Motocrosowcy charytatywnie

  • 07.07.2020, 22:50
  • mario
Motocrosowcy charytatywnie
Co raz więcej jest tego akcji wspierających. Co chwilę słychać o rozpowszechnianiu się tego zjawiska. To bardzo pozytywne w ostatnim czasie.

W minioną sobotę na torze obornickiego Motoklubu, w charytatywnej imprezie wzięło udział blisko 100 zawodników. Wśród nich nie zabrakło Pilanina – Krzysztofa Kudłatego, który nie tylko potwierdził dobre przygotowanie do sezonu, ale przede wszystkim dotarł do Obornik w charytatywnym celu.

A zbierano tam pieniążki dla Jasia, który skończył 2 lata, a nie potrafi jeszcze samodzielnie siedzieć.Jego życie nie rozpoczęło się na dobre, a już musiał o nie walczyć!

Wszystkie schorzenia spowodowane są mutacją genu ASPM. Sprawa jest tym bardziej trudna, że w Polsce odnotowano tylko 3 takie przypadki.

Krzysztof był w gronie 100 zawodników , którzy wspierali akcję - zbiórki na rehabilitację małego Jasia. Organizacja , frekwencja jak i pogoda dopisały. Wielki szacunek dla wszystkich obecnych za chęć niesienia pomocy.

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe