Najlepszy kredyt gotówkowy do 10 tys. zł

  • 3.04.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Najlepszy kredyt gotówkowy do 10 tys. zł
Potrzebujesz większej gotówki z możliwością przeznaczenia na dowolny cel? Porównaj oferty banków i wybierz kredyt gotówkowy najbardziej wpisujący się w oczekiwania i możliwości finansowe. Sprawdź, w którym banku możesz liczyć na atrakcyjne warunki, zaciągając kwotę nie większą niż 10 tys. zł.

Ponad 7 mln kredytów konsumpcyjnych (w tym kredytów gotówkowych) zaciągnęli Polacy. w 2016 roku. Jak wynika z analiz, uzyskane środki zostały przeznaczone na dowolny cel: począwszy od spłaty drobnych bieżących zobowiązań, a skończywszy na zakupie samochodu, przeprowadzeniu większego remontu czy zakupie nowoczesnego sprzętu domowego. Chociaż popularnością cieszą się małe kwoty, niektórzy potrzebują solidnego zastrzyku gotówki.

Ranking kredytów gotówkowych – kwota 10 tys. zł

Jak wynika z danych zawartych w porównywarce kredytów gotówkowych na finanse.rankomat.pl, dużą popularnością cieszą się pożyczki na kwotę do 10 tys. zł. Jest to bowiem kwota, o którą może ubiegać się większość kredytobiorców bez konieczności zabezpieczania zobowiązania np. hipoteką.

Tego rodzaju kredyty gotówkowe proponuje kilka banków działających w Polsce. Jeżeli zależy Ci na konkurencyjnych warunkach, możesz wybierać wśród oferty:

  • T-Mobile – miesięczna rata wynosi 259, 94 zł, a RRSO 11,91%
  • BGŻ BNP Paribas – miesięczna rata wynosi 263, 36 zł, a RRSO 12,69%
  • eurobanku – miesięczna rata to 266,94 zł, a RRSO 13,50%
  • Banku Millennium – miesięczna rata wynosi 268,47 zł, a RRSO 13,85
  • Alior Banku – rata miesięczna to 284,01 zł, RRSO 17,36%.

Decydując się na tego rodzaju wsparcie finansowe, musisz liczyć się z dodatkowymi opłatami. Możesz jednak uniknąć niektórych z nich, wybierając kredyt bez prowizji w porównywarce finanse.rankomat.pl – dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

Zaciągasz kredyt? O tym pamiętaj...

Chociaż banki prześcigają się w oferowaniu coraz to korzystniejszych ofert, warto zachować ostrożność. Nieprzemyślana i pochopna decyzja, np. podyktowana pośpiechem czy podjęta pod wpływem reklamy, może Cię wiele kosztować. Dlatego zawsze porównuj dostępne kredyty gotówkowe, uwzględniając m.in. swoje możliwości finansowe oraz potrzeby. Zwróć przy tym uwagę nie tylko na oprocentowanie, ale przede wszystkim RRSO – wartość informującą o opłatach składających się na koszty zaciągniętego zobowiązania.

Grupa Tipmedia
Podziel się: