Budynek w ogniu

  • 27.09.2021, 12:06 (aktualizacja 27.09.2021, 12:08)
  • eEs
Budynek w ogniu
Do stanowiska kierowania komendanta Powiatowego PSP w Wałczu wpłynęło zgłoszenie o pożarze składowiska odpadów z tworzyw sztucznych w budynku magazynowym w miejscowości Tuczno, przy ul. Dworcowej. Osoba zgłaszająca informowała również, że cały budynek objęty jest ogniem.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy zastępy gaśnicze z Jrg KP PSP Wałcz oraz 11 zastępów z Ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Tuczno, Człopa i Mirosławiec.

Po dojeździe pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia, potwierdzono informacje wynikające z wcześniejszego zgłoszenia. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podawaniu prądów wody w natarciu na powstały pożar oraz w obronie sąsiednich budynków, dokonaniu wymaganych prac rozbiórkowych. Na miejscu występowało silne zadymienie, strażacy pracowali w sprzęcie ochrony układu oddechowego. Działania strażaków były wspierane przez operatora koparko-ładowarki w fazie dogaszania pożaru. Na miejscu zdarzenia obecne były również patrole policji. Podczas pożaru nikt nie ucierpiał – nie było osób poszkodowanych.

Działania straży pożarnej trwały łącznie 8 godzin – 36 minut. Przyczynę powstania pożaru ustala Komenda Powiatowa Policji w Wałczu.

eEs

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ślad węglowy
ślad węglowy 19.05.2022, 21:03
Mija 8 miesięcy od tego zdarzenia. Tak to wygląda w praktyce. Ktoś składuje do utylizacji, zbiera opłaty, dotacje, i nagle dzieje się pożar. I jest po ptokach za darmochę. Straż ugasi a biznesmeni na piwo ugasić pragnienie. Jest za co.
o niesprawności
o niesprawności 19.05.2022, 20:53
Nomen omen wpis o ucieczce w ogniu bezsilnej, chorej nienawiści instytucjonalnego nienawistnika do spółki z patologicznym kłamcą, naczelnym TN (Tani Nierząd).
cdn
cdn 19.05.2022, 13:41
Informuje się 77-letniego hejtera o przedłużeniu do końca tego roku ignorowania wszelkich wpisów jego autorstwa. A zatem pozostanie mu - sam ze sobą na sam... (buhahahaha)

Pozostałe