Przy Ławeczce Staszica w Pile zaparkował „Lewicobus”

  • 15.09.2019, 13:08 (aktualizacja 15.09.2019, 13:15)
  • contact contact
Przy Ławeczce Staszica w Pile zaparkował „Lewicobus”
Piła jest super! Pod takim hasłem w sobotę przy Placu Konstytucji 3 Maja odbył się festyn wyborczy Lewicy, w którym udział wzięli partyjni liderzy – Robert Biedroń, Włodzimierz Czarza-sty, Adrian Zandberg i Dariusz Standerski.

Mieszkańcy Piły mieli możliwość rozmowy z liderami i kandydatami Lewicy do Sejmu i Senatu oraz skorzystać z innych atrakcji – poczęstunku i darmowych badań profilaktycznych (pomiar ciśnienia tętniczego i poziomu cukru we krwi).

Liderzy podpisali „Pakiet dla Piły”, czyli postulaty programowe dotyczące rozwoju miasta i okolic. Pakiet zakłada m.in. szybkie połączenie kolejowe, przekazanie szpitala pod zarząd województwa, większe dotacje na uczelnię w Pile oraz utworzenie pilskiego radia. Przy okazji swojej wizyty przypomnieli mieszkańcom Piły ogólne propozycje swojego ugrupowania (m.in. powszechna edukacja seksualna, kasy fiskalne dla księży, refundowana antykoncepcja dla kobiet). Rober Biedroń podczas rozmowy z najstarszymi mieszkańcami Piły nawiązał do potrzeby usprawnienia służby zdrowia i opieki geriatrycznej.

Przypomnijmy, że z przyczyn formalnych, trzy ugrupowania startują jako Komitet Wyborczy SLD, a promują się jako „Lewica”. I pod takim właśnie szyldem, jednym autobusem, po całej Polsce podróżują ze sobą – Robert Biedroń (lider Wiosny), Włodzimierz Czarzasty (SLD) i Adrian Zandberg (Razem).

Liderem sejmowej listy Lewicy w Pile na październikowe wybory parlamentarne jest szef zespołu programowego sztabu Lewicy i dyrektor programowy Wiosny Roberta Biedronia - Dariusz Standerski.

(es)

contact contact

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (220)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
GB - Grupa Badawcza
GB - Grupa Badawcza 24.12.2020, 13:07
W związku z informacją, że palec wskazujący Biedronia jest używany do radosnych igraszek z Krzychem powiększono go w komputerze aby sprawdzić, czyza paznokciem nie ma kupy. Nie dało rady jednoznacznie potwierdzić ani zaprzeczyć. Sprawa jest otwarta .
itd
itd 28.11.2020, 11:23
45 27.11.2020, 17:22:35 a te c.h.u.j posrrany wciąż pisze sam z sobą!
piła, czuje bluesa
piła, czuje bluesa 29.11.2020, 12:27
Najprościej zapewnić można c.h.u.j posrrany leżąc sobie do góry duupą przy jednoczesnej laksie typu A09. Wówczas rzadyga leci na zaganiacza, jak kto ma długiego jak blues samertajm w wykonaniu rzężącej Janis Joplin po nawaleniu się kokainy.
IV. I. LXXII
IV. I. LXXII 29.11.2020, 22:40
Janis Joplin jest idolką redaktora i wydawcy ulotki z wiochy na peryferiach powiatu pilskiego, mianowicie Białośliwia.
rejestr Hiacynta
rejestr Hiacynta 29.11.2020, 22:42
Ale mamusia naczelnego kurvą nie była.
GB - Grupa Badawcza i LOC - Liga Obrony Cnoty
GB - Grupa Badawcza i LOC - Liga Obrony Cnoty 24.12.2020, 13:11
Nie figuruje w statystykach milicyjnych okresu słusznie minionego. Mogła być cichodajką domową. Ale i to nie jest pewne, dlatego nie zabieramy w sprawie głosu.
psychiatra sexu
psychiatra sexu 27.11.2020, 19:31
Na zdjęciu tytułowym Biedroń pokazuje: tym palcem robię dobrze i na brązowo Krzyśkowi.
analfabet redakcji ulotki na peryferiach
analfabet redakcji ulotki na peryferiach 27.11.2020, 17:25
45 27.11.2020, 17:22:35 a te c.h.u.j posrrany wciąż pisze sam z sobą?
..i jeszcze raz...
..i jeszcze raz... 12.11.2020, 14:15

