Pracowita noc strażaków

  • 17.06.2019, 00:07
  • iej
Pracowita noc strażaków
Strażacy OSP Szydłowo mieli ubiegłej nocy ręce pełne roboty...

Wpis z profilu szydłowskiego OSP:

Godzina 20:40 Alarmowy wyjazd zastępu GBA do powalonego drzewa blokującego drogę po przejściu trąby powietrznej. W międzyczasie doszło do zdarzenia na trasie Piła - Szydłowo w którym, samochód osobowy najechał wprost na przewracające się drzewo. W związku z ryzykiem zagrożenia zdrowia i życia, nasz zastęp został od razu przedysponowany przez CPR w Pile do tego zdarzenia. Po dojeździe na miejsce okazało się, że samochód osobowy płonie. Na szczęście kierowca pojazdu nie został ranny i o własnych siłach zdążył się ewakuować z pojazdu tuż przed przybyciem służb. Działania polegały na ugaszeniu ognia, usunięciu drzewa oraz pojazdu z drogi i neutralizacji wycieków oleju/paliwa.
W akcji uczestniczyły: OSP Szydłowo, JRG1 Piła i Policja.
Po skończonej neutralizacji i udrożnieniu drogi zostaliśmy zaalarmowani przez okolicznych mieszkańców o kolejnym wiatrołomie, tym razem blokującym drogę dojazdową do osiedli domków jednorodzinnych.

Godzina 23:10 Alarmowy wyjazd zastępu GBA do powalonego drzewa blokującego drogę w miejscowości Kotuń.

Ta noc należała do bardzo pracowitych dla strażaków w naszym regionie oraz w innych częściach kraju. Tradycyjnie już w takich przypadkach większość strażackich akcji.

Foto: OSP Szydłowo

iej

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
roman
roman 17.06.2019, 15:15
szczęście w nieszczęściu, auto rzecz do nabycia ,a życia by nikt nie wrócił, liczyły się pierwsze sekundy ucieczki

Pozostałe