Strzelali niepodległościowo w Chodzieży

  • 12.11.2019, 05:59
  • boczny
Strzelali niepodległościowo w Chodzieży
W sobotę 9 listopada SKS „Inter-Continental” Piła zaczął weekendowe obchody 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W Chodzieży na gościnnej strzelnicy Hubertus odbyły się zawody „Puchar Święta Niepodległości Polski”. Paradoksalnie impreza objęta była patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego choć umiejscowiona została w Chodzieży. Strzelcy z Piły i najbliższych okolic po zamknięciu obiektów CSS Tarcza w Pile zmuszeni są organizować zawody oraz treningi z broni kulowej w Chodzieży na strzelnicy Hubertus.

 

Oprócz patronatu Starosty Pilskiego w tym roku zawody organizowane przez IC Piła miały jeszcze innego partnera strategicznego, a mianowicie Magazyn Uzbrojenia z Warszawy. Właściciele Magazynu ufundowali dla zwycięzcy cyklu zawodów pistolet marki Bersa.

W bieżącym roku powoli nasz Klub zaczął wprowadzenie do strzelań dynamicznych. Wcześniej była to konkurencja tzw. DUM DUM, czyli po dwa strzały z pistoletu do trzech tarcz w możliwie krótkim czasie. Na ostatnich zawodach konkurencja została zmodyfikowana do dwuboju – po dwa strzały z pistoletu do czterech tarcz oraz po strzale ze strzelby do kładących się stalowych celów, gdzie czas zrealizowania zadania był jednym z wykładników wyniku. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku takie dynamiczne strzelanie będziemy rozwijać wraz z naszymi członkami.

W zawodach uczestniczyły też dzieci i młodzież.

 

Wyniki skrót

Strzelca - Trap

I KIERETA Robert

II HAMMERLING Tomasz

III HARBUZ Daniel

 

2-bój (pistolet + strzelba)

I PRZYDACZ Grzegorz

II JOPEK Tomasz

III BURCZYK Adam

 

Karabin 5.6 mm

I WOJCIECHOWSKI Mirosław

II KĘDZIA Mariusz

III RUCIŃSKI Józef

 

Pistolet 5.6 mm

I MATKOWSKI Michał

II ŁAPACZYŃSKI Mikołaj

III CIĘŻKI Dariusz

 

Karabin do 8 mm

I MATKOWSKI Michał

II ANDRZEJEWSKI Paweł

III PRZYDACZ Grzegorz

 

Pistolet 9 mm

I RUCIŃSKI Józef

II MATKOWSKI Mariusz

III GONEK Mirosław

 

Karabin 5.6 mm – JUNIOR

I OLEJNICZAK Michał

II PIOSIK Natalia

III JANIK Hubert

 

Klasyfikacja Ligii Strzeleckiej „INTER GUN”

I RUCIŃSKI Józef

II MATKOWSKI Michał

III KLUZEK Krzysztof

 

 

 

boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe