Powoli się rozpędzam, jak zwykle

  • 25.02.2020, 20:33
  • mario
Powoli się rozpędzam, jak zwykle
Mam z czego urywać, bo życiówka to nie jest ale…

Dosłownie miała 4 minuty przerwy pomiędzy plotkami, a płaską 60. Ma realne szanse na zakwalifikowanie do reprezentacji Polski na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy U23.

 

- Marzenie! Muszę być w pełni zdrowa, wtedy pomyślimy, ha, ha

– uśmiecha się Agata Trzaskalska.

Czołowa lekkoatletka pilskiej „Gwdy” pilnie przygotowuje się do sezonu letniego. Ubiegłoroczna czwarta zawodniczka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w 7-boju, ma aspiracje  jeszcze lepiej wypaść w tegorocznych mistrzostwach kraju w tej kategorii wiekowej. Ma też  realną szansę na zakwalifikowanie do reprezentacji Polski na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy U23.

- Żeby być w reprezentacji trzeba regularnie biegać na określonym poziomie. Wysokim krajowym

– podkreśla Agata.

W miniony lekkoatletka Gwdy weekend wystartowała w Halowym Mitingu w Szczecinie. W biegu na 60 ppł zwyciężyła uzyskując wartościowy rezultat 9,34, najlepszy w tym roku.

- Dokładnie cztery minuty po tym biegu, już treningowo, pobiegła na 60 m uzyskując wynik 8,31. Dobrze też wystartowali w tych zawodach dwaj utalentowani  młodzicy Piotr Rozmiarek i Kacper  Derlatka, którzy w skoku wzwyż uzyskali  wyniki po 171 cm – podpowiada nam będący w Szczecinie Zbigniew Łapacz z PLKS Gwda.

 

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe