10.000 od Klubu 2021 czyli Strzał w 10!

  • 25.11.2021, 09:27
  • mario
10.000 od Klubu 2021 czyli Strzał w 10!
Strzelecki Klub Sportowy „Inter-Continental” Piła kolejny rok z rzędu otrzymał dotację z Ministerstwa Sportu z Programu Klub 2021, była to kwota 10.000,00 złotych. Składając projekt wnioskowano o dofinansowanie płacy szkoleniowca oraz na zakup sprzętu.

W tym roku władze Klubu postanowiły dzięki dotacji poszerzyć swoją ofertę szkoleniową dla młodzieży o strzelectwo proobronne. Z myślą o tej gałęzi działalności zostały zakupione pneumatyczne repliki karabinków i pistoletów bojowych.

- Biorąc pod uwagę, iż młodzież coraz chętniej interesuje się tematami proobronnymi oraz to, iż w powiecie pilskim powstało już kilka klas mundurowych w różnych szkołach kierunek nowej działalności jest jak najbardziej trafiony. - mówi koordynator projektu Agata Janicka
SKS „Inter-Continental” Piła przeprowadza szkolenie dla młodzieży z zakresu strzelectwa proobronnego wykorzystując swoją bazę lokalową oraz wzbogaconą dzięki dotacji bazę sprzętową. Klub IC w dalszym ciągu zachęca młodzież oraz szkoły ponadpodstawowe, które prowadzą klasy mundurowe do dalszej współpracy.
mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe