Poszukiwana wezwała policję

  • 30.12.2019, 14:04 (aktualizacja 30.12.2019, 14:12)
  • iej
Poszukiwana wezwała policję
Podczas pierwszego dnia świąt funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile pojechali na interwencję domową zgłoszoną przez 30-letnią pilankę. Jak się później okazało, kobieta była poszukiwana. Dalszą część świąt oraz Nowy Rok spędzi w Areszcie Śledczym w Bydgoszczy.

25 grudnia oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie od 30 letniej mieszkanki Piły, która prosiła o interwencję domową w związku z awanturującymi się pod wpływem alkoholu domownikami. Na miejsce udali się policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, którym drzwi otworzyły dwie osoby. Jedną z nich była wzywającą pomocy kobieta, która tłumaczyła, że w mieszkaniu nie było żadnej awantury i jest zdziwiona wizytą policji. Nie uśpiło to jednak czujności policjantów, którzy wylegitymowali domowników. Okazało się, że zgłaszająca interwencję była osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Pile.

Kobieta została przewieziona do KPP w Pile, a następnie na 15 dni trafiła do Aresztu Śledczego w Bydgoszczy.

 

mł.asp. Jędrzej Panglisz

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe