Szkółka narciarska szczyrk – czy warto?

  • 26.02.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Szkółka narciarska szczyrk – czy warto?
Jazda na nartach wielu kojarzy się głównie z dyscypliną sportową: jawi się więc jako zajęcie, któremu trzeba świadomie poświęcić wiele czasu i starań, hobby które może przemienić się w sposób na życie. Oczywiście narty to w pierwszej kolejności świetny sposób na zimową rekreację, lubiany przez każdego, kto nie ulegnie złudzeniu, że to zajęcie dla wybranych, specjalnie uzdolnionych ludzi. I warto przekonać się o tym w jak najmłodszym wieku.

Szkółka narciarska szczyrk – nie tylko dla orłów

Dzieciństwo to czas, gdy odkrywa się dla siebie nie tylko cały świat, w którym się funkcjonuje – ale także okres odkrywania, do jakich czynności ma się talent i serce. Oczywiście, że dobrze jest mieć dobre predyspozycje do sportów zimowych – ale nie znaczy to, że istnieją jakieś przeciwwskazania, które zabraniałyby treningów tym, którzy chcą stawić czoła zimowemu wyzwaniu i spróbować przyzwyczaić się do dwóch długich nart przymocowanych do stóp. Wiele przydatnych umiejętności można wyćwiczy.

Szkółka narciarska szczyrk to miejsce przede wszystkim dla najmłodszych adeptów jazdy na nartach, którzy mają jeszcze przed sobą zarówno pierwsze upadki, jak i pomyślnie przejechane trasy. Każde dziecko może tu bowiem liczyć na:

  • wsparcie profesjonalnych instruktorów, którzy zapoznają każdego kursanta z podstawami jazdy na nartach

  • opiekę osób, które dzięki przygotowaniu pedagogicznemu potrafią dotrzeć do najmłodszych, którzy szukają w górskiej przygodzie nie tylko wyzwań i nauki, ale także świetnej, bezpiecznej zabawy

  • towarzystwo rówieśników, dzięki którym każda lekcja czy bardziej beztroska rekreacja stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna

  • ciepły posiłek, który uzupełni poziom spalonych na stoku kalorii i skutecznie rozgrzeje ciało od środka.

Położony na południowych krańcach Polski Szczyrk to oczywiście atrakcyjny ośrodek wypoczynkowy – miejsce, w którym można zażyć relaksu wśród górskiego krajobrazu. Aktywnych turystów przyciągają w to miejsce zwłaszcza tutejsze wyciągi i kompleksy narciarskie. Jednocześnie to właśnie w Szczyrku znajduje się Ośrodek Przygotowań Olimpijskich, a także skocznia narciarska. Będąc w Szczyrku, a zwłaszcza rozpoczynając tu swoją sportową edukację, łatwo się zmotywować do nauki, a nawet dać się porwać marzeniom o dalszym rozwijaniu narciarskiej pasji.

Grupa Tipmedia
Podziel się: