Zostań dostawcą amerykańskiej armii

  • 27.11.2020, 12:20
  • Krzysztof Kuźmicz
Zostań dostawcą amerykańskiej armii
Na początku grudnia odbędzie się forum branżowe dla firm, które są zainteresowane współpracą z amerykańską armią. Szkolenie poprowadzą przedstawiciele wojsk amerykańskich.

Forum branżowe odbędzie się 3 grudnia, jednak najpierw wymagane jest zgłoszenie swojego udziału. Można to uczynić do 27 listopada za pośrednictwem strony internetowej. Dokładny link dostępny jest m.in. na stronie iw.org.pl.

- „Forum branżowe dla firm” jest organizowane przez 409 Kontraktową Brygadę Wspomagająca oraz 928 Brygadę Kontraktową Armii USA stacjonujące w Polsce – tłumaczy Jacek Bogusławski, członek zarządu województwa wielkopolskiego.

To kontynuacja współorganizowanego wraz z Ministerstwem Rozwoju szkolenia z zakresu zamówień publicznych dla armii USA stacjonującej w Polsce oraz dla organizacji międzynarodowych, które odbyło się dla WIELKOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW w Poznaniu, 15 października tego roku.

- Udział w forum , które odbędzie się wirtualnie na Microsoft Teams, pozwoli na pozyskanie wiedzy na temat procedury składania ofert i skutecznego ubiegania się o zamówienia dla armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce – dodaje Jacek Bogusławski.

W czasie spotkania zapewnione będzie wsparcie techniczne w postaci tłumaczenia oraz możliwości bieżącego zadawania pytań za pomocą czatu. Forum on-line pozwoli na przeprowadzenie próbnej procedury rejestracji firmy w rejestrze przedsiębiorstw USA. Procedura ta zapewni kontakt ze strony armii amerykańskiej, ilekroć ta ogłosi międzynarodowy przetarg.

Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe