Rozpoznajesz tę kobietę?

  • 30.10.2019, 09:34 (aktualizacja 30.10.2019, 09:47)
  • iej
Rozpoznajesz tę kobietę?
Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa "na wnuczka". Do zdarzenia doszło w okresie wakacyjnym w Wyrzysku. Nieznany sprawca zadzwonił do starszego małżeństwa i przekazał, że ich wnuczka miała wypadek. Aby uniknęła więzienia, potrzebne są pieniądze. Seniorzy stracili 50 tys. złotych. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunek kobiety, która może mieć związek ze sprawą. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, prosimy o kontakt z Policją.

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło w okresie wakacyjnym na terenie Wyrzyska. Nieznany sprawca zadzwonił do starszego małżeństwa i poinformował, że ich wnuczka spowodowała wypadek. Aby uniknąć więzienia pilnie należy wpłacić wysoką sumę pieniędzy. Seniorzy zapłacili żądaną kwotę. Po pewnym czasie zorientowali się, że zostali oszukani na kwotę 50 tys. złotych.

Kamera monitoringu zarejestrowała kobietę, która może mieć związek ze sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Pile pod nr. tel. 67 353 15 60, 67 353 14 44 (telefony czynne całą dobę), 67 353 18 20 (Komisariat Policji w Wyrzysku) lub numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość!


Podkom.Żaneta Kowalska

iej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
śpital
śpital 09.11.2019, 21:48
leman?

Pozostałe