Narobił szkód flamastrem

  • 13.05.2020, 00:33 (aktualizacja 13.05.2020, 00:38)
  • iej
Narobił szkód flamastrem
Jeden z mieszkańców naszego miasta postanowił po swojemu upiększyć Park na Wyspie, jednak dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy Straży Miejskiej, za swoje czyny będzie odpowiadać przed sądem.

 

W ostatnim czasie pilska wyspa jest zamknięta z uwagi na panujące tam roboty budowlane, co nie przeszkodziło jednak 18-letniemu mieszkańcowi Piły, który przeskoczył przez ogrodzenie i dostał się do środka. Mężczyzna mając ze sobą flamaster zaczął niszczyć mienie w postaci oznaczania elementów i urządzeń znajdujących się na Wyspie swoimi znakami. Zachowanie zostało zauważone przez operatora miejskiego monitoringu, który na miejsce skierował funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Strażnicy skutecznie ujęli sprawcę i przekazali go w ręce policji. W toku dalszych czynności ustalono, iż mężczyzna uszkodził barierki ochronne mostu, rusztowanie sceny oraz kostkę brukową na terenie parku poprzez malowanie tych elementów flamastrem. Łączna wartość uszkodzonego mienia wynosi 1000zł, a sprawca tego czynu odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców Piły na co dzień czuwają nie tylko widoczne patrole Policji i Straży Miejskiej, ale także blisko 30 kamer umieszczonych w różnych lokalizacjach naszego miasta, które są obsługiwane całodobowo przez operatorów Centrum Monitoringu Miejskiego.

sierż. Wojciech Zeszot

iej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe