Warszawski rynek deweloperski na fali wzrostowej

  • 4.09.2018, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Warszawski rynek deweloperski na fali wzrostowej
Warszawa jako stołeczne, największe miasto w Polsce, przyciąga zarówno nowych mieszkańców, jak i inwestorów. Liczba mieszkańców powiększa się, a wraz z nią postępują nowe inwestycje deweloperskie. Rynek nieruchomości musi nieustannie reagować na powiększające się zapotrzebowanie na mieszkania. Dlatego powstają nie tylko standardowe lokale mieszkalne, ale również luksusowe apartamenty w Warszawie na sprzedaż.

Największy rynek nieruchomości w Polsce

Oferty na pierwotnym i wtórnym rynku nieruchomości w Warszawie i najbliższej okolicy zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wybrednych klientów. Warszawa jest miastem, w którym nowoczesność spotyka się z historią, dlatego mieszkania można tu kupić w zabytkowych kamienicach i innych, podobnych obiektach, jak i w ultra nowoczesnych apartamentowcach i drapaczach chmur. Na rynku nieruchomości sporo się dzieje, a duża konkurencja wśród deweloperów skutkuje tym, że oferta jest zróżnicowana.

Mieszkanie w centrum czy na peryferiach?

To już zależy od klienta. Kupowane są zarówno mieszkania w centrum, jak i na terenach położonych w znacznej odległości od ścisłego Śródmieścia. Większość nowych planowanych w 2018 roku inwestycji mieszkaniowych w Warszawie znajduje się na obrzeżach stolicy, gdzie deweloperzy są w stanie zaoferować niższe ceny, apartamenty na sprzedaż Warszawa, które mają większą powierzchnię i lepszy standard, niż te w centrum. Ze względu na dobrą komunikację stolicy z peryferyjnymi dzielnicami, nawet mieszkanie w takiej odległości od Śródmieścia nie jest zbyt kłopotliwe.

Jednak dla tych, którzy nie wyobrażają sobie takich dojazdów i chcą znajdować się w centrum Warszawy, przeznaczone są m.in. nowoczesne apartamenty. Ich sprzedażą w Warszawie zajmuje się między innymi deweloper: https://www.mennicadeweloper.pl/. Oferuje klientom mieszkania i powierzchnie komercyjne w Mennica Residence, niedaleko Ogrodu Saskiego w Warszawie. To wielofunkcyjny kompleks, który ma  nawet wydzielony wewnętrzny dziedziniec oraz część rekreacyjno-wypoczynkową, obejmującą kort do squasha, salę gimnastyczną, saunę, salę do masażu, salę do koszykówki i salę do zabiegów kosmetycznych. W budynku docelowo ma znajdować się również sklep.

Z myślą o rodzinach z dziećmi przewidziano przy apartamentowcu strefę malucha do spędzania wolnych chwil z najmłodszymi oraz salę klubową pozwalającą na organizację imprez okolicznościowych przez mieszkańców Mennica Residence.

Zainteresowani zakupem luksusowego apartamentu w Warszawie znajdą w nowej inwestycji tego dewelopera wszystko, czego oczekują. Są tu apartamenty o powierzchni nawet 160 mkw, jak i penthouse`y liczące sobie 49 mkw, idealne dla par, z dwoma sypialniami i obszernym salonem z częścią kuchenną i jadalnianą. Apartament może być wyposażony w klimatyzację, balkon lub taras, oddzielną kuchnię, a także można do niego wykupić miejsce parkingowe i komórkę lokatorską.

Grupa Tipmedia
Podziel się: