Jubileusz u strzelców

  • 28.09.2021, 18:55 (aktualizacja 28.09.2021, 19:12)
  • mario
Jubileusz u strzelców
Pilski Inter-Continental klub strzelecki, który jako jedyny prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży w strzelectwie sportowym w tym roku obchodzi jubileusz 25-leci powstania. 

Z tej okazji 26 września na strzelnicy Hubertus w Chodzieży zostały zorganizowane zawody w których jedna konkurencja była niespodzianką dla zawodników. Było to mianowicie strzelanie do tarczy jubileuszowej, które cieszyło się dużą popularnością, zainteresowaniem jak i wywołało bardzo wiele emocji sportowych. Wygranym w strzelaniu do tarczy jubileuszowej okazał się Witold Woźniak, którego strzał padł 3 mm od gwoździa wyznaczającego środek tarczy. Oprócz tego jak na każdych zawodach można było uczestniczyć w strzelania z pistoletu mały i duży kaliber, karabinu mały i duży kaliber oraz ze strzelby.
Na zawodach zostały również wręczone wyróżnienia w klasyfikacji trójboju strzeleckiego, było to posumowanie z dwóch wcześniej przeprowadzonych zawodów z 27 lutego oraz 12 września.
Klasyfikacja Trójboju Strzeleckiego pod patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komaroskiego:
I. Kiereta Robert
II. Woźniak Witold
III. Cieśla Karol
IV. Woźniak Jacek
V. Sokal Marek
Wszystkich sympatyków strzelectwa sportowego posiadających licencję PZSS już teraz serdecznie zapraszamy na najbliższe zawody które odbędą się 10 października 2021 w godzinach 10-14 na strzelnicy Hubertus w Chodzieży. Szczegóły zawodów jak i zapisów na nie znajdziecie państwo na stronie www.icpila.eu

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe