W Kaczorach ktoś truje zwierzęta!

  • 25.01.2021, 14:35 (aktualizacja 25.01.2021, 14:46)
  • es
W Kaczorach ktoś truje zwierzęta!
Rada Sołecka Kaczory zaapelowała w mediach społecznościowych do właścicieli psów i kotów, aby ci byli ostrożni podczas spacerów ze swoimi czworonożnymi pupilami. Jest podejrzenie, że we wsi ktoś rozsypuje trutkę. Zwierzęta umierają w strasznych męczarniach.

Zwierzęta, które miały objawy otrucia i wymagały interwencji weterynaryjnej mogły zatruć się na ulicy Pilskiej bądź Piekarskiej. Jeden kot nie przeżył. Mieszkaniec Kaczor ostrzega: - Mój ukochany kot w strasznych męczarniach zmarł. Został otruty prawdopodobnie przez rozłożoną trutkę. Nawołuję do świadomego działania. Dodam, że osoba , która świadomie tego się dopuszcza pozbawiona jest wyobraźni i popełnia przestępstwo. Nie zdaje sobie sprawy w jakich mękach i cierpieniach takie zwierzę umiera.

Pod ostrzeżeniem posypały się komentarze osób, których zwierzęta – najprawdopodobniej - także zostały podtrute.

es

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe