Przy Ławeczce Staszica w Pile zaparkował „Lewicobus”

  • 15.09.2019, 13:08 (aktualizacja 15.09.2019, 13:15)
  • contact contact
Przy Ławeczce Staszica w Pile zaparkował „Lewicobus”
Piła jest super! Pod takim hasłem w sobotę przy Placu Konstytucji 3 Maja odbył się festyn wyborczy Lewicy, w którym udział wzięli partyjni liderzy – Robert Biedroń, Włodzimierz Czarza-sty, Adrian Zandberg i Dariusz Standerski.

Mieszkańcy Piły mieli możliwość rozmowy z liderami i kandydatami Lewicy do Sejmu i Senatu oraz skorzystać z innych atrakcji – poczęstunku i darmowych badań profilaktycznych (pomiar ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi).

Liderzy podpisali „Pakiet dla Piły”, czyli postulaty programowe dotyczące rozwoju miasta i okolic. Pakiet zakłada m.in. szybkie połączenie kolejowe, przekazanie szpitala pod zarząd województwa, większe dotacje na uczelnię w Pile oraz utworzenie pilskiego radia. Przy okazji swojej wizyty przypomnieli mieszkańcom Piły ogólne propozycje swojego ugrupowania (m.in. powszechna edukacja seksualna, kasy fiskalne dla księży, refundowana antykoncepcja dla kobiet). Rober Biedroń podczas rozmowy z najstarszymi mieszkańcami Piły nawiązał do potrzeby usprawnienia służby zdrowia i opieki geriatrycznej.

Przypomnijmy, że z przyczyn formalnych, trzy ugrupowania startują jako Komitet Wyborczy SLD, a promują się jako „Lewica”. I pod takim właśnie szyldem, jednym autobusem, po całej Polsce podróżują ze sobą – Robert Biedroń (lider Wiosny), Włodzimierz Czarzasty (SLD) i Adrian Zandberg (Razem).

Liderem sejmowej listy Lewicy w Pile na październikowe wybory parlamentarne jest szef zespołu programowego sztabu Lewicy i dyrektor programowy Wiosny Roberta Biedronia - Dariusz Standerski.

(es)

contact contact

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czołgista
czołgista 22.09.2019, 23:11
Nowicka zaś wygląda z tyłu jakby marzyła o tym, by zmienić gender i mieć lufę jak Rudy 102, dla Roberta.
Don Juan i don Kichot
Don Juan i don Kichot 22.09.2019, 23:14
Wydaje mnie się, że ona jest we wstępnej fazie orgazmu.
Pilskij Nabliudatiel
Pilskij Nabliudatiel 22.09.2019, 23:02
Zandberg natomiast brata się, wali szneki fałszywych uśmiechów. Bo trzeba coś zarobić w końcu.
Osservatore Pilano
Osservatore Pilano 22.09.2019, 22:57
Czarzasty wyraźnie dystansuje się od gawiedzi i motłochu skupionego wokół naczelnego pederasty III RP.
Pb
Pb 22.09.2019, 22:54
Jak ktoś ma syna, który po aferze narkotykowej włosko-polskiej zmienia nie tylko nazwisko, ale nawet imię i wy..pier… z kraju za granicę, by zatrzeć za sobą ślady – a tam, w NYC udostępnia swoje smrodliwe dópsko turasowi – to nic dziwnego, że ojciec na okrągło hejtuje z tego umysłowego po. je- bania.
LM
LM 22.09.2019, 22:48
Zmiana danych osobowych jest dopuszczalna w myśl ustawy z 15 listopada 1956 roku. Według przepisu artykułu 3. wniosek o zmianę nazwiska nie podlega uwzględnieniu gdy zachodzi uzasadniona obawa, że wnioskodawca ubiega się o zmianę nazwiska w zamiarze ułatwienia sobie działalności przestępczej albo uchyla się od odpowiedzialności cywilnej lub karnej.
Z wielokrotnych wpisów lexa, buhahaha, i innych hejterów z farmy trolli i gnomów związanych z medialnym grajdołem pilskim, a więc: dzienniknowy.pl, PilskaTV expresstv, flaktypilskie.pl, można łatwo wyprowadzić pogląd, że tu chodzi o osobę sponiewieraną pierwotnie przez Mariusza Szalbierza w akcji redakcji portalu faktypilskie.pl, która wszczęła - nieudaną w końcu - inicjatywę zorganizowania w Pile przemarszu równościowego pederastów, trybad i innych cudaków o nieustalonej płci. Mariusz Szalbierz poinformował społeczeństwo pilskie, że współorganizatorami tej parady dumy niezorientowanych genderowo osób są wspierający pilanie zamieszkali w Nowym Jorku. Dla wzmocnienia wymowy swoich inicjatyw Mariusz Szalbierz na swoim portalu 30 sierpnia 2013 roku opublikował zdjęcie z roku 2011 z pewnego zdarzenia na ulicach Nowego Jorku z wizerunkiem pilanina, który zmienił nazwisko. Od tego momentu trwa kampania zniewag, pomówień i bezprawnych czynności dochodzeniowo - śledczych z udziałem takich gnomów i trolli z farmy kierowanej przez Szalbierza, jak lex, buhahaha, zaman. Organ rozpatrujący wniosek a więc Urząd Rejonowy w Pile w marcu 1993 roku nie dopatrzył się przeszkód i wydał stosowną decyzję. Minęło 25 lat i jakiś śmieć, instytucjonalny nienawistnik internetowy wtrynia się do czyjegoś życia długim ormowsko-esbeckim nosem i organizuje nagonkę w stylu polskiej beriowszczyzny. Mariusz Szalbierz w wyjaśnieniach przed sądem utrzymywał, że on nie wiedział, kto jest na tym zdjęciu. Jest analogia ze stanowiskiem Jakuba Bermana - głównego policmajstra bierutowskiej bezpieki - który pytany o działalność przestępczą Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego wyjaśnił, że on nic nie wiedział, że ludzi stawia się nagich na mrozie i polewa wodą, że sadza się na nodze od taboretu, wyrywa paznokcie, podtapia w kloace. Cała Warszawa wiedziała, tylko towarzysz Berman, nie wiedział. Korespondenci na forum faktypilskie.pl od razu wiedzieli a Mariusz Szalbierz nie wiedział. Taki jest właśnie Mariusz Szalbierz, specjalista, dziennikarz mediów informacyjnych, który jest znamienny tym, że jego chlubą jest niewiedza i niepamięć. Mariusz Szalbierz zlikwidował niegdysiejszy portal faktypilskie.pl i wprowadził nowy o tej samej nazwie, ale wolny od tych antycywilizacyjnych wybryków. Dane nie giną jednak w sieci. Jeżeli ci trolle mają inną wiedzę niż Urząd Rejonowy w Pile AD 1993, miejscem właściwym jest Prokuratura.
Prawda boli
Prawda boli 22.09.2019, 13:16
Jak ktoś ma syna, który po aferze narkotykowej włosko-polskiej zmienia nie tylko nazwisko, ale nawet imię i wy..pier… z kraju za granicę, by zatrzeć za sobą ślady – a tam, w NYC udostępnia swoje smrodliwe dópsko turasowi – to nic dziwnego, że ojciec na okrągło hejtuje z tego umysłowego po. je- bania.
Soir de Paris
Soir de Paris 22.09.2019, 18:28
Nasza grupa perfumeryjno- zapachowa sdp (Soir de Paris) gratuluje znawcy konkretnej sempiterny. Wiadomo o badaniach osmometrycznych wymagających wetknięcia organu powonienia w samo sedno. Na zdrowie. Sprawy zmiany nazwisk, w tym powrotu do rodowych reguluje ustawa z 1956 roku. Gdyby ktoś z naszej grupy miał na przykład Szalbierz, proponowalibyśmy zmianę, choćby na Łapserdak.
Hipotetyczna fuzja
Hipotetyczna fuzja 22.09.2019, 17:40
Bardzo byśmy chcieli wiedzieć konkretnie, o kogo chodzi.
Wyglada na gościa jakby złożonego z Al Capone, Mike Corleone, Escobara z Medellin, Eltona Johna i Roberta Biedronia w momencie, kiedy odłączył się Śmiszek.
genetyka inwolucyjna
genetyka inwolucyjna 21.09.2019, 23:23
Czarzasty wygląda jak skrzyżowanie Eugenii Kempary z Józefem Światło.
α-helisa
α-helisa 22.09.2019, 11:52
To super, że nie Ribbentropa z Mołotowem
hehehe
hehehe 21.09.2019, 16:26
Ponoć Robert nowelas urodził jachowi wnuka. Wnuk powstał z klocka, który w dópsku Nowalesa formował od lat turas serchan. Chodzą słuchy, że leman i baba jaga sobie go obwąchali, a potem postawili klocka-wnuka na telewizorze marki Neptun, który służy im jako szafka na bibeloty. To jeszcze sprzęt z czasów, gdy waga w lumpeksie miała ukrytą "nadwagę". Sąsiadka twierdzi, że jak baba krycha zobaczyła klocka-wnuka, to jej powieka nie chciała opaść. Dopiero jachu ją opuścił takim pstryczkiem
ZG FC Le Mana "Milena z przychówkiem"
ZG FC Le Mana "Milena z przychówkiem" 22.09.2019, 11:17
Byłoby korzystnie, gdyby dookreślono w doniesieniu o urządzeniu mieszkania lemana, jaki model odbiornika Neptun służy jako baza dla bibelotów. Ponadto wieczny pielgrzym po mieszkaniu lemana, przewąchiwacz pościelowy i tropiciel pederastów – redaktor a obecnie również wydawca ulotki formatowanej w zabitej dechami wsi na peryferiach – niechby zaspokoił potrzebę wiedzy społeczeństwa, czy to czarno-biały Neptun 212 z nieimplozyjnym kineskopem 16”, czy kolorowy Neptun M547 BT. Szwendaczek mieszkaniowy w ramach GPS100 z pewnością ma dokumentację fotograficzną z ormowsko-esbeckiego białego przeszukania u Lemana. Z kolei bazą dokumentów jest archiwum Czarnego Barana Pikadora, gdzie co tydzień, na łamach Tygodnika Nowego daje o sobie znać zmarnowane deena z białośliwskiego skansenu żurnalistyki śmieciowej.
Krecia Demandiac
Krecia Demandiac 22.09.2019, 11:30
Czy prawdą jest, że pierwszym hersztem Grupy Pościgowo-Szpiegującej 100-kłosy (GPS100), powołanej 14 kwietnia 2006 roku w Wałczu w sądzie rejonowym był Mariusz Szalbierz, ówczesny redaktor naczelny Tygodnika Nowego, organu prasowego Stokłosów?
Kto dzisiaj sprawuje funkcję herszta tej formacji terrorystycznej?
personalna z burdelu
personalna z burdelu 22.09.2019, 11:56
Bz.
test ciążowy
test ciążowy 21.09.2019, 23:04
To jeszcze pryszcz. Problem pojawia się w chwili, gdy test ciążowy Mileny pokazuje dwa paski, a chłop nie był w małżeńskim łożu od roku, a nawet na stojaka nie daje rady bo jest za daleko.
Był problem z nowelasem, że turas mu zapodał, ale w tym konkretnym czasie - opisywanym na portalu dzienniknowy albo faktypilskie przez przewąchiwaczy tłoków czekoladowych - dystans między Las Vegas a Hardford wynosi nadal kilka tysięcy kilometrów. Nikt nie ma tak długiego tłoka. Jeśli wziąć na przykład postulat wygenerowany w redakcyjnego komputera faktypilskie.pl IP 77.45.84.46 o potrzebie zaprojektowania wirnika odbytowego z wałem osadczym, takie potężne konstrukcje możliwe są do zaprojektowania przez konsorcja Gazprom - Nord Stream.
Jest pytanie leninowskie: Co robić? Ciąża nie bierze się z marzeń a z ruchania i przez nieuwagę. Chyba, że chodzi o złapanie jakiegoś doktora na tak zwaną wędkę koncepcyjną.
anomalie genetyczne w Białośliwiu
anomalie genetyczne w Białośliwiu 21.09.2019, 23:15
No, no. 4221 kilometrów to pokaźny kawałek w kroku.
Pytko Pytkowicz - Fragenstein
Pytko Pytkowicz - Fragenstein 21.09.2019, 09:18
Jest zagwozdka, dlaczego z tylnej strony za eurodeputowanym Biedroniem stoi Nowicka a nie Śmiszek?
przypomnienie postaci kobiecej
przypomnienie postaci kobiecej 21.09.2019, 01:04
Nie może zabraknąć kobiet, bo gdzie niektórzy złożą skołataną i spoconą głowę w pogoni do władzy? Jest Wanda Nowicka, znamienna posiadaniem syna, co to oznajmił światu, że wyrżnięcie polskich oficerów przez ruskich było słuszne, bo związek radziecki niekoniecznie powinien się wysilać na zakwaterowanie, wykarmienie jeńców wojennych, a oni żarci byli, że ho, ho! U nich łapcie z łyka dziedziczyło się jako szczególnie cenne dobro, to skąd mieliby wziąć dla etrangerów?!
wspomnienie o Judaszu
wspomnienie o Judaszu 21.09.2019, 01:07
U pani Wandy chomiczki takie, że by można zmieścić work srebrników.
śmieszna sprawa
śmieszna sprawa 21.09.2019, 00:40
No, jak to tak, żeby naczelny antykatol, tropiciel pedofilii u kleru, modelowy pederasta Rzeczypospolitej pospolitował się z księdzem Stanisławem Staszicem, nawet post mortem! Co na to koalicjant Czarzasty?
komuna i koryto
komuna i koryto 21.09.2019, 00:56
Jeszcze Zandberg w kolejce do koryta. Też musi mieć wstręt. Ale dla chleba, panie, dla chleba.
Pilanin
Pilanin 19.09.2019, 12:40
Oj publika nie dopisała. Kilkunastu mieszkańców z Piły tylko przyszło. Słabiutki ten festyn.
Liczenie głosów
Liczenie głosów 21.09.2019, 09:34
Frekwencja optymistów wyborczych jest typowa dla pilskiego grajdoła społeczno-politycznego.
W maju roku 2012 na placu zwycięstwa Ciechanowski zrobił hecę zaplanowaną dla kilku powiatów: "Nie oddamy wam telewizji Trwam". Z terenu północnej Wielkopolski przybyło 35 osób. Albo i mniej, jeśli odliczy się dziennikarzy, paparazzich i Lemana z brzuchem, zwanego oblechem. A przecież Ciechanowski to światowy wielki polityk o wielkiej wiedzy. Kudy Biedroniowi do Ciechanowskiego? Jednak trzeba zauważyć, że Ciechanowski jakoś zniknął ze sceny małej lokalnej polityki zaściankowej i wioch zabitych dechami. Podobno przeprowadził się do Krajenki.
o HHPRL
o HHPRL 21.09.2019, 09:39
Faktycznie, Krajenka to metropolia, Nowyjorek! A poza tym Ciechanowski nie przeprowadził się a przemaszerował chwiejnym krokiem upadłego Honorowego Hakowego PRL. Dobrze, że pies Bobik zdechł i tego nie doczekał, bo chyba by zdechł z rozpaczy, a tak, zdechł od buta właściciela.
57
57 21.09.2019, 10:03
Podobno Wielki Polityk o Wielkiej Wiedzy wybiera się pieszo do Piły albo do Białośliwia na 12 października, kiedy to urodziny ma Szalbierz, były redaktor naczelny Tygodnika Nowego. Wtedy Ciechanowski płakał na biurko naczelnego, z żalu. Obecnie niech może też zapłacze, że nikt go nie rozumie. I oczywiście flaszki z zawartością! Należy przypomnieć o piwie na drugi dzień i o soku grapefruitowym na rozjaśnienie.
smuteczek
smuteczek 18.09.2019, 16:06
Towarzystwo nieco przymulone. Tylko wódz szczęśliwy, zadowolony jakby mu ktoś śmisznego psikusa robił z tylnej strony.
SLD
SLD 16.09.2019, 15:14
Jak nie ma , Ajchler jest. Od 1993 roku jest posłem lewicy.
Fazi
Fazi 16.09.2019, 15:50
Ajchler z PO kandyduje
SLD
SLD 17.09.2019, 20:33
A drugi z SLD, i wygra w cuglach.
stach
stach 15.09.2019, 20:45
Zawsze głosowałem na Lewicę, ale na tej liście niestety nie ma żadnego nazwiska godnego mojego głosu, żadnej znanej osoby. Szkoda. Lewica upadła w naszym regionie
upadki premedytowane
upadki premedytowane 23.09.2019, 11:51
Upadła, ale na worek z pieniędzmi. Jak to w całej naszej ojczyźnie.

Pozostałe