Takie warsztaty - warto!

  • 01.06.2021, 10:27 (aktualizacja 01.06.2021, 12:18)
  • mario
Takie warsztaty - warto!
Dancing fairPlayce Poznań to kontynuacja Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego – autorskiego projektu utworzonego przez Ewę Wycichowską w 1994 roku w Polskim Teatrze Tańca.

Jak wielu z nas wie, utalentowana pilska tenisista Wiktoria Lorek trenuje w klubie Fairplayce Poznań. Fairplayce to nie tylko przepiękny obiekt sportowy, ale właśnie także centrum kulturowe.

26 czerwca odbędzie się tam Jazz nad Potokiem. To w sumie zaproszenie od Rady Osiedla Umultowo oraz ARTfairPlayce na rodzinny piknik ,,Na polanie przy FAIRPLAYCE” Gwarantowana świetna muza, w wykonaniu takiej kapeli jak Dixie. Ponoć nie zabraknie niczego – wstęp wolny.

Z kolei w dniach 21 sierpnia do 28 sierpnia Fairplayce zaprasza na różne tańce tzw. Dancing Poznań FairPlayce z najlepszymi specjalistami różnych stylów tanecznych. Uczestnicy warsztatów i sympatycy tańca spotkają się ponownie w nowoczesnym parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce, zlokalizowanym w północnej części Poznania, w okolicy Parku Żurawiniec nad strumieniem Różanym.

Wśród stylów warsztatów znajduje się min afrocuban Dance, który polecamy. To zajęcia, na których można poznać folklor charakterystyczny dla Rep. Kuby. Różne rodzaje tańców, które będa omawiane podczas spotkań pokażą uczestnikom przede wszystkim złożoność kultury afrokubańskiej, jej piękno i żywiołowość. Afrocuban dance jest związany z muzyką kubańską, która będzie towarzyszyć uczestnikom zajęć.

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo na www.dancingpoznan.pl

Zapraszamy!

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe