Pilskie Seniority mają 8 lat!

  • 14.02.2020, 09:41 (aktualizacja 14.02.2020, 09:53)
  • bek
Pilskie Seniority mają 8 lat!
PIŁA  Był szampan, tort i – jak na jubileusz przystało - wspomnienia! 

 

Emanują energią i humorem. Z przejęciem opowiadają o kolejnych występach, o tremie, która jest, a potem nagle znika, gdy wychodzą na scenę i słyszą oklaski, o zakwasach, których nabawiają się na próbach. - Taniec sprawił, że SENIORITY zmieniły swoje nastawienie do życia, mają poczucie spełnienia, zadowolenia, zarażają innych swoją pasją i stają się także przykładem dla mniej aktywnych seniorów – mówi instruktorka grupy Joanna Kulak. 

Zespół taneczny „SENIORITY” działa 8 lat (od 1 lutego 2012r.) przy Centrum Aktywizacji Osób Starszych i Niepełnosprawnych w Pile w strukturze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pile. Dzisiaj w zespole – wraz z instruktorką Joanną Kulak – tańczy 9 pań. Aktywnie uczestniczą w życiu mieszkańców Piły, okolic oraz kraju, chętnie wspomagają wszelkie akcje charytatywne, np. WOŚP, umilają czas seniorom – w 2019 r. towarzyszyły im podczas Międzynarodowego Dnia Seniora, Dnia Kobiet i Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Seniorów w Pile organizowanego przez Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pile oraz z okazji Dnia Górnika i Naftowca – wylicza instruktor i choreograf Joanna Kulak.

To ona założyła zespół i dzisiaj jest jego instruktorką oraz choreografem. Swoje życie zawodowe związała z tańcem 40 lat temu - od 1979 r. przekazuje swoją pasję i zamiłowanie do tańca. Najpierw uczyła dzieci i młodzież m.in. w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra”, od 10 lat – uczy seniorów. Pierwsza grupa zawiązała się przy UTW. Gdy ją rozwiązano, zmontowała taneczną ekipę przy CAOSiN (ul. Spacerowa) w Pile. Część tańczących pań przyszła tu wraz z nią, na kolejne nie trzeba było długo czekać. Dziś w repertuarze mają ok. 10 układów. Tango, walc „ze światełkami na sukniach”, ale i tańce nieklasyczne. O każdym opowiadają z przejęciem: o tym, jak wyglądały próby, ile wysiłku wkładały w każde powtórzenie, jak bolą po takim treningu mięśnie, jakie mają zakwasy i jak czują każdą cząsteczkę ciała… Bo choć na scenie wszystko wygląda lekko, to próby są wyczerpujące. – Mamy układ z energicznym unoszeniem rąk. W prawo, lewo, do przodu, w górę! I raz jeszcze, i znowu! I powtarzamy! I jeszcze raz! I znowu! I tak dwie godziny! No i po próbie nie mogłam pomalować ust pomadką, tak mi się ręka trzęsła! A mnie na drugi dzień tak mięśnie bolały, że miałam problem, by wstać z łóżka! – opowiadają ze śmiechem. I zgodnie przyznają: - Joasia daje nam naprawdę niezły wycisk! Ale dzięki temu mamy dużo ruchu i to wszystko dobrze wpływa na naszą kondycję, na nasze zdrowie – dodają.

Fatycznie, energii można im pozazdrościć. I poczucia humoru. I zapału. I odwagi! – Ela była tak odważna, że była gotowa wyjść na scenę po dwóch dniach bycia w zespole i zastąpić chorą koleżankę! – zdradza instruktor Joasia.

Ale tym, co cenią ponad wszystko, są zawiązane w grupie przyjaźnie. SENIORITY spotykają się także poza próbami i występami. Organizują zabawy, imieniny, urodziny, spotkania działkowe przy grillu. Mają sporą dokumentację tychże chwil – na wszystkich zdjęciach i filmach uśmiechają się od ucha do ucha i oczywiście… tańczą!

- Marzyłam o tańcu całe życie. Nie sadziłam, że zacznę będąc seniorką! – mówi jedna, a druga szybko dodaje: - Ja chciałam być w balecie. Ale spóźniłam się. – Mój syn tańczy! Moje córki były u Bizona! – opowiadają jedna przez drugą. Ten taniec był w ich życiu – okazuje się – zawsze, ale one były dla niego widownią. Dzisiaj same są pełnokrwistymi gwiazdami na scenie. I teraz to dla nich wybrzmiewają wielkie brawa!     

- Dzięki temu mają poczucie swojej wartości, są doceniane. Potrafią także zaimponować swoim rówieśnikom jak również młodszemu pokoleniu. Dowodem są liczne nagrody, które zespół otrzymał w swojej 8-letniej działalności.

Zespół odniósł wiele sukcesów. Już w roku założenia zdobył I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Ruchu Seniorów „PRE ARS” w Pile, a potem w latach 2012-2018 4-krotnie reprezentował województwo wielkopolskie na Ogólnopolskich Przeglądach Artystycznych Ruchu Seniorów „ARS”. W 2013 r. zajął I m-e podczas VI Wielkopolskich Spotkań Artystycznych Trzeciego Wieku w Międzychodzie; I m-e Wielkopolskich Spotkań Artystycznych Seniorów w Pile i I m-e i wszystkie możliwe wyróżnienia w kategorii taneczno-ruchowej podczas VII Wielkopolskich Spotkaniach Artystycznych Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Międzychodzie. Rok później SENIORITY wraz z Joanną Kulak otrzymały nagrodę Starosty Pilskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, za zaangażowanie i pasję, kreowanie pozytywnego wizerunku seniora oraz działalność charytatywną i społeczną. W 2015 r. były laureatkami VIII Wielkopolskich Spotkań Artystycznych UTW w Międzychodzie i zajęły I miejsce w II Wielkopolskim Przeglądzie Twórczości SAS w Pile. W 2016 r. zajęły I miejsce w IX Wielkopolskich Spotkaniach Artystycznych UTW w Międzychodzie - w kategorii taniec. W 2016 r. zespół otrzymał nagrodę Starosty Pilskiego za zamiłowanie do tańca i aktywne uczestnictwo w życiu lokalnej społeczności oraz promocję Powiatu Pilskiego w kraju. W 2017 r. – panie zdobyły II miejsce w Wielkopolskim Przeglądzie Twórczości Seniorów SAS w Pile, a w 2018 r. – było to jak dotąd największe osiągnięcie zespołu – wywalczyły II miejsce podczas Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Seniorów „ARS A” w Bydgoszczy. Wrzesień 2019 r. – to Wielkopolski Przegląd Twórczości Seniorów SAS w Pile – i I miejsce w kategorii taniec. Panie już ćwiczą kolejne układy, bo przed nimi kolejne wyzwania i kolejne przeglądy i konkursy.

- Obecnie ćwiczymy nowy układ, bardzo… hm… szalony! – zapowiadają. To ponownie „taniec, przy którym trzeba się namachać rękoma do bólu!” – zdradzają. I właściwie nic więcej nie można z nich wyciągnąć… szepcą tylko coś o zaczarowanych skrzypcach, o zwariowanej choreografii… Czekamy na pokaz z niecierpliwością, życząc pilskim Senioritom wiele sił, zdrowia, niegasnącej tanecznej pasji. I by nie traciły tego niezwykłego poczucia humoru i dystansu jaki mają do samych siebie. Bo to elementy „zaraźliwe”, które bardzo dobrze robią nam wszystkim… Gratulujemy jubileuszu, czekając na więcej i więcej… A tymczasem zachęcamy do obejrzenia teledysku „Seniority w Pile” na YouTubie…

bek

 

bek

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wałcz górą
Wałcz górą 23.02.2020, 15:29
Tu "Seniority" a w Wałczu działała niegdyś grupa babć-emerytek pod nazwa "Kabaret Skleroza".
Grupa Badawcza ZG FC
Grupa Badawcza ZG FC 14.02.2020, 14:33
W dniu miłośników wszelkich miłości przekazuję miłosną pieśń, szczególnie o pierrdoleniu w zad:
GAS 22.03.2018, 18:04
Wpis z dnia 29 sierpnia 2014 roku o godzinie 23:02:16 z komputera o IP 77.45.84.46: "Leman, mam prośbę, póki ci zawiasów nie znieśli: chciałbym sobie zrobić wiatrak odbytniczy na chłodzenie odbytu napędzany metanem, dwutlenkiem węgla, wodorem, azot oraz siarkowodorem, amoniakiem. pochodnymi skatolu oraz lotnych kwasów tłuszczowych pochodzących z odbytnicy a wytwarzanych w jelitach. Wałek osadczy wirnika napędzany spalaniem kontrolowanym miałby napędzać wiatrak, ale jednocześnie poprzez wibracje i pocieranie miałby dostarczać ciech pożądanych głównie rzez homoseksualistów. Pytanie moje więc czy mógłbyś mi Lemanie wyprowadzić podstawowe reakcje spalania oraz ich molekularne proporcje aby spalanie i zamiana energii na ruch miała sprawność tak dobrą, że wysoka temperatura podczas spalania byłaby minimalna i nie powodowała poparzeń kichy odbytniczej a jedynie jej podgrzewanie dla dobrego smarowania wałka osadczego napędzającego wiatrak."


lex 23.12.2019, 07:06
Na lemanowica nie trzeba nic kombinować, żeby wyszło śmiesznie. Po prostu hejter.
997 22.12.2019, 10:28
Leman, a co tam masz w swoim archiwum o aferze narkotykowej łódzko-włoskiej, po której twój zmienił imię, nazwisko i wyjechał z kraju, by udostępniać kiszki stolcowej jako parówa? Chętnie posłuchamy
prawda boli 05.01.2020, 16:06
leman hejtuje do upodlenia. Skazaniec, prawie 75 lat, stara złodziejka, syn pedał, co w dópie mydli mu turecka parówa. A ojciec wkłada w odbyt palec i wącha robiąc przykrość swemu sflaczałemu pindolowi
Lenamowicz J. 05.01.2020, 14:11
Ja mogę wspomnieć – a byłem już i wtedy bydlokiem podstarzałym - jak syn mój kochany pedalec wrócił kiedyś z róchania z turasem i miał całą pałkę w guwnie i spermie skąpaną. Mył ją przy studni na podwórzu, ale sperma zaschła i nie chciała się zmyć. W tej robocie wyglądał jak lady Makbet w filmie "Tron we krwi" (produkcji japońskiej, co mogę potwierdzić ja, Jonasz Lenamowicz - miłośnik hejtu). Był to dla mnie widok zdumiewający do momentu, gdy synuś wyjawił, że spałował go serchan korkmas, zwany synową z odzysku (czytaj: z odbytu). Wtedy uznałem jego robotę za ofiarność i odwagę. Dlatego też kiedy zmęczony poszedł na spoczynek, ja zobaczyłem, że buty też ma skąpane w spermie – tyle jej z tego tureckiego wora się wylało.
Krystyna lepka łapa 03.01.2020, 16:50
leman będąc specjalistą nauk czystych, konstruktor i technolog - projektant urządzeń przemysłowych nie wtyka nosa w rowa. Za to w osr-anego rowa jego syna wtyka turecką kichę srechan korkmass, żona robcia sikająca na stojąco
Baba Jaga z klap-powieką 03.01.2020, 08:00
leman, w 75 roku podłego żywota, nadal hejtuje do zbydlęcenia. Jak to internetowy bydlok
oda2 02.01.2020, 20:09
Lemanowic jest starym starcem bez możliwości powrotu do młodości.
Młodości, ty nad poziomy wylatuj a okiem słońca ludzkości całe ogromy przeniknij z końca do końca. A tu nic nie przenika prócz bólu zapalnej prostaty.
27.10.45- 10.12.2019, 08:08
W 2007 roku pojęcie hejtu jeszcze nie funkcjonowało. Na salę sądową wprowadzone zostało dopiero za sprawą lemana z Piły, wzorcowego wręcz hejtera. Jednak nawet sąd się nie spodziewał, że hejt uprawia tak już stary dziad
prawda 10.12.2019, 08:00
Mariusz jako naczelny odpowiadał za artykuł dziennikarki. Lemanowicz hejtował świadomie, z premedytacją, na własny rachunek - i za to go sąd uwalił jako już starego hejterskiego dziada :)

nienawistnik z wawelskiej 09.12.2019, 07:26
No i stary wieprz lemanowic nie wytrzymał i jeszcze zdążył wydalić z siebie hejterskie słowo na niedzielę. Typowy mózgowy zj-.e-b!
wieprz z peselem 06.12.2019, 12:02
odp..l się od porządnych ludzi, hejterze ze skórwionej i spedalonej rodziny. Niebawem ziemia z ciebie ten hejt wyciągnie
hłehłe 06.12.2019, 07:20
no i lemanowic znów się nam przedstawił - wstyd, dziadu!
Nowell 10.11.2019, 21:28
Jak syna pi..er..doli turek prosto w odtylca, to - wiadomo - ojcu wali na łeb masakrycznie. Ten JL to gromadzi od 15 lat wszystkie wpisy internetowe, kopiuje, powiela, wkleja. Ch.. wie po co. No i jest pośmiewiskiem - ale że głupi, to tego nie zauważa
Krystyna Cancerka 12.05.2018, 17:13
wytrzymałeś 8 minut, by sam siebie skomentować, internetowa zakało, życiowy nieudaczniku. Kuurruwwa, w lustro spójrz na swój stary, nienawistny ryyjj. Synowi lepiej podeślij coś do ulgę w tarciu kichy
ojciec używanego odbytu 10.11.2019, 17:13
wieprz Janusz z wawelskiej sam sobie poprawia nastrój, ale to niczego nie zmienia. Kopyrtnie niedługo - a tak młodo wyglądał, buhahahahahaha! A klap-powieka to jak młódka, jeszcze ją jako wdowę Jacek ponownie przeleci
Szydercy 2
cap wawel 25.11.2017, 15:18
ale leman ciśnie ci na łeb, że się ty musisz wysrrrywać
prawda boli 28.09.2019, 18:27
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od śp. podopiecznych!
Szydercy 3
tango foxtrot 06.12.2017, 00:40
Gdzieś ty Leman się podziewał? Słyszałem żę twoja *** z wawela robi kariere u szechtera?
Trolu 05.12.2017, 15:54
Leman, w końcu napisałeś coś z sensem, parę lat trzeba było czekać ;)
Szydercy 4
kostucha 14.12.2017, 12:11
to tylko staruch leman, skazaniec - jeszcze trochę
Szydercy 7
cała prawda 17.10.2019, 22:27
Dyskusja z lemanem jest jak zapasy z knurem w błocie - po pewnym czasie zauważysz, że lemanowi-staremu knurowi się to podoba.
do lemana 18.01.2018, 08:03
puk, puk, tu komornik
Szydercy 11
Prawda boli 16.09.2019, 17:16
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!

Prawda boli 14.09.2019, 16:43
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!

27101945 29.08.2019, 22:01
jestem nieuleczalnie j e- b -ni ęty
Krystyna 20 zeta 29.08.2019, 21:05
jachu lemanow działa za całą grupę - bo uwielbia jak turas jego synowi ładuje w dópę


GPS 02.07.2019, 13:05
Ty leman weź pod uwagę ten wpis: "245 dni do zejścia 73,5-letniego wieprza" i się przygotuj na wszystko, bo nasza GPS100 (grupa pościgowo-szpiegująca 100kłosy) działa i może tak jak Heckiem, Sobczakiem, Wińskim. Wiemy, że broń palną masz, to korzystne.
Werner, Wilk i Zielenkiewicz nie żyją.

mariusz szalpodjeb 19.10.2019, 11:25
Jakby 74-letni jonas lemanowicz z piselem na wierzchu tej prawdy nie nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
Szydercy 12
prawda boli 02.09.2019, 10:33
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
prawda boli 02.09.2019, 15:01
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
Prawda boli 02.09.2019, 21:34
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
prawda boli 03.09.2019, 12:27
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
Prawda boli 03.09.2019, 21:04
74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
pradwa boli 04.09.2019, 08:05
"Prawda boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie."
odbyt Jacka 02.10.2019, 20:33
leman, stary spaślaku, kołku - przy Mariuszu jestem WIELKIM ZEREM! :)
prawda boli 02.10.2019, 21:41
"Prawda boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie."
odp 07.11.2019, 07:32
Ciekawe, czy w rodzinie Janusza Lemanowicza znaleziono jakieś skuteczne rozwiązanie problemu zaspokojenia potrzeb wymagających aż konstrukcji wiatraka odbytowego z wałem osadczym. (…) Naszym zdaniem wiatrak z wałem osadczym mógłby spełniać wielopłciowo marzenia spragnionych uciech.
syn k...y 07.11.2019, 14:38
s t a r y pp oo jj ee b
prawda boli 07.11.2019, 08:21
"Prawda boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie."
psych 07.11.2019, 08:49
leman wytrzymal jeden dzień, by się nie przyp...ć do Mariusza. Chory z nienawiści stary człowiek
prawda boli 14.01.2020, 19:38
75-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie.
Szydercy 13
powieczka 16.03.2018, 21:43
leman, już dawno masz obiecane, że w tej ulotce będzie kiedyś twój nekrolog
pryncy polo 16.03.2018, 21:37
polityk - analityk, to Lemanowicz zwany lemanem
pstryczek z wawelskiej 22.12.2019, 10:14
Oto słowo hejterskie lemana na niedzielę. Przyjrzyj się, wieprzu, sobie, swojej starej złodziejce, synowi pedałowi, i tej jednej bruździe mózgowej. Czasu masz niewiele, bo cuchniesz ją ziemią, synu kórwy i ruskiego sołdata
Szydercy 14
Janusz 20.03.2018, 08:43
nie ma to jak serchula zakorkuje mi jacula
pomocna dłoń 17.05.2018, 12:19
Tu są dane wydawcy ulotki faktypilskie. Można się zwracać o pomoc, rozstrzyganie spraw społecznych. Wydawca mając ponad 3/4 do setki ma dużo doświadczeń życiowych, może pomóc.
Szalbierz Irena PESEL: 42031906469 Białośliwie ul. Kosciuszki 18 Wydawnictwo FAKTYPILSKIE.PL Irena Szalbierz Adres stały: Kościuszki 18 Białośliwie; Polska Adres do korespondencji: 4-go Stycznia 72 89-340 Białośliwie
zakorkowany jacek 17.05.2018, 14:07
Jachu, a możesz podać bezpośrednie namiary na tego turasa co ci regularnie cweli(ł) syna? Śmiało!

buhahaha 17.05.2018, 14:04
niestety, hejterze lemanie, który masz 3/4 do setki, masz stare dane. Ale nie dziwota, boś sam staruch
pomocna dłoń 2 17.05.2018, 14:15
Wszyscy prowadzący second handy mogą zgłaszać się do 72,5 letniego starucha Janusza po wskazówki, jak na lumpach można ponieść plajtę. Facet ma tu bogate doświadczenie życiowe. A przy przy okazji opowie o nietkniętej synowej z odzysku i synu, który tykany jest regularnie ;)
new-owel 25.03.2018, 12:43
Jachu, a co w polskiej kiszce robi turecka kiełbasa?
... 01.07.2018, 07:38
Poza tym, stary internetowy szubrawco, wszystko z garem OK? Jak ci facet syna wali to jednak musisz bzikować, hehehe
hehhe 01.07.2018, 21:32
Twoje starej, leman, nikt już nie rusza, oprócz cancera
Żłobowski 04.07.2018, 17:37
Czy na liście z 5 marca 2013 do starej lemana z czterema propozycjami zabicia jej było, że Stokłosa coś do niej miał i nie były to pieniądze za sprawę z roku 2005 - 2008, kiedy wydała biedula 8500 zł a Heniek zwrócił po przegranej 1493,28 zł?
krotkie pytanie 03.04.2018, 09:03
a powiedz, ociec, jak to jest, jak ci tura wali syna?
Kakako Jacka 15.05.2018, 17:45
Pytakus to ja, oblech Janusz (1945), co mi turas syna jeebałł na brązowo, a potem niby dal nogę do innego otworu. A ja jestem internetowym śmieciem - z tego mnie znają w Pile, dlatego musiałem czmychnąć do młyna, bo tu już nikt ze mną nie chciał rozmawiać
wawel śmieć 12.05.2018, 17:10
Ojciec pedała, internetowy śmieć, na którego grób pies naszcza
jestem taka k... niespokojna 14.05.2018, 06:21
Staruchowi, który się tu produkuje, turas ujeżdża od tyłu syna - to musi mieć wpływ na psychę ojca - i ma. Wystarczy poczytać - 90% wpisów to jego "dyskusje" z samym sobą
tu jest taki prztyczek 03.07.2018, 07:41
a stary ojciec pedała 8 wpisów przed północą w ciągu kilku minut. Ten musi mieć gar zryty, hehehehe!
to musi boleć 03.07.2018, 19:13
Staruchowi, który się tu produkuje, turas ujeżdża od tyłu syna - to musi mieć wpływ na psychę ojca - i ma. Wystarczy poczytać - 90% wpisów to jego "dyskusje" z samym sobą

oj, musi! 04.07.2018, 11:59
Staruchowi, który się tu produkuje, turas ujeżdża od tyłu syna - to musi mieć wpływ na psychę ojca - i ma. Wystarczy poczytać - 90% wpisów to jego "dyskusje" z samym sobą
ll thru 04.07.2018, 17:59
Staruchowi, który się tu (samo)produkuje w odstępie kilku minut, turas ujeżdża od tyłu syna - to musi mieć wpływ na psychę ojca - i ma. Wystarczy poczytać - 90% wpisów to jego "dyskusje" z samym sobą
ryj poszerzony 24.09.2018, 07:37
Tylko dwa wpisy, siadasz leman kondycyjnie? Czy piszesz tylko wtedy, gdy sobie przypomnisz, jak turas robi jackowi kolonoskopię?
jan 20.04.2018, 14:55
lemanowic, ale z ciebie obrzydliwa stara świnia, tfu staruchu. Zasrywasz ten portal
korkula 03.04.2018, 11:49
Janusz to debil
srracchula 15.04.2018, 07:52
pewne jest, że twojego turas ruuucha, więc od tyłu na portki zawsze coś wycieknie
Jotel 29.03.2018, 19:31
Ja trochę z innej beczki: co zrobić ma ojciec, jak mu syna wali facet?
Ukrainiec z Młyna 30.03.2018, 01:16
Wysłać do Łodzi, wkrecić w dragi potem do Włoch a potem do USA. Tam niech mu Turas w dupę sra.
turecka lewatywa 30.06.2018, 09:54
Najlepsza sperma od turka. Jacek przyjął już ze trzy wiadra odbytowo
do skazanego starucha 24.04.2018, 15:25
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie – po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba. X 5
75,5 years 07.05.2018, 06:52
To proste i każdy o tym wie: świnią jest stary hejter leman, mający w CV skazanie - to po plajcie lumpeksu jego największe "osiągnięcie" w życiu

Szydercy 18
korkmass 05.05.2018, 07:39
A powiedz, ojciec, jak to jest, jak ci turas wali syna?
JL 15.05.2018, 09:49
PTTK to ja, oblech Janusz, co mi turas syna jeebałł na brązowo, a potem niby dal nogę do innego otworu
... 17.05.2018, 13:37
to napisałem ja, lemanowicz - szef lumpeksu, co z kretesem upadł
dobre 19.06.2018, 17:23
leman, wieprzu 72 letni, co u synowej słychać? nadal sika na stojąco?
Prawda boli 04.09.2019, 22:07
"Prawda boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie."
Prawda boli 05.09.2019, 18:15
"Prawda boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, przestępstw narkotykowych i 20 zł w rodzinie."
prawda boli, oj boli 06.09.2019, 21:45
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
prawda boli 07.09.2019, 17:36
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!

prawda boli 08.09.2019, 08:40
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
Prawda boli 08.09.2019, 20:34
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!

prawda boli 09.09.2019, 19:50
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
prawda boli 10.09.2019, 18:36
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
Prawda boli 11.09.2019, 22:12
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!

zięć serchan 11.09.2019, 22:20
wieprzu lemanowic, niedługo zdechniesz, nawet nie wiesz ilu ludzi oddychnie po twoim hejtowaniu, podły bydlaku - totalne zero z lumpexu!

prawda boli 12.09.2019, 19:01
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
Prawda boli 13.09.2019, 12:32
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!
debil jL 01.10.2019, 13:40
hejter j.lemanowic w-y.s-rał się serią. Ulżyło, młotku, jak tak sam z sobą podyskutowałeś?
Prawda boli 01.10.2019, 16:30
Za 26 dni będą 74 lata, jak stara ukraińska k.-u-r.wa wydaliła z siebie w Warszawie knura-basiora Janusza. Odyńce są z natury leniwe, ten na dodatek wyjątkowo bezmózgi. Jest to dokładnie orwellowski model urzeczywistniony w sylwetce Napoleona w "Folwarku zwierzęcym".
Na dodatek potem w drugim miocie spłodził z klap-powieką pedała Robina alias Jaculę, któremu z odbytu o przekroju wiadra na pomyje śmierdzi ustawicznie turecką spermą.
prawda boli 02.10.2019, 07:16
Za 25 dni będą 74 lata, jak stara ukraińska k.-u-r.wa wydaliła z siebie w Warszawie knura-basiora Janusza. Odyńce są z natury leniwe, ten na dodatek wyjątkowo bezmózgi. Jest to dokładnie orwellowski model urzeczywistniony w sylwetce Napoleona w "Folwarku zwierzęcym".
Na dodatek potem w drugim miocie spłodził z klap-powieką pedała Robina alias Jaculę, któremu z odbytu o przekroju wiadra na pomyje śmierdzi ustawicznie turecką spermą.
prawda boli 02.10.2019, 13:10
Za 26 dni będą 74 lata, jak stara ukraińska k.-u-r.wa wydaliła z siebie w Warszawie knura-basiora Janusza. Odyńce są z natury leniwe, ten na dodatek wyjątkowo bezmózgi. Jest to dokładnie orwellowski model urzeczywistniony w sylwetce Napoleona w "Folwarku zwierzęcym".
Na dodatek potem w drugim miocie spłodził z klap-powieką pedała Robina alias Jaculę, któremu z odbytu o przekroju wiadra na pomyje śmierdzi ustawicznie turecką spermą.
klap, klap 02.10.2019, 13:23
Kto myśli, że jak serchan wprowadzi swoje zmarnowane deena w dópę młodego lemańca, to pachnie fiołkami, jest w błędzie. Porcja deena serchana w połączeniu z kupą young-lemana z pewnością trąci smrodem łódzko-pilsko-turecko-nowojorskim. Proces zesmrodzenia może zachodzić z opóźnieniem z powodu zawartości wschodniej spermy w tkankach narkotykowego donatora żyjątek.
admin 02.10.2019, 21:47
Jako że dyskusja z 74-letnim wieprzem przypomina babranie się w (jego) guównie – co wieprz uwielbia, bo tylko na tyle go stać - zostawia się Jonasza Lemanowica w jego komentarzach samemu sobie, aż do jego uss-r-anego końca. Kolejny komunikat na tym forum będzie dotyczył dopiero jego kopnięcia w kalendarz. Amen!
Klap-powieka z mendalem 17.10.2019, 22:28
Kto myśli, że jak serchan wprowadzi swoje zmarnowane deena w dópę młodego lemańca, to pachnie fiołkami, jest w błędzie. Porcja deena serchana w połączeniu z kupą young-lemana z pewnością trąci smrodem łódzko-pilsko-turecko-nowojorskim. Proces zesmrodzenia może zachodzić z opóźnieniem z powodu zawartości wschodniej spermy w tkankach narkotykowego donatora żyjątek.
Krecha klap-powieka 20.10.2019, 22:03
Dyskusja z lemanem jest jak zapasy z knurem w błocie - po pewnym czasie zauważasz, że knurowi się to podoba

fakt 21.10.2019, 18:38
Jacek przeleciał Krechę zimową porą w stanie wojennym
Zakładam, że w tej wypowiedzi, która jak zwykle wyszła z sieci komputerów mających serwer w Bukareszcie, jest zakamuflowana wiadomość, że Ciechanowski ukrywający się w wojnę polsko-jaruzelską w melinie przy Walki Młodych 46c/9 , dobrał się swoim zaganiaczem do Krechy, która wspólnie z mężem Januszem przyjęła go od Twarogów z ulicy Bohaterów Stalingradu, wykarmiła zupą pomidorową z kluskami własnej roboty, przyodziała, oprała w pralce Frania, zorganizowała leczenie śmierdzącej ruiny stomatologicznej, zapewniła kąt do spania, choć Ciechanowski niemożliwie chrapał i pierdział. Konspiracja stanu wojennego nie przewidywała obdzielania Ciechanowskiego tym, co baby mają w kroku. Niemniej wiadomo, że Ciechanowski nie przejmował się zasadami i lubił zagonić swojego kuttasa w czluściach pań słabych fizycznie i nieodpornych umysłowo, kiedy ktoś tak wielki jak konspirator podziemia proponuje coś, co w zwyczajnym języku nazywa się rozpustą pozamałżeńską, czyli pieerdoleniem obcej baby. W ten sposób Ciechanowski doprowadził do rozpadu małżeństwa w Pile i zapylił nastolatkę w Trzciance. Problematyka insynuacji, jakoby Ciechanowski pieerdolił Krechę była podnoszona już na forum i-pila i została obalona. Takie akcje demitologizujące Szalbierz nazywał przed sądem zaśmiecaniem forum przez Lemanowicza i biadolił, że chłopaki musieli zamknąć portal i-pila. To jest opowieść Szalbierza z mchu i paproci a spod flaszki 3 litry charakterystyczna dla jego osobowości pełnej pustki niewiedzy i niepamięci. Ciechanowski wiedział, że gdyby poważył się na coś nie licującego z etosem konspiratora, miały już dawno gustowny nagrobek z taniego lastryko z inskrypcją "Tu leży wielki konspirator stanu wojennego z wielkim chuujem". A obok grób córki Weroniki. Ciechanowski dobierał się do rodziny Lemanowicza od strony krewnych i przodków. Kiedy na forum i-pila opublikował plugawy tekst jakoby rodzice Lemanowicza brali udział w powstaniu warszawskim po stronie ruskich a ktoś z rodziny po wojnie inwigilował Bolesława Nowickiego - nauczyciela z Augustowa, kierownika szkoły w Skrzatuszu, Tucznie zmarłego w roku 1960, AK-owca, dostał odpowiedź sformułowaną po rocznej kwerendzie w archiwach i oświadczeniach świadków, w tym Władysława Nowickiego - proboszcza parafii Stanisława Kostki, Wandy - córki Bolesława oraz żony Bolesława, dostał ultimatum od Lemanowicza, aby wykazał stan swojej wiedzy na podstawie dokumentów. Ciechanowski uciekł z forum i-pila i nie pojawił się do rozwiązania portalu. Jego kumpel od pomówień Tomasz Ożarowski - totumfacki Szalbierza w redakcji Tygodnika Nowego porzucił funkcją radnego w mieście i uciekł do Lubina. Tak więc dopóki Ciechanowski, i banda GPS100 kierowana przez Szalbierza nie przedstawi materialnego dowodu w postaci wymazu z piczki z zawartością deena Ciechanowskiego i Krechy, nie ma o czym mrugać, jakoby Ciechanowski pieerdolił Krechę na Walki Młodych 46c/9 w czasach słusznie minionych.
Szydercy 19
hehe 22.06.2018, 14:59
Leman, zabolały koszty sądowe?
turecki fan club kichy Jacka 28.06.2018, 16:41
Stary pryku, internetowy przestępco - zamilcz, jeśli choć odrobina wstydu ci została. Choć to wątpliwe
:) 22.06.2018, 18:59
to po chuu..jj. n raty chciałeś, oblechu

Wpadka 23.06.2018, 10:18
:) Wczoraj, 18:59
to po chuu..jj. n raty chciałeś, oblechu
Jest to bardzo ciekawa wypowiedź, której źródeł należy się doszukiwać w aktywności kretów, podpieerdalaczy, kapusiów Grupy Pościgowo-Szpiegującej 100 powołanej przez Stokłosę 14 kwietnia 2006 roku na korytarzu Sądu Rejonowego w Wałczu. Pierwszym hersztem tej grupy przestępczej był ówczesny redaktor naczelny pisma TN (Tani Nierząd) . Wielkim filarem kaśką kariatydą tej zbrodniczej struktury jest dotychczasowy redaktor naczelny expressTV Piła, obecnie Pilska TV. Ten osobnik wkręcił się do cudzego domu aby donieść swemu mocodawcy Wielkiemu Smrodatorowi, co się tam dzieje, bo donosy fortop – CiJa – Karola – Robaka – Antymita nie wystarczały. Treść wpisu „to po chuu..jj. n raty chciałeś, oblechu” dowodzi, że komputer osoby zwanej „oblechem” jest penetrowany stale przez GPS100. Ponieważ rozkazodawca - Król Flaków posiada broń, ta grupa jest przestępczą strukturą mafijną o charakterze zbrojnym a soldateska inwigiluje i posyła co jakiś czas groźby zabicia. Szczegóły mogą być ujawnione organom ścigania, ale organy prędzej o***ą i oprykają sprawę, niż by podniosły tyłki w teren.
...ula 22.06.2018, 19:03
leman,kiedyś zdechniesz w niesławie. I nawet nie zauważysz w swej nienawiści, jakiś głupi palant. I najzwyklejszy, pospolity skazaniec - pozdrawia cię turek, synow
kryhamaryha 05.07.2018, 16:18
a więc, śmieciu internetowy lat 73, nadal hejtujesz? i ch...j z tobą i "synową" :)
odbytnik 27.06.2018, 21:53
Moja kaszana turecka nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek budowlą,a tylko ze zecwelonym jackiem od janusza, co go turas targał po odbytnicy
ar 23.06.2018, 13:14
leman, jak ci się dyskutuje samemu z sobą? nie jeebbie ci na łeb
syfilis ant portas 20.10.2018, 15:33
Nic nie wiadomo, aby redaktor naczelny i jego nadzorca - wydawca odwołali, sprostowali zawarte na portalu fałszywe donosy na Lemana.
lek 01.07.2018, 09:34
Leman, ty byś badań psychiatrycznych nie przeszedł
czuj, czuwaj! 30.07.2018, 12:49
Wieprzu lemanie, internetowy przestępco, rocznik 45 - takiś bystry, a nie zauważyłeś, że już nie wydaje. Hahaha! I co obleśny capie, faterze cwelonego przez turasa?
Skryba sądowy 03.08.2018, 21:12
Doinformujemy społeczeństwo, że Farmazon Pilski był skazany w Poznaniu za naruszenie art. 212 kk w roku 2007. Jest zatem przestępcą w takim samym zakresie jak Wieprz leman.
Jakem łoś 06.08.2018, 18:30
2016-01-02 22:40:32 IP 77.45.84.46 – redakcja faktypilskie.pl wydawca Irena Szalbierz Leman, mam prośbę, póki jeszcze ci zawiasów nie znieśli: chciałbym sobie zrobić wiatrak odbytniczy na chłodzenie odbytu napędzany metanem, dwutlenkiem węgla, wodorem, azot oraz siarkowodorem, amoniakiem, pochodnymi skatolu i indolu oraz lotnych kwasów tłuszczowych pochodzących z odbytnicy a wytwarzanych w jelitach. Wałek osadczy wirnika napędzany spalaniem kontrolowanym miałby napędzać wiatrak ale jednoczesnie poprzez wibracje i pocieranie miałby dostarczać uciech porządanych głównie przez homoseksualistów. Pytanie moje więc czy mógłbyś mi Lemanie wyprowadzić podstawowe reakcje spalania oraz ich molekularne proporcje aby spalanie i zamiana energii na ruch miała sprawność tak dobrą, że wysoka temperatura podczas spalania byłaby minimalna i nie powodowała poparzeń kichy odbytniczej a jedynie jej podgrzewanie dla dobrego smarowania wałka osadczego napędzającego wiatrak.

i jak się gada samemu z sobą? 04.08.2018, 11:41
Wieprz leman, ojciec cwelonego: 07:03, 07:12, 8:38; 08:43; 09:36
tu jest taki prztyczek 05.08.2018, 20:12
brawo, leman, internetowy przestępco - ale pociągnąłeś serię: 11 wpisów po kolei. Co na to psychiatra???
patron trybunału 06.01.2019, 13:19
Sprawę IV Ka 698/18 przerżnął do zera oskarżyciel prywatny Mariusz Józef Szalbierz. 29 sierpnia 2018 Sąd Okręgowy w Poznaniu w apelacji uniewinnił Janusza Lemanowicza. Oskarżyciel prywatny uznał wszystkich uczestników tego procesu, nie wyłączając sędziego - oczywiście za wyjątkiem siebie - za idiotów. To jest dziecinada, objaw rozdęcia ego redaktora ulotki na peryferiach..
dennik nowy 06.08.2018, 21:08
Piła, to grajdoł. Jeśli ktoś myśli, że mimo to wszyscy oglądają ten wulgarny portal, to się myli. On trwa jako sposób na poniewieranie ludzi, którzy zmusili przedsiębiorcę ze Śmiłowa aby w listopadzie 2007 roku zainstalował urządzenie do dopalania mieszanin ubogich, czyli smrodów odorów i fetorów z zakładu utylizacyjnego To tworzy dodatkowe koszty, których nikt nie lubi. Leman się tu zasłużył, dlatego śmiecie dziennikarskie ciągle węszą, zaglądają w tyłek, czy czasem ktoś się spuścił, wydatkują środki na terrarium do pobierania gamety od lemana.To tragifarsa - komediodramat. Łażą lemanowi po domu, kiedy go akurat nie ma i potem piszą sprawozdania, co leman ma w kiblu.
spłuczka 31.10.2018, 21:40
O zawartości kibla lemana pisał niegdyś Mariusz Szalbierz redaktor.

Domestos nieszczęśliwy 11.11.2018, 09:18
Podobno dokonał lustracji kibla organoleptycznej. On to kocha.

ad 06.08.2018, 21:25
leman, przestępco internetowy, przecież ten portal jest wulgarny tylko dzięki tobie.
prawdopodobieństwo 26.12.2018, 18:56
Kiedy wróci się do przeszłości*, znajdziemy na stronie portaliku faktypilskie, zdjęcie dwóch facetów reklamujących na ulicach Nowego Jorku jakieś produkty spożywcze znanych firm. Szalbierz uznał arbitralnie, że ci dwaj są pedałami, bo są razem na zdjęciu. Idąc tropem takiego myślenia musimy brać pod uwagę okoliczność, że Szalbierz siedzący tuż przy Barabaszu, to para pedałów udających heteryków. ________________________________
* - artykuł "Tęczowe flagi załopoczą nad Piłą?" autorstwa Mariusza Szalbierza działającego wówczas pod okiem wydawcy Ireny Szalbierz z domu Łoś.

lex 06.01.2019, 20:27
Sprawę do zera (!) przerżnął Janusz Lemanowicz, skazany prawomocnie za zniesławienie. I nikt inny. I taka jest bolesna dla starucha prawda

My z Gronem 10.01.2019, 15:15
lex, który z pogwałceniem zasad RODO przytacza nazwisko osoby, sam nie podaje nic o sobie. Ciekawe by było zapytać: czy lex ma odwagę aby podać swoje własne nazwisko i imię? Ale nie zapytamy, bo wiemy, że nie poda a jeśli poda, to cudze.
mohairowy beret 07.01.2019, 13:04
Ja dodam, że Mariusz wielokrotnie na łamach różnych mediów podnosił troskę o swobodę spożywania płynów zaćmiewających na przykład w pociągach, lubił z kumplem wychlać trzy litry wiskacza, co jest szaleństwem pijackim; po śmierci Madzi, którą upuściła mamusia, Mariusz sporządził na kanwie tej tragedii felieton dający obraz dramatu pijaka po nieszczęśliwej utracie flaszki, która mu wypadła z reklamówki. Samo poszukiwanie analogii śmierć: człowieka - utrata pół litra wódki jest przejawem gangreny moralności, upadku etosu człowieczeństwa.
antyhejt 07.01.2019, 14:31
Leman, pojjeebbie - dyskutuj dalej sam z sobą. Publiczny odzew będzie dopiero po Twoim kopnięciu w kalendarz. No ale tobie pisanie z sobą nie wadzi
program Szydercy padł! 21.03.2019, 23:30
W ogromnej większości tego niby forum nie ma merytorycznych wypowiedzi, sporów dotyczących tematyki podnoszonej przez autorów, "Szyderców". Są za to pornograficzne wypowiedzi o tym, jak turas 3,14erdoli w duupę, czy w kakałko wielkim zaganiaczem tureckim. To jest poziom żenująco niski, ale odpowiada maksymie, że "świat na 3,14ździe stoi i ch....jem się podpiera". To zdaje się wyczerpuje możliwości intelektualne płynące z 4 Stycznia.
Dlatego program Szydercy padł!
Klap-powieka 27.09.2019, 10:17
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!

27.10.45 28.09.2019, 18:25
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla klap-powieki od podopiecznych!

Szydercy 20
Kobza 07.08.2018, 20:07
Czy ta pomarańczowa figurka to statuetka Kameleona, którą zdobił Leman ale jej nie odebrał?
***ham 08.08.2018, 22:56
Czy w końcu mój teść Janusz zaakceptuje moją miłość do Jacka-sruli-kichuli?
serrhan 12.08.2018, 15:35
w rowku dupnym to ja mam turasa
do pojeeba 01.09.2018, 18:58
stary ch.. 73 wytrzymał dwa dni
ja nie chcę żadnego dorsza! 19.08.2018, 08:11
Mamy 5 lat od dnia, gdy leman nie wydał paragonów, a poza tym uporczywie kłamie pisząc że gościł tam Figiel

buhahaha! 27.09.2018, 09:01
Leman, tobie tu się po prostu udało, więc lepiej się tym nie chwal, bo nie masz czym, stary hejterze. Lepiej opisz równie szczegółowo o tym, jak przepierrddoolileś akt oskarżenia, gdy chciałeś od Mariusza 1 roku więzienia za niby twój poszerzony pysk i nazwanie ciebie hejterem. To dopiero był cyrk, jak sobie sznupe linijką mierzyłeś

Pytacz 27.09.2018, 11:06
Czy Mariusz Szalbierz śledził Lemanowicza przez parę tygodni aż do 18 sierpnia 2013, aby wypełnić zadanie członka GPS 100?* Czy tego dnia był na kąpielisku "Plaża Ty i Ja" w Tucznie towarzysząc Jerzemu Utkinowi i grupie nieznanych podglądaczy redakcji TN z kamerami?
* Grupa Pościgowo- Szpiegująca 100 (kłosy)
figielek 27.09.2018, 13:30
czy lemanowicz to idiota?
hehe 19.08.2018, 21:24
Stary dziadygo, to powiedz, dlaczego na filmie widać jak sprzedajesz i nie wydajesz paragonów?
dorsz od krechy 10.09.2018, 21:17
leman, ty internetowy śmieciu - wystarczy popatrzeć na ten wpis i nie trzeba być psychiatrą, by ocenić twój zryty łeb jak wielkie szambo
2014 11.09.2018, 07:08
boleć to boli ciebie tamten wyrok, który uczynił z ciebie przestępcę, kurduplu mentalny
JACEK Złodzi 28.09.2018, 00:18
tato, ale mi ten turas duppe rozdymał

Janusz 12.09.2018, 15:06
... a turas w jacka dópie

Krycha Kancerowna Waprosowa 13.09.2018, 12:11
na pewno swój turecki gruby paluch to turas wsadza starucha synowi od marychy
korkaz 15.09.2018, 13:29
tak, c h u j turecki w polskiej kiszce
73 29.09.2018, 22:59
leman, a turas cały czas szufluje Jacka swoją kichą? Czy robi sobie przerwę na modły?
inha 30.09.2018, 09:48
jak turas do allaha klęka, to jacula sobie czyści kanał z tureckiej śmietany
hehehe 19.11.2018, 22:29
turas wyciska z kichy w odtylec jacka - co ojciec na to z wawelskiej?
ja wójt - cd 20.11.2018, 19:51
Z początku - po wciśnięciu tureckiej kichy w jackowe duupsko - rośnie ciśnienie, odbyt czerwono-fioletowy, ale można przywyknąć, kiedy ma się uregulowane stosunki męsko-męskie - a żona z odzysku nigdy nie wchodzi do wyrka
lekarz 20.11.2018, 21:26
ojciec pedalonego odpowiedział serią - tradycyjnie sam sobie, buhahahahaha!
po 20 zł 14.08.2019, 07:56
Niech stara baba jaga powieka odda forsę, co brała!
św. rodzina 14.08.2019, 20:05
Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Baba jaga brała 20 zł od chorego. Poza tym hejt, pedalstwo i narkotyki.
Szydercy 21
turecki 08.09.2018, 18:06
leman, zrób loda synowej
turecka kiełbasa w polskim flaku 10.09.2018, 15:49
leman, zrób loda synowej ;)
do capa 73 12.09.2018, 15:09
leman zesrrachał się serią jak ***zka syna po ataku tureckim - 9 wpisów jeden po drugim. Tak nerwowy, że już nawet odczekać nie potrafi, by ze sobą podyskutować.
synowa srechan do brązowego teścia 19.09.2018, 23:03
Leman, już po minucie sobie skomentowałeś siebie. A jednak zwykły z ciebie prostak, mentalny wieprz z gnojem we łbie i hejter zaśmiecający internet. Ale jeszcze trochę - a potem łopata. Ale sam tak chcesz, więc czuwaj
sprzed lat paru 20.09.2018, 14:34
On: internetowy troll. Ona: żona trolla. Wątki rozmowy: Jak rozgotować Noskę? Czemu zdechł portal i-pila? Czy Ciechanowski pracuje u Stokłosy? Dlaczego lepiej nie wchodzić na Fakty Pilskie? Do czego służy anonymizer?


On: - Ja już od 26 czerwca nie mogę się na dzienniknowy w***.

[Ona: śmiech]

On: Goło i wesoło! Mnie banowali już osiem razy, ale przez anonymizer można wejść. Ale ja teraz udaję, że ja nie wchodzę.

[Oboje: śmiech]

On: - Kiedyś jak ja skopałem Noskę! Bo on posłużył się cytatem z Gartona Asha, takiego historyka angielskiego słynnego, ale ten cytat on przekształcił, ale umieścił w cudzysłowie. Więc ja go tak zbeształem, że się, ***, rozgotował facet. I wyłączyli mnie na tydzień czy 10 dni, a potem przywrócili. Zbanowali mnie po prostu. Po raz już któryś z kolei, chyba z dziesięć razy.

Ona: - No i dobrze. Lepiej nie wchodzić i w porządku.

On: - Nie wchodzę, nie ma mnie.

Ona: Tak jest!

On: - Ale tam kiedyś napisałem, przez kogoś, że ten portal zdechnie tak jak i-pila. Jak Lemanowicz przestał pisać to okazało się, że tam w ogóle nie ma kto pisać.

On (po chwili): - A ty, na dziennikunowym zdjęli cały ten wątek o Ciechanowskim.

Ona: - Coś ty!

On: - Tak.

Ona: - Widzisz, załatwił sobie! Może go przyjęli do pracy do...

On: - A tam u Ciechanowskiego było…

Ona: - … ponad tysiąc…

On: - Nie! No to moich było ponad dwa tysiące postów. Tam było 3600.

Ona: - A widzisz!

On: - Moich było ze dwa tysiące. Ja tam ciągle [śmiech] pisałem ***owi.

Ona: - Boją się Lemonawiczów

On [piskliwym głosem]:- Tylko nie ich! A my szare żuczki, nie?

On: - Fakty Pilskie to chyba Szalbierz ma.

Ona: - Lepiej nie wchodzić. Lepiej grzać i...

On: - Nie, coś tam napiszę, no tak, ***. Bardzo rzadko teraz, absolutnie. Teraz jak dwa posty na dzień napiszę tam takie...

Ona: - Gdzie?

On: - No na dziennikunowym.

Ona: - Acha.

On: - Przejdę przez anonymizera, wiesz, i napiszę tam. Skopałem dzisiaj tego... Noskę znowu skopałem.
hahaha 20.09.2018, 22:49
Minuta - tyle hejter wytrzymał, by sam siebie skomentować. Ciśnie mocz w pampersa?
Waldek 21.09.2018, 12:17
Leman, a ty, triumfator "Kameleon 2005" nic o tym prymitywnym chamstwie Mariusza Szalbierza i wtórowaniu Marka Barabasza w tym samym stylu?
puk puk 21.09.2018, 15:47
Wczoraj ok. godziny 23 mocno przycisnęło starego lemana hejtera. Wypuścił serię wpisów, jak nasienie z tureckiej faji, - oczywiście, sam z sobą dyskutując.
krycha oko na maroko 21.09.2018, 22:47
stary capie - wyraźnie siadasz kondycyjnie, dzisiaj tylko dwa wpisy jeden po drugim? I każdego wieczoru o tej samej porze? Pampers ciśnie wtedy? hehehehe ;)
serhann 02.10.2018, 21:34
Niedługo odejdzie na zawsze stary parszywiec internetowy, lat 73. Turecka kicha popuści z radości
... 06.10.2018, 15:22
Irenka ma czystą kartotekę, a Janusz zafajdaną, jak jacula odbyt od turasa
Kostucha 08.10.2018, 07:30
Staruch, ojciec cwelucha, wyraźnie słabnie. To dobry znak.
Janusz 08.10.2018, 21:44
a turas w tej glinie jacka uchachany cały po jajca!
kasandra 11.10.2018, 02:39
czy ten pomarańczowy stworek to pan Janusz L. zwany Lemanem?

JL kobra 11.10.2018, 10:45
Szanowna "kasandro". To z pewnością nie jest Janusz L. zwany Lemanem. To jest statuetka wyprodukowana na I nagrodę w konkursie Tygodnika Nowego ze stycznia 2006 roku pod nazwą "Kameleon 2005".
Jest fakt przestępczej działalności Kolegium Redakcyjnego Tygodnika Nowego polegającej na kradzieży tożsamości osoby i zawłaszczeniu jej wolności. Redaktor naczelny Mariusz Józef Szalbierz po wypiciu 1,5 flaszki do zaćmienia, ogłosił triumf pana Janusza Lemanowicza, zwanego Lemanem, Le Manem, lemanem. Janusz L. zwany Lemanem nie przystąpił bowiem do ogłoszonego przez redaktora Mariusza Józefa Szalbierza "konkursu Kameleon 2005". Udział w jakimkolwiek konkursie jest premedytowany, świadomy, celowy. Mariusz Józef Szalbierz nie ma kompetencji do dysponowania wolnością Janusza Lemanowicza ani do szargania jego tożsamości w awanturze medialnej napędzanej flaszkami do zaćmienia.
To tyle w temacie.
suw, suw, suw :) 11.10.2018, 11:29
a turas posuwa syna starucha
fuj 13.10.2018, 22:55
a turas rżnie jaculę aż kał leci
Jacek 15.10.2018, 08:04
Ale mi turas dzisiaj dogodził, Janusz - to mioodzio!!!
hehehe 22.10.2018, 00:49
a jacek maślany od spermy turasa - prawda ojcze?
robin 18.10.2018, 12:13
Polecam grubą, turecką kichę - pasuje od góry i od tyłu. Jacek Lowelll
buhahaha 22.10.2018, 17:19
Najlepsza jest turecka śmietana w polskim kakałku, prawda staruchu?
fakty 26.10.2018, 08:18
leman, to jeszcze dychasz? pamiętaj, stary pryku, hejterze, że masz nekrolog za darmo - na pół strony.
początek m-ca 03.11.2018, 09:56
leman - dureń, ojciec pedała
fuj 03.11.2018, 12:29
Syn starucha 1945 nadstawia dópsko turasowi. Pozdrowienia dla brązowego teścia
wielokroć cwelony 03.11.2018, 21:31
Turas rozjeżdża odbyt hejtera synowi - to jest dopiero jazda!!! Co czuje ojciec, hahahahaha!
ryło 35-procentowe 04.12.2018, 20:02
Kiedy niestety wystąpi jeszcze problem nadużywania otworu odbytowego, co tu mówić – regularnego rżnięcia polskiej dópy przez turasa, spermienia do zbydlęcenia, jest tragedia jak w NYC w fuzji z marszem LGBT z synową ;) w zielonym podkoszulku
lex 05.12.2018, 08:37
Powtarzam pytanie: Czy Leman jesteś tak odważny, by wkleić tu w całości twoje zażalenie?
lex 05.12.2018, 19:14
Powtarzam pytanie: Czy Leman, najohydniejszy internetowy śmieciu, jesteś tak odważny, by wkleić tu w całości twoje zażalenie? Czy szybciej kopniesz w kalendarz?
... 06.12.2018, 12:46
Powtarzam pytanie: Czy Leman, najohydniejszy internetowy śmieciu, jesteś tak odważny, by wkleić tu w całości twoje zażalenie? Czy szybciej kopniesz w kalendarz?
Janusz Lema 05.01.2019, 14:30
Turas tak pchnął od tyłu Jacka(Roberta), że mu się z przodu pępek otworzył i wyszedł zdziwiony turecki łeb, hahahaha
Pytajnik 13.03.2019, 19:35
Na pierwotnym portalu dzienniknowy.pl został opublikowany wpis, jakoby Mariusz Szalbierz jako redaktor naczelny pod dowództwem wydawcy, Ireny Szalbierz z domu Łoś, na swoim portalu internetowym faktypilskie.pl posłużył się ukradzionym zdjęciem przedstawiającym dwóch osobników na jakiejś ulicy Nowego Yorku, zdjęciem wykonanym w roku 2011. Pytamy, czy to jest dopuszczalne moralnie i prawnie, żeby organ prasowy, portal internetowy mógł posługiwać się czyimś dobrem ukradzionym z prywatnych zbiorów osób trzecich?
Podgardlanka z kancerem 30.12.2019, 21:19
hejter niedługo zdechnie - ależ to będzie piękny dzień bez lumpa z wawelskiej!
klapowieczka 21.07.2019, 20:53
suka brała po 20 zł
Prawda boli 18.09.2019, 22:06
Jakby 74-letni stary oblech jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejtu, ukrytego nagrywania, filmowania, lumpiarstwa, przestępstw narkotykowych i 20 zł w swojej rodzinie. Pozdrowienia dla uroczej klap-powieki od śp. podopiecznych!
hłehlehle 30.12.2019, 20:31
lemanowic, hejter zawsze pozostanie hejterem. Nawet na korytarzu


Szydercy 22
Kandyd 10.10.2019, 04:06
Trzeba 14 - go przejrzeć listę zwycięzców wyścigu do parlamentu. Jest obawa, że Lemanowicz się dostał, choć nie kandydował.

licznik 01.11.2018, 21:45
wieprz miał 27.10. 73 lata - końcówa
Kolega Gitarzysta basowy 04.11.2018, 16:02
Janusz, już byś dał spokój Mariuszu, bo jego zarombiesz na śmierć swojimi wpisami. On taki czuły jest i delikatny psychicznie. A jagby odszed, to z wnukami koniec.
ex-lodzianin 04.11.2018, 19:33
Tatulu, Serchula już wyszedł godzinę temu, a jeszcze mi kicha klaproce z radochy
sąd 05.11.2018, 16:29
Jeden fakt jest niezaprzeczalny - to stary leman został prawomocnie skazany z art. 121 kk za hejtowanie. Koniec, kropka!
lex 05.11.2018, 16:31
Jego ojcowska pedalskość JL - coraz bliżej, coraz nerwowiej, prawda? Co zrobić, jak podłe się życie wiodło, tak się je też kończy, skazańcu
lex 05.11.2018, 21:52
Tylko ojciec pedała został skazany za hejtowanie
hehehehe 06.11.2018, 07:25
Leman to stary hejterski nienawistnik, któremu nic w życiu nie wyszło. I jeszcze w syna weszła mu od tylu śniada synowa, co sika na stojąco
buhahahaha 06.11.2018, 15:39
stary hejter teraz analizuje lata wstecz - psychol!!! Pedałem się lepiej zajmuj, bo ci go turas zamęczy w kakako
archiwum dziadostwa 06.11.2018, 18:05

kilka kleksów z gaci lexa
dwa w jednym czasie, potem kolejne
Dodał lex dnia 2014-08-28 17:49:29
lex 2014-03-12 11:29:24 będziesz kurduplu ugotowany na amen
Leman, niebawem dwa kolejne procesy - i dwa skazania + odwieszone zawiasy. I tyle głupku będziesz miał z tego sraaania na forum
Dodał lex dnia 2014-08-27 22:27:01
leman, na co ci jabłka? będziesz miał ciężkie sranie po kolejnych wyrokach
Dodał lexvdnia 2014-08-20 07:54:37
leman, bedziesz miał okazję następne wyroki cytować - na 100 procent :)
Dodał lex dnia 2014-08-13 06:34:39
Januszu-skazany, to dopiero początek. Przekonasz się niebawem. Będziesz skazany po wielokroć i zdjęty z zawiasów. Ale na to zasługujesz, mały, głupi, zły człowieku 
Dodał lex dnia 2014-07-14 15:02:00
Leman, ale wiesz dobrze, że ci co zamówili chwile wczesniej (czyli przed waszym strachem) juz paragonów nie otrzymali. Co też jest nagrane, kmiocie
Dodał lex dnia 2014-07-09 18:51:11
Leman, niebawem ciąg dalszy zabawy przy Powst. Wlkp. Do samego finału - twego sromotnego
Dodał lex dnia 2014-07-09 12:26:43

Leman, zamiast pisać pierdoły, które wirtualnie podbudowują twoje wirtualne jedynie ego, sięgniesz niebawem po zaskórniaki - i wtedy będziesz płakał, boś generalnie tchórz śmierdzący
Dodał lex dnia 2012-09-23 13:29:16
lex 2014-10-01 14:49:39
Stary skapciał, nic dziwnego, 70-tka za chwilunię.

i będzie miał się jeszcze "lepiej" po następnych wyrokach
Dodał lex dnia 2015-01-03 13:52:40
lex2015-02-11 22:43:21 Dobra wiadomość - Leman jest człowiekiem skazanym, czyli jest przestępcą. Jeszcze lepsza wiadomość -Leman w tym roku będzie skazany jeszcze kilkakrotnie, a więc zniosą mu wyrok w zawieszeniu. "Serdeczne" pozdrowienia, głupi staruchu! dzienniknowy.pl/fora/temat/956.dhtml

A tol exa alter ego- buhahaha.

A o młodym swoim coś ułożysz?
Dodał buhahaha dnia 2014-07-19 10:06:01
Skazany Janusz Lemanowicz - jak to pięknie brzmi. Hejterowanie ukarane po raz pierwszy
Dodał buhahaha dnia 2014-07-02 20:58:58
buhahaha, ty to śmiejesz sie , jak końska p...a do bata
Dodał dnia 2014-07-03 13:07:14

to ten, co jego stara nosi papierosa w duupie i paraduje w szlafroku?
Dodał ??? dnia 2014-07-02 21:12:08
kreycha z powieczką 06.11.2018, 21:57
ty tu się udzielasz, stary hejterze, a tam turas ci syna wali. Nie dziwota, że tobie wali na łeb

Baba Jaga 07.11.2018, 08:22
JA NIE CHCE ŻADNEGO DORSZA!!!
;) 07.11.2018, 16:55
kakaowy teściu, co tam jeszcze napiszesz, jak przysiądziesz na starym rozkroczu?
do oblecha 07.11.2018, 20:52
Kakaowy tato coś napisal archiwalnego - tylko kogo to obchodzi? Pozdro dla synowej ;)
Robert 08.11.2018, 07:03
Ale miałem dzisiaj nockę ze śniadkiem, tato! Aż kopci mi z komina ;)

buhahaha 11.11.2018, 13:21
ojciec pedała wyysssrał się kilka razy pod rząd. A turas orze jacka jak może ;)
Paragon gola! 15.11.2018, 20:27
w okolicy teleexpressu leman pociągnął serią, jak turas po rowie łódzko-pilsko-nowojorskim - aż rozbryzgało się z nowelowego odtylca
hehehe 19.11.2018, 12:42
jak jacek leży *** do góry, to go turas ustawia na cel - i atakuje w kakałko - i to jest diametralna róznica dla ojca pedała
do capa 1945 22.11.2018, 11:41
leman to czasopismo zamieści twój nekrolog, przecież wiesz - w twoją intencją więc powinno być, by wychodziło jak najdłużej
do capa 1945 22.11.2018, 11:41
leman to czasopismo zamieści twój nekrolog, przecież wiesz - twoją intencją więc powinno być, by wychodziło jak najdłużej
hehehe 22.11.2018, 14:42
a może wytrzęsła się z odtylca jacka po tureckim ataku? Albo z dorsza, co go krecha nie chciała?
ZG FC Lemana "Irena" 28.11.2018, 23:16
Nieogarniam 2 dni temu, 21:41
Drodzy Panowie, od dluzszego czasu obserwuje z niesmakiem i obrzydzeniem pojawiajace sie komentarze...
Ludzie maja tego dosyc..
*** - - - ***
Rzeczywiście styl autorów i aktorów szopki "Szydercy" może skutkować niesmakiem i obrzydzeniem. Jeśli coś lub ktoś jest tak obrzydliwy w swojej robocie, jak Szalbierz, można się porzygać. Ci dwaj od wielu lat podglądają i opisują prywatne osoby, które mają prawo do życia po swojemu, a redaktory i wydawcy powinni powstrzymać się od szpiegowania, ścigania, zaglądania do kibla. Jaką obronę może zastosować obsrywany obywatel? Może jedynie, korzystając z dostępnych źródeł informacji, doniesień własnych o sobie, ustosunkować się do takich aktywności redaktora, jak na przykład pijaństwo w pracy, nieumiejętność posługiwania się arytmetyką na poziomie podstawówki, aktywnością jako klient w burdelu, a może jako obsługa. Te zachowania opisywał Leman na podstawie lektury tekstów źródłowych, felietonów, wypracowań, artykułów, donosów Szalbierza. I co? Za komentarz o pijaństwie w pracy i wątpliwościach co do autorstwa sprowadzenia na świat pewnych osób, Leman został ukarany grzywną przez Sąd Okręgowy. Koteria związana z Szalbierzem przez prawie 5 lat posiłkuje się tym zdarzeniem do plugawienia postaci Lemana w Internecie, mimo przedawnienia i usunięciu z krajowego rejestru karnego informacji o grzywnie. Sąd Okręgowy w Poznaniu, idąc śladem myślenia Sądu Rejonowego w Pile, uznał sprawstwo Lemana na podstawie poglądu, że wypowiedzi publiczne Szalbierza w organie prasowym kierowanym przez niego, dziennikarza, reaktora, w tym redaktora naczelnego, wydawcy, które z założenia są realizacją misji informacyjnej, nie zawierają żadnej informacji a są ględzeniem, bredzeniem, czyli mówiąc uczenie dywagacjami. Sądy uznały, że nawet oficjalny komunikat Kolegium Redakcyjnego o wychlaniu co najmniej półtorej flaszki na głowę w czasie obrad, do zaćmienia, nie jest źródłem informacji. I ukarały. Idąc śladem myślenia sądów należy przyjąć pogląd o kompletnej pustocie intelektualnej wypowiedzi prasowych Szalbierza i pustyni informacyjnej jako efektu jego pracy. Szalbierz nie ustaje w misji upodlania życia Lemana. Zaglądał do trumny matki Lemana. Informuje czytelników, że matka Lemana była kuurwą. Zapewne pomylił trumny. Czyni to w ulubionym języku rosyjskim. Leman wyraził nadzieję, że matka Szalbierza nie była ani nie jest kuurwą. Nawet gdyby była, Lemanowi nic do tego, bo przerabiając na 9 semestrze elementy prawa pracy i nauki o pracy uzyskał wiedzę, że ***stwo jest pracą, bo spełnia wymogi definicyjne. W obliczu zrozumienia dla Magdaleny, potępianie lub ogłaszanie takiego zajęcia jest małostkowym stygmatyzowaniem osoby, która robi co umie najlepiej. Kiedy już sprawa domniemanego kureewstwa matki poszła w zapomnienie, Szalbierz posłużył się zdjęciem ukradzionym z komputera Lemana zawierającym wizerunek jego syna. Zdjęciem tym zilustrował swoją inicjatywę organizacji parady pederastów w Pile pod hasłem "Lipcowe rżnięcie w Pile". Już 5 lat trwa kampania oszczerstw wywołanych przez artykuł Szalbierza na portalu faktypilskie.pl. Przeniosła się ona również na internetowego prymusa wulgaryzacji domeny publicznej wymiany myśli, portal dzienniknowy.pl kierowany od 11 lat przez Barabasza. Ten ciąg wulgaryzmów jest trudny do ogarnięcia. Nie wolno bowiem ingerować samowolnie w czyjekolwiek życie prywatne, rodzinne, domowe, ani w jego korespondencję ani też uwłaczać jego honorowi lub dobremu imieniu. Szalbierz i Barabasz będą krytykowani przez Lemana aż zdecydują się na publiczny akt co najmniej ubolewania za swoje podłe uczynki. Z przebogatego zbioru wrogich wypowiedzi przytoczono tylko kilka. A jest ich kilka tysięcy. Nie ma zatem zdziwienia na hasło "Nieogarniam".
To dla wiedzy "Nieogarniam".
hehehe 27.11.2018, 22:24
Pewne jest, że turas branzluje syna lemana - i stąd ojca ból w okolicy stercza, że już mu nie sterczy, jak synowej w pitokiem śniadym
sekser turecki 28.11.2018, 15:04
Na pewno wiadomo, co z synem Janusza - turas mu kichą urzyźnia kiszkę stolcową, fuj!!!
ZG FC Lemana "Krystyna" 29.11.2018, 08:53
Rzeczywiście styl skazanego hejtera może skutkować niesmakiem i obrzydzeniem. Jeśli coś lub ktoś jest tak obrzydliwy w swojej robocie, jak skazany 73-letni hejter z Wawelskiej, można się porzygać. Itd.itp..…

fakt sądowy 29.11.2018, 21:23
Tylko ojciec pedała został skazany za hejtowanie
cała prawda 30.11.2018, 12:37
Szalbierz, stary hejterze, odpowiadał w grudniu 2007 z racji funkcji jako redaktor naczelny za tekst dziennikarki – opublikowany pod jej nazwiskiem w gazecie. Więc kłamiesz, że miał coś wspólnego z hejtowaniem, za które ty, jako klasyczny hejter, zostałeś wyrokiem sądu internetowym przestępcą.

errata 20.12.2018, 22:46
Powinno być: Szalbierz, stary hejter, odpowiadał w grudniu 2007 z racji funkcji...
ex 01.12.2018, 16:52
hejter jest jeden - Janusz L. Koniec, kropka!

lex 03.12.2018, 13:54
leman, znów na siebie kręcisz proces w głupawym zażaleniu. A z tego oszczerstwa będzie Ci się trudno wywinąć - w końcu skłamałeś pisząc do sądu, hahahaha! Żółć nienawiści rozum ci odbiera, hejterze
Krecia 03.12.2018, 17:40
Kto to jest leman? Bo nie wiem.

hahaha 03.12.2018, 18:10
Krecia, przecież leman to ty

haha 03.12.2018, 21:58
wszyscy wiedzą, capie

Krecia 04.12.2018, 16:19
Znowu wychodzisz na durnia, bo na głupka to już było. Jeśli ja nie wiem, to nie wszyscy wiedzą.
krycha co zdycha 04.12.2018, 18:45
leman po południu puścił serie obelg - sam do siebie. A turas w tym czasie serią rozjechał odbyt jackusa robertusa
fjut w kiszce 07.12.2018, 06:58
Ojciec pedała, lat 73, znów się tu wyyssrrachał, jak turek w kichę jacka. Przypadek nieuleczalny, ale wnet bioligia to załatwi :) :) :)
dópsko jacka z Łodzi 02.01.2019, 15:08
o k...a, ojciec pedała, stary skazaniec, przeżył nowy rok. A dwa dni ciszy bez hejtowania były tak obiecujące...
galimatias kalejdoskopowy 06.03.2019, 12:14
Po wypowiedzi Szalbierza w pierwszej minucie aż dziw berze, że nie jest on skuurrwysynem. Z zaprezentowanego etosu wynikać może coś wręcz przeciwnego. Ale podobno mamusia nie była kuurwą, w przeciwieństwie do poglądu Szalbierza o matce hejterka jasia.

teść 14.03.2019, 12:20
Czy może być tak, że Szalbierz jest homoseksualistą o zboczeniu heteroseksualnym? Bo takie mam obawy!
Janusz 20.04.2019, 01:06
Stara brała za wizytę po 20 zł od podopiecznego = taki by "ryczatt"
ludność 28.04.2019, 12:50
Mariusz Józef Szalbierz powinien przeprosić Janusza Lemanowicza i całą jego rodzinę: braci, siostry, wnuki, za znieważenie jego matki w ten sposób, że Mariusz Józef Szalbierz nazwał zmarłą w 1991 roku matkę Janusza Lemanowicza k.u.r.w.ą*. Inaczej Mariusz Józef Szalbierz zostanie internetowym i medialnym śmieciem moralnym.
* k.u.r.w.a - występuje w wulgarnym zwrocie w języku rosyjskim, czego użył Mariusz Józef Szalbierz na łamach Tygodnika Nowego 11 lipca 2006 pisząc: "Bakutilek job twoja mać".
Bakutilek to login Janusza Lemanowicza na portalu i-pila. Była to nazwa powszechnie znana od roku 2005 do upadku portalu i-pila.
FanClub JE Pana Le Mana 11.05.2019, 13:52
Na portalu faktypilskie.pl w roku 2013 Szalbierz zamieścił zdjęcie dwóch facetów na tle jakiegoś bardzo kolorowego pochodu. W domyśle uznał, że ci dwaj, to pederaści. To zdjęcie posłużyło do ilustracji inicjatywy Szalbierza zorganizowania i odbycia (od pierwowzoru słowotwórczego: odbyt) w Pile tak zwanej parady dumy gejowsko-lesbijskiej. Zdjęcie zrobione było w Nowym Yorku w roku 2011. Szalbierz, który przed sądem oświadczył, że nie znał tych dwóch osób, jednocześnie w tej inicjatywie powołał się na swoje ustalenie, że w zgromadzeniu - paradzie "gay pride" mają współuczestniczyć organizacyjnie nowojorscy geje - pilanie. Takie wizje są jak pająki, węże, białe myszki i kameleony w pijackich seansach delirium tremens.
Ubogaceni tą koncepcją świata, gdzie dwóch facetów znajdujących się w pobliżu siebie, to pederaści, należy zastanowić się, czy ci dwaj uczestnicy szopki "Szydercy" nie zasługują na to szlachetne miano pedałów? Należy przy tym dopowiedzieć, że obaj są spod wagi, a waga też jest dźwignią dwustronną, jak pedał.
20 zeta 10.07.2019, 10:02
lemana rano przycisnął pecherz, to przy okazji dwa razy wykasztanił się na forum. Chory człowiek
tfu! 10.08.2019, 13:54
baba jaga brała 20 zł od umierającego

fotowokanda 17.08.2019, 17:29
Znów serią w-ys-rał się przedstawiciel rodziny hejtersko- narkotykowo- pedalsko- kryminalnej + 20 zł od chorego
Miroslaw U 20.08.2019, 18:22
po 20 szło do prywatnego karmana
wawerl;ska 21.08.2019, 01:00
Na dysku odbytu Jacka Robina jest zapisany atak turecką spermą - chłeptał ją janusz za 20 zł

matka20 21.08.2019, 08:34
Kiedy serhan Korcmaz odpowiedział przestępcy narkotykowemu z Polski, Piły-Łodzi, rozwiniętą turecczyzną, to syn hejtera wystawił mu brązowy odbyt do ataku – i tak jest do dziś
lumpy wawelskie 18.09.2019, 22:19
ch... koło wiaduktu oszukiwali na wadze w lumpeksie
lump 19.09.2019, 19:55

k..., koszula ważyła pół kilo!
Rambo VI 19.09.2019, 20:20
Moja koszula militarka kupiona w lumpeksie na Karola Marksa waży 849 gram. Jeszcze ją noszę, bo nie do zdarcia jest.
Prawda boli 21.09.2019, 16:19
Jakby 74-letni jonas lemanowic z piselem na wierzchu tej prawdy nie odwracał jak kota ogonem (czytaj: odbytu jego syna w stronę tureckiego penisa), to prawda jest taka, że bardzo, bardzo boli: 74-letni wieprz nie zakrzyczy pedalstwa, hejt
Walentyna twist
Walentyna twist 14.02.2020, 20:55
cdn
senior
senior 14.02.2020, 12:27
Wyglądają na starsze...

Pozostałe