Zatrzymano złodzieja rowerów

  • 12.06.2019, 17:18 (aktualizacja 12.06.2019, 17:21)
  • contact contact
Zatrzymano złodzieja rowerów
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 31-letniego mężczyznę. Jest on podejrzany o kradzież trzech rowerów. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę blisko 3 tys. złotych. Zatrzymanemu mężczyźnie za popełnione przestępstwa grozi kara więzienia do 5 lat.

 

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy na bieżąco zbierali i analizowali materiały dotyczące kradzieży rowerów, do których dochodziło na terenie miasta. Kilkakrotnie funkcjonariusze przyjmowali zgłoszenia o kradzieżach dokonanych przez nieznanych sprawców. Stróże prawa w toku wykonywanych czynności wytypowali osobę, która mogła być odpowiedzialna za te zdarzenia. 10 czerwca br. na terenie miasta kryminalni zatrzymali sprawcę kradzieży rowerów. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec Piły.

W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się policjantom do kradzieży trzech rowerów na terenie Piły. Amator cudzego mienia upodobał sobie rowery stojące przed obiektami usługowo-handlowymi i mieszkalnymi w centrum miasta. Rowery chciał sprzedać, jednak nie znalazł kupców. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Zatrzymany mężczyzna, to 31-letni mieszkaniec Piły, usłyszał już zarzuty. Odpowie przed Sądem za swoje czyny. Za przestępstwa, które popełnił, grozi mu kara więzienia do 5 lat. Mężczyzna był już wielokrotnie karany za kradzieże i włamania.


Podkom. Żaneta Kowalska, KPP Piła

contact contact

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Łukasz Mastalerek
Łukasz Mastalerek 12.06.2019, 23:08
W 2015 roku pod biblioteką na ulicy Ludowej ukradziono mi rower Gianta,rower chociaż nie przypięty stał wprost pod okiem kamery,sprawę zgłosiłem na policję jednak nigdy tej sprawy nie rozwiązano,już nigdy się nie dowiem prawdy i nie odzyskam roweru.

Pozostałe