Odnaleźli zaginioną kobietę

  • 13.06.2019, 18:45 (aktualizacja 13.06.2019, 18:54)
  • iej
Odnaleźli zaginioną kobietę
Policjanci dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Pile przez blisko dwie godziny szukali 62-letniej mieszkanki Piły. Małżeństwo wybrało się na spacer do lasu, jednak po pewnym czasie kobieta zniknęła. Mł. asp. Bartosz Śliwiak oraz sierż. sztab. Agnieszka Nalewajko błyskawicznie przystąpili do działania i odnaleźli kobietę.

 

12 czerwca br. dzielnicowi mł. asp. Bartosz Śliwiak oraz sierż. sztab. Agnieszka Nalewajko pełnili służbę na terenie miasta Piły. Gdy byli w pobliżu lotniska, w pewnym momencie zauważyli zdenerwowanego starszego mężczyznę, który wyszedł z lasu i biegł w kierunku swojego samochodu. Ten widok zaniepokoił policjantów i natychmiast zainteresowali się tą sytuacją.

Mężczyzna oświadczył, że był razem z żoną w lesie i ona się zgubiła. Niestety pogoda nie sprzyjała, gdyż żar lał się z nieba, a kobieta nie miała przy sobie wody i telefonu. Dzielnicowi ustalili, że ostatni raz mężczyzna widział swoją żonę ponad pół godziny temu. Mężczyzna był przerażony, nie mógł się uspokoić. Dodał, że boi się o żonę, gdyż było bardzo gorąco.

Dzielnicowi natychmiast poinformowali dyżurnego pilskiej komendy o całej sytuacji, uspokoili mężczyznę i rozpoczęli poszukiwania kobiety. Po blisko dwóch godzinach funkcjonariusze odnaleźli kobietę w lesie. Była oddalona od auta o około 5 km. Na szczęście była w dość dobrej formie. Policjanci od razu dali kobiecie wodę do picia i zaopiekowali się nią.

Dzięki zdecydowanym działaniom mł. asp. Bartosza Śliwiaka i sierż. sztab. Agnieszki Nalewajko 62-letnia kobieta szybko się odnalazła i wróciła z mężem do domu.

Podkom. Żaneta Kowalska, KPP Piła

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe