Miły gest starostwa

  • 20.06.2019, 21:48 (aktualizacja 20.06.2019, 21:57)
  • Iej
Miły gest starostwa

Boże Ciało w Pile - stolicy powiatu polskiego.  Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile częstowalło uczestniczących w procesji darmową wodą.  Pamiętajmy! Nawodnienie w trakcie tak wysokich temperatur i fali upałów jest bardzo ważne.

Info-Starostwo Piła 

Iej

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ulryk
ulryk 27.07.2019, 13:10
Co za dobroć! Zesrałem się ze wzruszenia!
ks. Witold
ks. Witold 28.07.2019, 20:07
Ulryk zesrał się pod Grunwaldem.
PCV
PCV 23.06.2019, 00:38
A, ilu odwali kitę po tych rozgrzanych plastikach starosty?
oks
oks 22.06.2019, 21:27
zimna woda na chuć pedofili w pochodzie
kapsel od piwa
kapsel od piwa 22.06.2019, 15:24
Jeśli ta akcja zapobiegła choć jednemu zasłabnięciu z odwodnienia, to było warto. Już nie mówić o zawale czy wylewie.
Mordechaj Traumann
Mordechaj Traumann 22.06.2019, 15:27
Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat.
Jan
Jan 20.06.2019, 22:38
A dlaczego woda była w plastikowych butelkach? gdzie dbałość o środowisko i klimat?

i do pieca
i do pieca 27.07.2019, 15:24
Plastikowe flaszki są z polietyleny albo polistyrenu. To jest dobre paliwo, bo to węglowodór jak benzyna czy propan - butan.
liczykrupa ciepłownicza
liczykrupa ciepłownicza 28.07.2019, 11:36
Faktycznie lepiej spalić w kotłowni osiedlowej niż wywalić na śmietnik, przyjadą, aziorą, składują na wysypisku, które co jakiś czas płonie z nieznanych powodów. Wtedy spalą się również flaszki plastikowe,ale bezproduktywnie.
errator
errator 28.07.2019, 19:54
errata: aziorą - ma być zabiorą.
palacz nowoczesny
palacz nowoczesny 28.07.2019, 11:30
...albo z polipropylenu.
skład jakościowy: węgiel - C, wodór - H. Spalany daje dwutlenek węgla i wodę, jak spalanie benzyny, metanu, etanu, propanu, butanu,
2,2,4 -trójmetylopentanu, oktanu.
bosonoga Contessa
bosonoga Contessa 28.07.2019, 19:57
najgorsze są buty i opony.
pisfan
pisfan 20.06.2019, 22:30
ciekawe czy starosta kupił wodę z własnych pieniędzy czy ze służbowych

Pozostałe