45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
interes klasowy
interes klasowy 04.11.2020, 18:47
Podobno Rabiej dobierał się Trzaskowskiemu do duupy a to Trzaskowski wyruchał Rabieja. Co na to naczelny pederasta środowiska polskich pederastów i trybad?
..i jeszcze raz...
..i jeszcze raz... 03.11.2020, 16:49
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
do upadłego
do upadłego 02.11.2020, 23:39
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
ówarzny opserwator
ówarzny opserwator 02.11.2020, 10:51
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
potrzeba chwili
potrzeba chwili 01.11.2020, 21:35
Ja uważam, że Lempart powinna przytbyć do Piły z piłą i wyciąć Staszicowi prącie pod sutanną. Wtedy nastąpi sprawiedliwość i pokój.
archiwum
archiwum 02.11.2020, 10:36
Też tak myślę. A po tym akcie sprawiedliwości dziejowej mogłaby wystąpić w starym młynie z pomarańczowym fortepianem w programie "Miss Mokrego Podkoszulka". Podobno ma cyce jak arbuzy. Po depilacji ma szanse na zajęcie miejsca punktowanego. Do tej pory najbardziej ekscytujące cycki miały Lena modelka i Renata z BWA.
dyskomfort estetyczny
dyskomfort estetyczny 02.11.2020, 10:39
Czy z tego można snuć przypuszczenie, że Marta z błyskawicą w pysku ma cycki owłosione, wymagające wyrwania krzaczorów kudłów?
proktolog
proktolog 02.11.2020, 10:44
Ta błyskawica nie kojarzy mi się z prądem. Ja widzę siedzącą na kiblu kobietę w stężeniu napięcia czynności defekacyjnej.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 02.11.2020, 10:46
Ale gdzie głowa?
iv
iv 29.11.2020, 16:42
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
anatomia bezhołowia
anatomia bezhołowia 12.11.2020, 14:16
Główa na muralu w Pile.
dykteryjkarz
dykteryjkarz 02.11.2020, 10:49
Cały ten szum strajkowy jest bez głowy. Działa według zasady: świat na piźddzzie stoi i chuujjem się podpiera.
a te c.h.u.j
a te c.h.u.j 14.11.2020, 00:07
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
o ulubionej części ciała Biedronia
o ulubionej części ciała Biedronia 31.10.2020, 08:37
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
przeniesienien IV
przeniesienien IV 30.10.2020, 21:13
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
przeniesienie III
przeniesienie III 30.10.2020, 11:35
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
przeniesienie II
przeniesienie II 30.10.2020, 11:33
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
przestroga
przestroga 29.10.2020, 19:29
Dzisiaj pedały (Rabiej, Śmiszek, Biedroń), trybady (Lempart) chcą przejąć władzę w państwie dla realizacji swoich celów życia na niby w hostelowych ekscesach, gwałtach, snujących się po korytarzach prześmierdków z rozepchanymi tyłkami czekolkadowymi tłokami, pań z berzoarami włosów łonowych połkniętych w akcjach rypanka oralnego. Propagacja tego stylu zachowań letalnych jest utrupianiem społeczeństwa.
Jeb Anka
Jeb Anka 30.10.2020, 11:31
Trybady z zacięciem oralno-genitalnym powinny sobie depilować to miejsce dla zdrowotności.
gastro-
gastro- 30.10.2020, 11:28
jest: berzoarami
powinno być: bezoarami*
bezoar - kłąb kudłów, w żołądku powodujący odleżyny. U ochlapusów pijających w przeszłości co się dało, w tym pokost, tworzy się skamieniała strukltura powodująca zaburzenia trawienne.
przeniesienie
przeniesienie 13.10.2020, 09:37
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
wyniesienie*
wyniesienie* 19.12.2020, 15:12
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
* w obowiązującym języku ulicy i ulicznicy Lempart wyniesienie jest synonimem wypierrdalać.
zniesienie**
zniesienie** 19.12.2020, 15:22
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
**jest to czynność wyemitowania jaja z pęcherzyka Graafa do zapłodnienia. Kury i wszelkie inne ptacwo znoszą jaja. U kur zniesienie jaja jest ogłaszane, komentowane przez kurę głośnym gdakaniem zadowolenia, jak u baby w czasie bzykania w fazie szczytwoania.
uniesienie
uniesienie 19.12.2020, 15:09
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
podniesienie
podniesienie 30.10.2020, 21:15
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
doniesienie
doniesienie 19.12.2020, 15:08
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
o demografii
o demografii 09.10.2020, 18:35
Przy założeniu słuszności wyników prac pani profesoryni Moniki Płatek o częstotliwości urodzeń w zespołach jednopłciowych, gdyby widoczny na zdjęciu Biedroń kopulował ze Standerskim, to niemowlę miałoby 4 miesiące o ile ciąża męska trwa tak jak klasyczna ciąża ludzka.
v
v 29.11.2020, 16:43
45 11.06.2020, 22:35 a te c.h.u.j wciąż pisze sam z sobą?
cosinus
cosinus 13.10.2020, 17:53
O ile wiadomo z doniesień naukowych profesoryni Płatek popartych bioetycznymi wnioskami rozważań profesora Hartmana, ciąże homoseksualne są zawsze mnogie i do pary (2,4,8,16,32,64,128,256,512,1024...).
W Przuszczu Gdańskim sławnym mieście chłop się zpuścił na niewieście...
W Przuszczu Gdańskim sławnym mieście chłop się zpuścił na niewieście... 19.12.2020, 15:24
To gdańskie pięcioraczki z Pruszcza nie załapują się!
o walce przeciwieństw i rozmnażaniu
o walce przeciwieństw i rozmnażaniu 14.10.2020, 12:12
Przyjęcie tego założenia mnogościowego stawia w realnym świecie faktyczny fakt z doniesienia profesoressy Płatek o wielości pomiotu z układów homoseksualnych, queerowych, genderowych oraz związków między królestwami eukariontycznymi i prokariontycznymi. Widziałem kiedyś wyrojenie się pająków pod deską w ogrodzie. Było tego na pewno więcej niż 512.
ciekawska podfruwajka
ciekawska podfruwajka 14.10.2020, 17:31
Czy spełniony jest warunek parzystości. Bo o ile więcej niż 512 może być 513, a to się kłóci z założeniem parzystości.
magister
magister 14.10.2020, 17:32
Może być 514, 784, 996. Parzystość wymaga, by liczba była podzielna przez 2.
Wielep
Wielep 05.10.2020, 09:01
Zakupiłem przechodzony numer niby miesięcznika faktypilskie.pl numer 120. Wykonałem pomiar wszystkich reklam i po zsumowaniu wyszło, że zajmują one 34,9 % powierzchni wydawnictwa (5,58 stron).
Nadal utrzymuje się formuła rozwoju przez regres, polegajaca na redukcji liczby stron z pierwotnych 32 przez 24 do 16 oraz zmniejszeniu o 14% wymiaru w pionie.
DJ Bobo
DJ Bobo 05.10.2020, 11:44
Lemanku, proponuję ci emigrację na Białoruś, bo tutaj już nikt na twoje zaczepki nie odpowiada
o uzależnieniach
o uzależnieniach 13.10.2020, 09:40
Nie odpowiada, bo śmierć mózgowa. Układ wegetatywny domaga się wódki z powodu zapotrzebowania komórkowego. Do tego nie jest konieczny mózg.
My, naród
My, naród 05.10.2020, 13:55
To niesłychane zuchwalstwo, żeby jakiś śmieć proponował coś Lemanku.
że potem pannie bobo się drze...
że potem pannie bobo się drze... 05.10.2020, 13:24
Ty możesz zaproponować swojej starej, czy walniesz ją po bożemu, czy zafundujesz loda. Przy klasyce może ci się trafić Bobo .
nieznany
nieznany 05.10.2020, 13:24
Dobre....
my
my 05.10.2020, 09:59
Bo to jakieś szalbierstwo !
ja
ja 05.10.2020, 09:33
Jacy czytelnicy (kupujący) , takie czasopisma !
Wielep
Wielep 05.10.2020, 13:21
Ten numer został zakupiony do celów obliczenia jak widać wyżej, Tam nie ma nic do czytania. Potwierdza się dalszy dynamiczny rozwój przez regres. W razie zaistnienia sporu musi być dowód oculos.
ZG FC JE Le Mana
ZG FC JE Le Mana 04.10.2020, 15:12
Na portalu faktypilskie.pl jest zastosowana blokada (ban) na wypowiedzi lemana, który według koryfeuszy GPS100 jest oblechem, starym chuujem, ojcem pedała, nic nie osiągnął w życiu. Za to Szalbierz osiągnął to, co Lejtan na portalu i-pila określił jako dno, które zresztą odpadło pod ciężarem szalbierzowatych wypocino-wypierdzin.
Borne Sulonowo tęskni
Borne Sulonowo tęskni 04.10.2020, 21:46
On się Ciebie Leman boi. Tak sobie nagrabił u Ciebie, że najlepszym dla niego wyjściem by była zmiana płci, wyjazd na stałe gdzieś, gdzie nie ma prądu, anteny internetowej, atrament i długopisy reglamentowane. Podziwiał by pomniki Jaruzelskiego Kiszczaka i Kieniewicza, Bieruta, Berlinga, Różańskiego i Gomułki i tabliczkę chwały ormo. Nazwisko powinien zmienić na Farmazon albo Apaszka-Wziątkiewicz.
JE Banco.
JE Banco. 03.10.2020, 22:57
Wyobraźcie sobie najedzonego Biedronia i Standerskiego. To dopiero by było!

Pozostałe