Wędkowali strażacy

  • 12.06.2019, 17:22
  • contact contact
Wędkowali strażacy
8 czerwca 2019 roku, na zamkniętym łowisku w Stobnie, rozegrano IV Zawody Spławikowe o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Pile, w których udział wzięło 14 strażaków, zarówno zawodowych, jak i ochotników. Zbiórka wszystkich uczestników odbyła się o godz. 7:30, a po rozlosowaniu i zajęciu stanowisk od godz. 8:00 rozpoczęły się zawody, które trwały do godz. 13:30.

 

Podium zawodów przedstawia się następująco:

I miejsce  – Marcin Manthey – JRG 2, z wynikiem 13,9 kg;
II miejsce  – Przemysław Hawrylczak –  OSP Szydłowo, z wynikiem 9,9 kg; 
III miejsce – Marek Lach – JRG 2, z wynikiem 8,4 kg.

Wręczenia pucharu, okolicznościowych medali i nagród dokonał Komendant Powiatowy PSP w Pile bryg. Rafał Mrowiński, który również czynnie brał udział w zawodach.

Po oficjalnej części dekoracji zwycięzców uczestnicy zawodów udali się, aby skosztować przygotowaną przez właścicieli łowiska świeżo przygotowaną rybę. Poza sportową rywalizacją, zawody były okazją do integracji środowiska, na co wszyscy uczestnicy zwrócili uwagę i zgodnie zadeklarowali udział w kolejnych tego typu zawodach.

KP PSP Piła

contact contact

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe