Drożdżówki pod Wyrzyskiem

  • 02.07.2019, 08:37
  • boczny
Drożdżówki pod Wyrzyskiem
To cykl imprez biegowych 4 Pory Roku. Tym razem były to zawody Lato, II edycja tegorocznej imprezy biegowej pod Wyrzyskiem. Miasteczko startowe usytuowane było tradycyjnie na parkingu leśnym przy leśniczówce Zielona Góra.

 

Przed rokiem w I edycji wśród ,,kijkarzy”, a dokładnie w kategorii Nordick Walking, linię mety jako pierwszy po 50 minutach i 34 sekundach od startu pokonał Sebastian Rajewski z Piły. Najszybszą panią była Edyta Piwowarczyk z Falmierowa.

Wspominamy to bo Pan Sebastian znów zabłysnął w tym cyklicznym starcie pod Wyrzyskiem. Znów był najszybszym ,,kijkarzem”!

W tegorocznej odsłonie sportowej brało udział ponad 65 sportowców: biegacze i zawodnicy Nordic Walking.

- Impreza jak zawsze świetnie zorganizowana, trasa bardzo trudna, ale też piękna i urokliwa. Wiele sporych górek i podejść, dla biegaczy to ponad 9 km, a dla wolkerów 7,6 km – podkreśla Sebastian Rajewski.

Tradycyjnie po zawodach była wspaniała uczta: pyszne drożdżówki i jeszcze lepsza zupa gulaszowa …

- Nad całą imprezą od początku do końca mieli piecze, sędzia główny Wacław Bąk, Kierownik OSiR Wyrzysk Beata Borowczak oraz niezastąpiona pani Burmistrz Wyrzyska Bogusława Jagodzińska. Zapraszam chętnych na kolejne zawody nr 3 Jesień. Odbędą się one w wrześniu – dodaje Rajewski.

boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe