Jeszcze będzie przepięknie...

  • 13.09.2021, 13:01
  • Anna Czapla-Furtacz
Jeszcze będzie przepięknie...
„JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE - ŚWIAT PO PANDEMII”- taki tytuł nosi powiatowy konkurs plastyczny, organizowany przez Ujski Dom Kultury wspólnie z Powiatem Pilskim. Na najlepszych autorów czekają atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oraz dorosłych. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych:

klasy I - III szkoły podstawowej; klasy IV - VIII szkoły podstawowej; kategoria „open” - dla uczniów szkół średnich i osób dorosłych

Prace powinny przedstawiać dowolną, artystyczną wizję codziennego życia w przyszłości, gdy uporamy się z pandemią i wrócimy do małych i dużych radości, jakie odebrała nam powszechna kwarantanna.

Przy ocenie komisja konkursowa będzie brała pod uwagę: zgodność pracy z tematem konkursu (0 - 5 pkt), oryginalność i pomysłowość ujęcia tematu konkursu (1 - 5 pkt), wartość artystyczną i poziom wykonania pracy (1 - 5 pkt), estetykę wykonania pracy (1 - 5 pkt).

Wymagania techniczne dotyczące prac: Format pracy - A3. Technika - dowolna

Na odwrocie pracy należy nakleić metryczkę zawierająca imię i nazwisko autora, wiek oraz numer telefonu, a także oświadczenie RODO z czytelnym podpisem autora, a w przypadku osób niepełnoletnich rodzica lub prawnego opiekuna uczestnika konkursu.

Metryczki można pobrać ze stron:

DOROSŁY - https://udk.ujscie.pl/wp-content/uploads/2021/09/metryczka-dorosly-1.pdf

 

DZIECKO - https://udk.ujscie.pl/wp-content/uploads/2021/09/metryczka-dziecko-1.pdf

Prace bez metryczki nie będą oceniane. Ocenie podlega jedna, wcześniej nie publikowana praca. Prace nie podlegają zwrotowi.

Prace należy dostarczyć do Ujskiego Domu Kultury, ul. Czarnkowska 32, 64-850 Ujście za pośrednictwem poczty lub osobiście, do godziny 15:00, 20 września 2021 roku.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 30 września 2021 roku w Galerii na Starym Rynku w Ujściu, podczas wernisażu wystawy pokonkursowej.

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
młody zdolny
młody zdolny 2 dni temu, 17:13
czy w dalszym ciągu derektorem jest P. Zdunek? W takim bądź razie nie wchodze w ten interes.

Pozostałe