Rodzinny Piknik Sportowy

  • 13.08.2022, 01:12
  • contact contact
Rodzinny Piknik Sportowy
Przypominamy, że już w najbliższą sobotę 13 sierpnia będziemy świętować 100-lecie Stadionu Powiatowego przy Okrzei w Pile. Z tej okazj Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile organizuje Rodzinny Piknik Sportowy i koncerty gwiazd, na które zapraszamy mieszkańców.

 

- Stadion przy Okrzei w Pile ma długą i ciekawą historię, ale niestety przez wiele lat był zaniedbany, straszył swoim wyglądem, a mieszkańcy rzadko z niego korzystali. Postanowiliśmy to zmienić i w 2020 roku dzięki mojemu zaangażowaniu, koleżanek i kolegów z Zarządu Powiatu oraz Radnych Rady Powiatu w Pile odbudowaliśmy ten obiekt i przywróciliśmy go do użytku mieszkańcom. Dziś miejsce to tętni życiem od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.
 

I tak samo będzie w sobotę podczas Rodzinnego Pikniku Sportowego. W programie między innymi: turniej szkółek piłkarskich, prezentacja oraz pokazy klubów sportowych i stowarzyszeń czy mecz historycznej drużyny MKP 1999 Piła z obecnym zespołem MKP Powiat Pilski.
 

Po części sportowej zapraszamy na muzyczną ucztę. O godzinie 19.00 na scenie wystąpi zespół MELOMANY z popularnego programu "Jaka to melodia?"


Gwiazdą wieczoru będzie ANDRZEJ PIASECZNY. Artysta da prawdziwe show, podczas którego usłyszymy jego największe przeboje oraz utwory z ostatniej płyty 50/50. To będzie koncert łączący pokolenia. Koncert zacznie się o gdz. 20.30.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest oczywiście bezpłatny.

Powiat Pilski

contact contact

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe