„Niepodległa do hymnu” ulicami Piły

  • 11.11.2019, 17:38
  • boczny
„Niepodległa do hymnu” ulicami Piły
Zewsząd napływają bardzo pozytywne opinie. Trzynasty już Bieg Niepodległości w Pile, cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Mimo zimna, na 6 kilometrowej trasie biegu panowała znakomita atmosfera. Zanim wyruszono odegrany został Hymn Państwowy, co jeszcze bardziej podkreślało przesłanie tego wydarzenia oraz dołączono do ogólnopolskiej akcji ,,Niepodległa dla hymnu”

Linię mety przekroczyło ponad 660 osób. Jako pierwszy Szymon Drożdż. Bardzo starali się dwaj biegacze z Osieka. Jakub Filipiak i Marcin Starszak, wbiegli na metę jako drugi i trzeci.

W ścisłej czołówce zobaczyliśmy m.in. Mikołaja Czechowicza, Damiana Tupaja, Pawła Kopertowicza czy Mieszko Toberę.

Pełna rekreacja towarzyszyła ekipie Lokator Nieruchomości. W jej składzie (na zdjęciu) wyróżniali się przede wszystkim Dariusz Skowera. ktory brał udział we wszystkich biegach wszystkich edycji ,,Biegaj z nami” czy Karol Tereszczuk, trzeci w tegorocznej edycji w kategorii +40.

Impreza spełniła wszelkie założenia. Starostwo Powiatowe może czuć satysfakcję. Brawo Wy!

boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe