją robotę wykonujesz Mastalerek tak, jak piszesz w Internecie, to się dziwię, że jeszcze cię nie wylali. Postulat człowieczeństwa pozytywnego od gościa niedorobionego intelektualnie na poziomie podstawówki, to jest to, co robili w niedzielę przed kinem tutejsza idiotka z miejscowym kretynem.
To ty obrażasz ludzi lekceważąc podstawy prawideł piśmiennictwa.
Ja nie liczę na satysfakcję, podobnie, jak w przypadku redaktora z Białośliwia, co na sztandarach swojego profesjonalizmu dziennikarskiego wysoko dzierży wartości takie, jak: niepamięć, niewiedza, leżenie do góry duupą, pijaństwo w pracy na obradach Kolegium Redakcyjnego.
od Tuwima
od Tuwima 07.06.2019, 10:23
Spotkali się w święto o piątej przed kinem
Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem.

Tutejsza idiotko! - rzekł kretyn miejscowy -
Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy?

Miejscowa kretynka odrzekła: - Z ochotą,
Albowiem cię kocham, tutejszy idioto.

Więc kretyn miejscowy uśmiechnął się słodko
I poszedł do kina z tutejsza idiotką.

Na miłym macaniu spłynęła godzinka
I była szczęśliwa miejscowa kretynka.

Aż wreszcie szepnęła: - Kretynie tutejszy!
Ten film, mam wrażenie, jest coraz nudniejszy.

Więc poszli na sznycel, na melbę, na winko,
Miejscowy idiota z tutejszą kretynką.

Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym
Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym.

W ten sposób dorobią się córki lub syna:
Idioty, idiotki, kretynki, kretyna.

By znowu się mogli spotykać przed kinem
Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem.
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 06.06.2019, 15:49
Wielep musisz być bardzo sfrustrowanym człowiekiem,wiem że Twój pseudonim chroni Twoją osobę przed kompletnym ośmieszeniem,prawdopodobnie od rana do nocy przesiadujesz przed komputerem nie mając innych rzeczy do zrobienia,być może zostałeś odrzucony przez otoczenie i czujesz się przez to rozgniewany,co skutkuje tym że obrażasz innych,a szczególnie tych,którym zazdrościsz,dobrej pracy,majątku,pozycji,elokwencji i atrakcyjności,żal mi Ciebie,dla swojego własnego dobra nie ujawniaj swojego prawdziwego imienia i nazwiska,pozostań zazdrosnym tchórzem albo zmień nastawienie,nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w bezmyślne i wulgarne przepychanki słowne odpowiednie jedynie dla patologii życiowej i marginesu społecznego,jestem pewien że publicznie tych słów nigdy pod swoim prawdziwym nazwiskiem nie wypowiesz,ponieważ jesteś tchórzem,i zamiast wylewać swoją frustrację w internecie lepiej poszukaj sobie pracy,bo wiem że jesteś bezrobotny,wiem również kim jesteś,ale jedynie z litości nad Twoim stanem umysłu nie wyjawię tego.
po żydowsku
po żydowsku 07.06.2019, 08:51
Proponuję, żebyś Mastalerek wzbogacił/wzbogaciła swój styl pisania: od prawej do lewej.
Podobno Wielep bardzo się przejął wiedzą prezentowaną przez Mastalerek.
W ogóle nie wiadomo, co to jest Mastalerek, prócz tego, że nie umie gramatyki. Mastalerek może to być kołek w płocie albo kumpel redaktora ulotki na peryferiach, co na jedno wychodzi. Wielep nie wie, kto to lub co to jest Mastalerek i jemu to nie jest potrzebne. Jest za to nie do przyjęcia godzenie się w publikacji na lekceważenie podstaw myślenia. Jeśli przyjmiemy, że w wypowiedziach pisanych wyrażamy to, co pomyśli głowa, styl Mastalerka jest gonitwą myśli po dopalaczach.
do Wielep
do Wielep 06.06.2019, 15:31
Wielep, jesteś głupi - merytoryczny wpis na Twoim "poziomie" .
LOC
LOC 07.06.2019, 10:59
Idąc tropem Mastalerkowej patologii w stylistyce pisania, co jest odbiciem stanu umysłu, poszukujemy z naszą grupą LOC (Liga Obrony Cnoty) innych patologii. Pomijamy z litości stan umysłu redaktora, któremu nie wychodzi skracanie ułamków zwykłych. Niedawno nasz obserwator idiotyzmów wygłaszanych w telewizji przez celebrytów mało się nie rozpękł ze śmiechu, kiedy usłyszał komentarz, w którym rozmówca użył określenia "continuum" w sensie "kontynuacja", co wynikało bezpośrednio z kontekstu całości rozmowy. Pojęcie kontynuacji ma się nijak do continuum. Ale czego oczekiwać od pospolitego posła, czy dziennikarza? Sędzia sądu rejonowego w Pile w uzasadnieniu wyroku pisze, że on dywaguje, czyli ględzi, bredzi rozwlekle nie na temat. Sędzia w swojej patologii intelektu z pewnością myli pojęcie deliberować z dywagować. Jest to zmartwienie dla organu wydającego akty powołania na odpowiedzialne stanowiska urzędowe. Mastalerek uporczywie trwający w transie gwałcenia zasad językowych wypracowanych przez setki lat, też jest patologią.
archiwum ZSSR
archiwum ZSSR 23.05.2019, 14:56
Jego guru Andropow umarł przed siedemdziesiątką, a ten żyje i żyje.
Jili
Jili 21.05.2019, 06:23
Stokłosa będzie?
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 23.05.2019, 14:52
O co ci chodzi z tym Stokłosa? Będzie siedział, czy wsadzał?
2007 - 2011
2007 - 2011 19.05.2019, 21:55
Miller by mógł zaprosić Renatę Beger, której był podwładnym jako zwykły członek Samoobrony. Byłyby wtedy już dwie osoby na tym evencie.
prozerpina
prozerpina 17.05.2019, 22:54
Tytuł powinien chyba brzmieć "LM spotka się z MIESZKAŃCEM Piły. Bo jakiś zabłąkany idiota może się pojawić.
andrzej
andrzej 22.05.2019, 21:01
No cóż, Piła zawsze słynęła z głupoty i komuchów. Widać to po negatywnych 14 "głosach". A to kropla w morzu. Czerwonym.
Górna Grupa
Górna Grupa 18.05.2019, 08:10
Idiota jest zbłąkany z definicji.
LM
LM 17.05.2019, 15:47
Przy okazji tego eventu z Millerem przypomnijmy zapomnianą aferę z "...i czasopisma" oraz manifest komunistyczny towarzysza sekretarza Leszka, że prawdziwy mężczyzna...
Woła Ola spod Millera
Błąd techniczny o cholera
Nim dotarłeś w obszar G
Penetrator skurczył się.
Ty kończysz a we mnie wzbiera!
Zessrała się bida i płacze
Zessrała się bida i płacze 16.05.2019, 15:31
Panta rei - wszystko płynie. Jacek Ciechanowski w swoim dossier na wybory do Parlamentu Europejskiego pisał - z błędami - na banerku do ludu, że jest wielopokoleniowym Wielkopolaninem. Faktycznie urodził się w Miliczu na Dolnym Śląsku, rodzice pochodzili z Chorzowa na Śląsku a dziadek Eustachy Jezierski był kolejarzem w Stanisławowie za zaboru austriackiego. Zawitał do Piły w 1967 roku. Wielki polityk o wielkiej wiedzy.
Ciechanowski był z pewnością wieloczynnościowym kopulatorem, co był sprawcą wielu ciąć jako mąż i nie mąż.
Archiwum Ciech.
Archiwum Ciech. 17.05.2019, 16:52
Ciechanowscy dekowali się przez wojnę na Węgrzech. Do Chorzowa wrócili w 1945. Potem były etapy: Brzeg 1947, Wrocław 1949, Milicz 1950, Brzozowy Most koło Świecia 1953, Czarna Woda 1957, Szczecinek 1960, Zgorzelec 1963, Łęg 1966, Piła 1967.
spis psychiatryków
spis psychiatryków 18.05.2019, 08:12
Jak koło Świecia, to wszystko jasne z Jackiem.
a to Ci Ja.
a to Ci Ja. 17.05.2019, 16:57
A teraz Krajenka. O, ho ho!
precz ze spadochroniarzami
precz ze spadochroniarzami 16.05.2019, 11:56
Nie wiedziałem, że Leszek Miller i pani Kopacz od rzucania kamieniami w dinozaury to Wielkopolanie
7500000 dolarów
7500000 dolarów 16.05.2019, 15:34
Dla Leszka Millera jest w Pile oferta - "xsanderkax Wczoraj, 18:51". Prawdziwy mężczyzna nie pogardzi, żeby jakoś z honorem skończyć.
ja
ja 16.05.2019, 07:21
sztandar PZPR wprowadzony do Pily
xsanderkax