Kradzież rozbójnicza

  • 26.09.2019, 00:02
  • iej
Kradzież rozbójnicza
Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 24-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Chociaż to nie jedyne przestępstwo jakiego się dopuścił. 24-latek przed Sądem również odpowie m.in. za kradzieże mienia, kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz posiadanie narkotyków. Teraz za popełnione czyny grozi mu kara do 10 lat więzienia. Sąd Rejonowy w Pile wobec mężczyzny zastosował 3-miesięczny areszt.

 

Do zdarzenia doszło 16 września br. na terenie jednego z marketów mieszczących się na terenie miasta Piły. Pracownicy ochrony zauważyli, że młody mężczyzna próbuje wyjść poza linię kas ze skradzionym towarem. Kiedy jeden z ochroniarzy chciał zatrzymać złodzieja, ten zaczął go szarpać i groził mu trzymając w ręku nóż. Po chwili w sklepie byli już pilscy kryminalni i zatrzymali 24-letniego mieszkańca Piły. Trafił on prosto do policyjnego aresztu. Sprzęt elektroniczny o wartości blisko 600 zł wrócił z powrotem na sklepowe półki.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Mieszkaniec Piły jest znany pilskim policjantom. W okresie ostatnich kilku tygodni był kilka razy zatrzymany i odpowie m.in. za kradzieże mienia, kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz posiadanie narkotyków.

Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz Prokuratury Rejonowej w Pile, Sąd Rejonowy w Pile wobec zatrzymanego 24-letniego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat.


 

Podkom. Żaneta Kowalska

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
akt zgonu
akt zgonu 17.10.2019, 14:07
leman kipnie z powodu zalania żółcią i zatrucia jadem nienawiści
ars
ars 16.10.2019, 14:07
leman kipnie z powodu zalania żółcią i zatrucia jadem nienawiści
Wszystko już było
Wszystko już było 16.10.2019, 14:40
Zamiast wygłaszać jeremiady o Lemanie, lepiej pomódlcie się za powodzenie swojego właściciela. Ponad siedemdziesięcioletni starzec kiedy zabierze się w szale uczuć za młodą duupeczkę, jako żywo przypomina kierownika wydziału kultury KC PZPR Wincentego Kraśkę w Skanpolu. Podobno Kraśko umarł szczęśliwy. Nie ustępował mu Bronisław Geremek w szczęściu spółkowania w drodze. Ci faceci nie zatruli się jadem nienawiści ale eliksir miłości dał im umrzeć rozkoszy. Miejmy nadzieję, że w chwili ostatniej wypuścili jeszcze do w cipnie lub doustnie porcję żyjątek.
podzwonne
podzwonne 16.10.2019, 23:15
Kraśko podobno miał dopiero 60 lat. Baby są straszne, wycisną z faceta vis vitalis.
Kassandra
Kassandra 16.10.2019, 19:34
A jakby jeszcze zakuutasił skutecznie, byłby czwarty uczestnik do testamentu. Nawet wielcy nie żyją wiecznie. To by było zamieszanie w rodzinie, góźdź do trumny firmy.
przesłanie miłości
przesłanie miłości 16.10.2019, 19:42
Jest ryzyko ciąży mnogiej. Wtedy kaput firma.
ZG FC Le Mana "MilenaLenaMax"
ZG FC Le Mana "MilenaLenaMax" 16.10.2019, 13:44
Co na to podkomisarz Żaneta Kowalska z Komendy Policji w Pile?
"1945-2020 Dzisiaj, 08:00 Leman musi odejść najpóźniej w roku 2020! Wreszcie w necie przestanie śmierdzieć turecką spermą, hejtem pójebósa i złodziejką 20 zł. By bye"
Czy Leman ma się okopać, uruchomić broń palną, włączyć kamery na ruch, podczerwień, ultrafiolet, światło widzialne, łódź podwodną z torpedą, drony i myśliwce bombardujące, balonowe zapory przeciwlotnicze, wprowadzić na Wawelskiej punkt kontroli typu Checkpoint Charlie?
Co do odorowości tureckiej spermy, nie umywa się do smrodów, fetorów z zakładów utylizacyjnych ścierwa, padliny i resztek poubojowych, emitowanych przez miazmaty śmiłowskiej smrodosytni. W instalacji termooksydatora Tremesa Rendering parametry pracy ustalone przez producenta zostały zmienione przez starostę na poziom zapewniający nieskuteczność dopalania mieszanin ubogich, ale za to oszczędności kosztów paliwa i utrzymanie smrodowości o stężeniu przypominającym tubylczej ludności, że Wielki Smrodator jest, ma się dobrze, choć obecnie zapałał miłością do Mazur. Nie wiemy, czy "Mazur" dotyczy krainy czy może jakiejś damy. Zamykając wątek osmologiczny mamy zaszczyt zauważyć, że piiździane smrody po bara-bara są nie gorsze niż tureckie żyjątka w robocie tłok czekoladowy imienia wielkiego redaktora z małej wiochy zabitej dechami.
Tajny Agent Szare Jajo
Tajny Agent Szare Jajo 16.10.2019, 13:54
Ty Leman nie podskakuj. Werner umarł, Wilk nie żyje, Zielenkiewicz zginął, Prześluga zbity na kwaśne jabłko, Sobczak stracił palec, Heck stracił nogę, Wiński zlany i skopany, Frąckowiak zabity. To ty - kuurwa - uważaj, bo to nie są żarty.
fachowa robota
fachowa robota 16.10.2019, 14:45
Umarł też Zawadzki pobity prawie na śmierć przez ludzi, których śp. Włodzimierz Andrzej Krojec ocenił jako mało nadających się w służbie ochroniarskiej. Ochroniarze skopali i pobili kijami Zawadzkiego, połamali mu cztery żebra z przebiciem płuca. Chorował przez pół roku. Umarł.
1945-2020
1945-2020 16.10.2019, 08:00
Leman musi odejść najpóźniej w roku 2020! Wreszcie w necie przestanie śmierdzieć turecką spermą, hejtem pójebósa i złodziejką 20 zł. By bye
1945-2020
1945-2020 15.10.2019, 22:51
Leman musi odejść najpóźniej w roku 2020! Wreszcie w necie przestanie śmierdzieć turecką spermą, hejtem pójebósa i złodziejką 20 zł. By bye

Pozostałe