Cerba = konie!

  • 09.08.2019, 15:04 (aktualizacja 09.08.2019, 15:09)
  • boczny
Cerba = konie!
Dzisiaj firma Profil, przygotowuje się do wielkiego święta jeździeckiego, którym są 18 zawody jeździeckie oraz XVII edycja Memoriału Szymona Usowicza.

Klub Jeździecki Profil to już blisko 30 letnia historia. Blisko, bowiem w przyszłym roku świętować będzie miły jubileusz 30 lecia. Jerzego Cerbę, właściciela firmy Profil i jednocześnie Klubu Jeździeckiego, zbytnio przedstawiać nie trzeba. To znany przedsiębiorca, miłośnik speedwaya, fanatyk koni.

Dzisiaj firma Profil, przygotowuje się do wielkiego święta jeździeckiego, którym są 18 zawody jeździeckie oraz XVII edycja Memoriału Szymona Usowicza.

Od 17 lat areną konnych skoków jest teren boiska sportowego w Dziembówku. Satysfakcji z tego faktu nie kryją włodarze gminy i piastujący funkcję sołtysa Dziembówka.

W najbliższą niedziele, już od 10.00 pierwsza konkurencja – konkurs ,,LL” z trafieniem czasu. I tutaj nagrodę funduje Starosta Powiatu Pilskiego.

Na 13.00 zaplanowano konkurs ,,P’’ o Puchar Przewodniczącego Gminy. Nieco wcześniej konkurencja dwufazowa ,,L” z Pucharem Sołysa Dziembówka.

Najbardziej emocjonująca konkurencja – Toyota i Koń, o godz. 14.30.

Godzinę później ma rozpocząć się konkurs ,,N” o wzrastającym stopniu trudności. Tutaj rywalizacja toczy się o Puchar Henryka Stokłosy.

Na zakończenie przewidziano memoriałowy konkurs ,,C” – o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory.

Kolejne święto w małym Dziembówku zakończy tradycyjna zabawa taneczna.

Okazały konkurs na Najpiękniejszy Kapelusz, będzie jednym z najbardziej ciekawych punktów imprezy.

Zapraszamy do Dziembówka już w niedzielę!

boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe