Poszukiwany - odnaleziony!

  • 12.07.2019, 18:39
  • iej
Poszukiwany - odnaleziony!
W sprawie zaginięcia mieszkańca Śmiłowa Krzysztofa G. wykonano szereg czynności policyjnych, także przy wsparciu Państwowej Straży Pożarnej w Pile. Policja cały czas utrzymywała kontakt z rodziną poszukiwanego, gdyż otrzymywaliśmy informację, że osoba poszukiwana dwukrotnie była widziana na terenie powiatu pilskiego. Stąd też wierzyliśmy, że wynik poszukiwań będzie pozytywny.

Warte zauważenia jest wsparcie działań ze strony społeczeństwa. Między innymi dlatego, że materiał zamieszczony na profilu FB - KPP Piła został szeroko rozpowszechniony - 424 udostępnienia. Osoba poszukiwana została wskazana przez jednego z mieszkańców gminy Ujście, który ujawnił poszukiwanego i przekazał tę informację policjantom z Ujścia. Funkcjonariusze potwierdzili informację, co skutkowało pozytywnym finałem poszukiwań. Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie wspierali proces poszukiwań.

sierż. sztab. Jędrzej Panglisz/KPP Piła

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Osoba
Osoba 13.07.2019, 17:38
To nie był żaden mieszkaniec Ujścia tylko ŚMIŁOWA !!!! Policja pisze bzdury i odnaleźli zaginionego mieszkańcy i rodzina Śmiłowa.

Pozostałe